Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Elektronika | Telefona celular | Samsung | Galaxy S6

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Samsung Galaxy S6 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

10 Mar 15:53 Telefona celular , Gjilan

Samsung s6

65 EUR

27 Shk 11:10 Telefona celular , Gjilan

Samsung s6

60 EUR

22 Shk 12:28 Telefona celular , Prishtinë

Samsung Galaxy S6

85 EUR

18 Shk 13:09 Telefona celular , Gjilan

Samsung s6

60 EUR

12 Shk 15:12 Telefona celular , Gjakovë

Samsung

55 EUR

12 Shk 15:09 Telefona celular , Gjakovë

Samsung Galaxy S6

55 EUR

12 Shk 13:28 Telefona celular , Gjakovë

Samsung S6

55 EUR

09 Shk 10:44 Telefona celular , Gjakovë

SAMSUNG GALAXY S6

65 EUR

20 Jan 11:49 Telefona celular , Prishtinë

Samsung s6 edge

60 EUR

12 Jan 22:57 Telefona celular , Prishtinë

Samsung s6

100 EUR

24 Nën 13:02 Telefona celular , Mitrovicë

samsung galaxy tab s6 lite

300 EUR

06 Gush 16:33 Telefona celular , Mitrovicë

samsung galaxy s6

20 EUR

04 Qer 01:18 Telefona celular , Pejë

SAMSUNG

09 Maj 16:41 Telefona celular , Gjakovë

Shitet

65 EUR

17 Pri 11:22 Telefona celular , Gjakovë

SAMSUNG GALEXY 6 S

13 Pri 16:14 Telefona celular , Prizren

Samsung s6edge

70 EUR

20 Mar 17:03 Telefona celular , Prishtinë

Samsung S6

65 EUR

09 Shk 19:25 Telefona celular , Lipjan

Shes samsung S6

60 EUR

27 Dhj 22:50 Telefona celular , Viti

Samsung Galaxy

75 EUR

20 Dhj 06:31 Telefona celular , Viti

Samsung Galaxy

75 EUR

22 Tet 20:35 Telefona celular , Ferizaj

Samsung s6 32gb

55 EUR

15 Tet 03:20 Telefona celular , Ferizaj

Shes Samsung Galaxy S6

45 EUR

11 Tet 16:53 Telefona celular , Ferizaj

shite samsung s6 n gjendje t mir

35 EUR

04 Tet 17:25 Telefona celular , Mitrovicë

Samsung s6

50 EUR

15 Gush 19:21 Telefona celular , Prizren

Samsung s6

60 EUR

14 Gush 15:20 Telefona celular , Prizren

Samsung s6

60 EUR

17 Qer 10:32 Telefona celular , Pejë

Samsung s6

19 Maj 22:33 Telefona celular , Vushtrri

Samsung Galaxy s6 gold 32gb

60 EUR

16 Maj 20:22 Telefona celular , Gjilan

Shitet samsung galaxy s6

65 EUR

15 Maj 11:13 Telefona celular , Mitrovicë

Samsung s6

70 EUR

11 Pri 15:36 Telefona celular , Mitrovicë

S6 ne gjendje perfekte

100 EUR

04 Mar 17:51 Telefona celular , Rahovec

Shes Samsung Galaxy S6

100 EUR

26 Shk 11:24 Telefona celular , Pejë

Samsung s6

65 EUR

20 Shk 20:09 Telefona celular , Gjakovë

samsung

70 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Samsung Galaxy S6 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione