Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Elektronika | Telefona celular | Samsung | Galaxy S6 edge

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Samsung Galaxy S6 edge | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

20 Mar 00:30 Telefona celular , Prishtinë

samsung s6 edge

60 EUR

10 Mar 15:50 Telefona celular , Gjilan

Samsung s6 edge no sim

35 EUR

08 Mar 13:04 Telefona celular , Prizren

Samsung s6 edge

85 EUR

18 Shk 13:09 Telefona celular , Gjilan

Samsung s6 edge

65 EUR

15 Shk 13:05 Telefona celular , Viti

Samsung galaxy S6 edge

120 EUR

22 Dhj 22:16 Telefona celular , Prishtinë

Telefon

50 EUR

05 Dhj 11:18 Telefona celular , Prizren

shitet samsun s6 edge

90 EUR

05 Dhj 11:13 Telefona celular , Prizren

shitet samsun s6 edge

90 EUR

23 Nën 10:02 Telefona celular , Burim

Auto Bus

35 EUR

23 Nën 02:56 Telefona celular , Burim

Auto bus

20 EUR

26 Gush 20:31 Telefona celular , Prishtinë

Shitet samsung S6 edge

50 EUR

23 Pri 11:05 Telefona celular , Prizren

shitet ndrohet

123 EUR

12 Shk 22:58 Telefona celular , Fushë Kosovë

Shitet

130 EUR

12 Jan 19:42 Telefona celular , Lipjan

Shitet ose ndrrohet

60 EUR

24 Nën 11:29 Telefona celular , Lipjan

samsung s6 edge

85 EUR Price Reduced

09 Nën 00:57 Telefona celular , Vushtrri

samsung s6edge

30 EUR

20 Sht 12:37 Telefona celular , Prishtinë

samsung s6 edge

85 EUR

15 Sht 20:45 Telefona celular , Viti

Samsung s6 edge

35 EUR

02 Gush 21:41 Telefona celular , Prishtinë

samsung s6 edge

75 EUR

30 Korr 14:21 Telefona celular , Prishtinë

s6 edge

75 EUR

26 Korr 14:45 Telefona celular , Prishtinë

samsung s6 edge

75 EUR

15 Korr 11:10 Telefona celular , Prishtinë

Sansung s6 edge

80 EUR

15 Korr 11:10 Telefona celular , Prishtinë

Sansung s6 edge

80 EUR

15 Korr 11:10 Telefona celular , Prishtinë

samsung s6 edge

75 EUR

10 Korr 13:43 Telefona celular , Prishtinë

Sansung s6 edge

80 EUR

09 Korr 23:52 Telefona celular , Prishtinë

samsung s6 edge

75 EUR

06 Korr 16:28 Telefona celular , Ferizaj

Samsung s6 edge

75 EUR

28 Qer 19:32 Telefona celular , Prizren

U shittt

90 EUR

31 Maj 23:45 Telefona celular , Prishtinë

Sansung s6 edge

80 EUR

31 Maj 22:01 Telefona celular , Gjilan

Samsung s6 edge

65 EUR

31 Maj 22:00 Telefona celular , Gjilan

Samsung s6 edge

65 EUR

30 Maj 02:52 Telefona celular , Kaçanik

Samsung s6

100 EUR

20 Maj 10:26 Telefona celular , Vushtrri

samsun s6 edge

35 EUR

16 Maj 02:14 Telefona celular , Mitrovicë

ne rregullt

35 EUR

16 Maj 02:14 Telefona celular , Mitrovicë

ne rregullt

35 EUR

03 Maj 21:43 Telefona celular , Vushtrri

samsung s6 edge

40 EUR

03 Maj 21:42 Telefona celular , Vushtrri

galaxy s6 edge

50 EUR

03 Maj 21:42 Telefona celular , Vushtrri

samsung s6 edge

50 EUR

28 Pri 19:14 Telefona celular , Prizren

U shittt

105 EUR

26 Pri 04:11 Telefona celular , Prishtinë

urgjend samsung es 6

70 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Samsung Galaxy S6 edge | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione