Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Elektronika | Telefona celular | Samsung | Galaxy S7

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Samsung Galaxy S7 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 11:47 Telefona celular , Fushë Kosovë

Shes samsung s7

65 EUR

08 Mar 19:52 Telefona celular , Prizren

Samsung S 7

50 EUR Price Reduced

11 Jan 20:03 Telefona celular , Klinë

Samsung Galaxy S7 ngjyre Gold

65 EUR

26 Nën 06:24 Telefona celular , Prizren

Samsung s7

60 EUR

16 Nën 14:44 Telefona celular , Prizren

Samsung s7

60 EUR

28 Sht 18:10 Telefona celular , Vushtrri

Samsung s7

50 EUR

24 Sht 23:33 Telefona celular , Gjilan

Samsumg Galaxy S7

50 EUR

05 Sht 23:52 Telefona celular , Prizren

Shitet samsung s7

55 EUR

27 Korr 15:13 Telefona celular , Gjilan

Samsung s7

80 EUR

22 Shk 14:10 Telefona celular , Pejë

Shitet Samsung S7

60 EUR

12 Shk 13:40 Telefona celular , Gjilan

She's Samsung s7

85 EUR

06 Shk 20:28 Telefona celular , Gjilan

Shes samsung s7

100 EUR

02 Shk 18:41 Telefona celular , Besianë

Shis samsung s7 32giga 4 giga rom

80 EUR

02 Shk 16:12 Telefona celular , Prizren

U shittt

80 EUR

15 Jan 03:19 Telefona celular , Fushë Kosovë

Samsung s7

45 EUR Price Reduced

04 Dhj 23:54 Telefona celular , Fushë Kosovë

Samsung Galaxy s7

95 EUR

01 Dhj 12:09 Telefona celular , Mitrovicë

Shitet Samsung Galaxy S7

60 EUR Price Reduced

17 Nën 03:27 Telefona celular , Vushtrri

boj ndrrim me a 51

100 EUR

15 Nën 18:52 Telefona celular , Vushtrri

ne rregull

100 EUR

06 Nën 10:56 Telefona celular , Prizren

Samsung galaxy S7

90 EUR

29 Tet 18:50 Telefona celular , Gjilan

Telefon

90 EUR

13 Tet 20:42 Telefona celular , Dardanë

Samsung s7

25 EUR

05 Sht 14:23 Telefona celular , Gjilan

Samsumg s7 32gb CE

55 EUR

30 Gush 12:10 Telefona celular , Gjilan

Shitet samsung s7

23 Gush 14:35 Telefona celular , Vushtrri

Shitet telefoni s7

08 Gush 14:30 Telefona celular , Gjilan

Shes samsung galaxy s7

35 EUR

27 Korr 09:40 Telefona celular , Pejë

Shes samsung s7 32gb

85 EUR

08 Korr 21:07 Telefona celular , Gjilan

Samsung S7 32 gb

60 EUR

03 Qer 15:58 Telefona celular , Prishtinë

SAMSUNG GALAXY S7

100 EUR

03 Qer 11:24 Telefona celular , Gjilan

Samsung galaxy s7

110 EUR

26 Maj 12:15 Telefona celular , Gjakovë

samsung s7 edge

120 EUR

15 Pri 12:52 Telefona celular , Prishtinë

samsung s7

10 EUR

04 Pri 16:59 Telefona celular , Malishevë

Samsung

150 EUR

22 Mar 21:42 Telefona celular , Pejë

Samsung galaxy S7

55 EUR

06 Mar 17:35 Telefona celular , Prishtinë

Galaxy S7 Defekt

25 EUR

04 Mar 18:04 Telefona celular , Prishtinë

Samsung Galaxy S7, 32GB, 4GB RAM

100 EUR

28 Shk 05:53 Telefona celular , Gjilan

Shitet

85 EUR

08 Shk 17:40 Telefona celular , Ferizaj

Shitet Samsung Galaxy S7

75 EUR

04 Shk 16:08 Telefona celular , Gjilan

Samsung Galaxy s7

130 EUR

01 Shk 18:33 Telefona celular , Prishtinë

Samsung s7

120 EUR

22 Jan 12:58 Telefona celular , Viti

Samsung s7

40 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Samsung Galaxy S7 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione