Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Elektronika | Telefona celular | Samsung | Galaxy S7 edge

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Samsung Galaxy S7 edge | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

25 Shk 13:12 Telefona celular , Klinë

samsung s7 edge

45 EUR

12 Shk 12:22 Telefona celular , Prishtinë

Samsung Galaxy S7 Edge

110 EUR

09 Shk 00:22 Telefona celular , Prizren

Samsung s7 edge.

89 EUR

06 Shk 15:48 Telefona celular , Prishtinë

Samsung Galaxy S7 Edge

110 EUR

05 Shk 21:15 Telefona celular , Prishtinë

Samsung Galaxy S7 Edge

110 EUR

04 Shk 11:53 Telefona celular , Prishtinë

Samsung Galaxy S7 Edge

110 EUR

03 Shk 14:22 Telefona celular , Prishtinë

Samsung Galaxy S7 Edge

110 EUR

30 Jan 19:58 Telefona celular , Prishtinë

Shitet Samsung Galaxy S7 Edge

110 EUR

29 Jan 13:29 Telefona celular , Prishtinë

Shes Samsung s7 Edge

110 EUR

05 Tet 21:16 Telefona celular , Burim

Shiten telefonat/tabletat

1 EUR

26 Sht 19:16 Telefona celular , Prizren

Samsung s7 edge

40 EUR Price Reduced

15 Gush 23:10 Telefona celular , Gjakovë

Samsung s7 edge.

40 EUR Price Reduced

21 Mar 04:59 Telefona celular , Drenas

Samsung S7 edge

30 EUR Price Reduced

14 Mar 23:29 Telefona celular , Ferizaj

shes tel S7 edge

100 EUR

28 Dhj 21:08 Telefona celular , Prizren

Samsung Galaxy S7 Edge����

75 EUR

09 Tet 20:27 Telefona celular , Lipjan

Samsung S7 edge

99 EUR

27 Sht 02:08 Telefona celular , Fushë Kosovë

Telefon

120 EUR

23 Korr 20:23 Telefona celular , Prishtinë

Galaxy s7 EDGE

17 Korr 07:31 Telefona celular , Prishtinë

samsung s7 edge

90 EUR

03 Korr 21:40 Telefona celular , Gjilan

Shitet S7 EDGE

120 EUR

02 Korr 02:32 Telefona celular , Gjilan

Shitet

110 EUR

01 Korr 19:07 Telefona celular , Fushë Kosovë

Shes telefon

40 EUR Price Reduced

27 Qer 14:37 Telefona celular , Prizren

Samsung S7 Edge & S6 Edge

65 EUR

27 Maj 11:01 Telefona celular , Prishtinë

Samsung

75 EUR

27 Maj 10:57 Telefona celular , Prishtinë

Samsung

75 EUR

19 Maj 13:10 Telefona celular , Prishtinë

Samsung

70 EUR

05 Pri 16:55 Telefona celular , Prishtinë

Shitet Samsung s7 edge

130 EUR

19 Shk 21:14 Telefona celular , Pejë

SAMSUNG S7 EDG

100 EUR Price Reduced

12 Shk 10:03 Telefona celular , Prishtinë

Samsung s7 edge

140 EUR

10 Shk 13:18 Telefona celular , Besianë

Samsung s7edege

70 EUR

07 Shk 15:41 Telefona celular , Drenas

shes

23 Jan 10:49 Telefona celular , Gjilan

Samsung s 7 edge

80 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Samsung Galaxy S7 edge | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione