Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Elektronika | Telefona celular | Samsung | Galaxy S9

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Samsung Galaxy S9 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

21 Mar 13:08 Telefona celular , Prishtinë

SAMSUNG S9

75 EUR

11 Mar 21:37 Telefona celular , Mitrovicë

Samsung S9 CE ��

149 EUR

08 Shk 20:29 Telefona celular , Fushë Kosovë

Shitet Samsung S9

120 EUR

16 Jan 08:01 Telefona celular , Ferizaj

Shitet Samsung s9

145 EUR

12 Jan 16:05 Telefona celular , Ferizaj

Shitet Samsung s9

150 EUR

30 Dhj 10:29 Telefona celular , Rahovec

Samsung s9

65 EUR

19 Nën 20:03 Telefona celular , Mitrovicë

Shitet Samsung S9

130 EUR

16 Nën 15:55 Telefona celular , Mitrovicë

Shitet Samsung S9

130 EUR

16 Nën 15:55 Telefona celular , Mitrovicë

Shitet Samsung S9

130 EUR

14 Nën 17:14 Telefona celular , Mitrovicë

Shitet Samsung S9

130 EUR

13 Tet 13:37 Telefona celular , Gjilan

samsung s9

100 EUR

02 Sht 21:15 Telefona celular , Besianë

Samsung S9

160 EUR

30 Gush 20:24 Telefona celular , Pejë

Shes galaxy s9

150 EUR

24 Gush 14:02 Telefona celular , Artanë

shitet

75 EUR

07 Gush 21:21 Telefona celular , Pejë

Samsung s9

125 EUR

30 Qer 22:28 Telefona celular , Prizren

samsung s9

123 EUR

26 Qer 22:39 Telefona celular , Pejë

Samsung Galaxy S9

150 EUR

23 Qer 05:13 Telefona celular , Prishtinë

samsung s9

125 EUR

31 Mar 22:52 Telefona celular , Prizren

Shes

150 EUR

18 Mar 09:24 Telefona celular , Prizren

Shes

150 EUR

17 Mar 09:07 Telefona celular , Prizren

Shes

150 EUR

15 Mar 10:21 Telefona celular , Prizren

Shes

150 EUR

14 Mar 23:02 Telefona celular , Skenderaj

Telefon celular

110 EUR

05 Mar 20:16 Telefona celular , Prizren

Samsung S9

159 EUR

05 Mar 17:40 Telefona celular , Prizren

Shitet

90 EUR

03 Mar 17:23 Telefona celular , Prishtinë

Shitet samsung s9

90 EUR

28 Shk 21:24 Telefona celular , Prizren

Shes

89 EUR

16 Jan 00:32 Telefona celular , Malishevë

Samsung s9

65 EUR

04 Jan 20:12 Telefona celular , Prizren

Shitet samsung galaxy s9

250 EUR

03 Jan 09:49 Telefona celular , Prizren

Samsung S9

140 EUR

13 Dhj 14:11 Telefona celular , Prishtinë

samsung s9 black

230 EUR

08 Dhj 13:16 Telefona celular , Prizren

samsung s9

190 EUR

07 Dhj 10:00 Telefona celular , Prishtinë

SAMSUNG S9 DOUS 64GB

145 EUR

05 Dhj 22:31 Telefona celular , Fushë Kosovë

Wireless charger Samsung

25 EUR Price Reduced

05 Dhj 12:12 Telefona celular , Viti

SAMSUNG S9 64GB

150 EUR

14 Tet 18:25 Telefona celular , Prishtinë

Shes samsung

220 EUR

30 Sht 09:45 Telefona celular , Prishtinë

SAMSUNG S9

155 EUR

26 Sht 09:53 Telefona celular , Vushtrri

Shitet samsung s9 64gb

1 EUR

22 Sht 09:03 Telefona celular , Prishtinë

Samsung s9

165 EUR

13 Sht 10:59 Telefona celular , Ferizaj

shes samsung s9

115 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Samsung Galaxy S9 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione