Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Elektronika | Telefona celular | Samsung | Galaxy Young

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Samsung Galaxy Young | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

05 Dhj 21:55 Telefona celular , Pejë

Samsung Galaxy Young

15 EUR Price Reduced

24 Mar 09:30 Telefona celular , Prizren

Samsung young

11 EUR Price Reduced

13 Mar 11:33 Telefona celular , Fushë Kosovë

shes samsung galaxy young

10 EUR

13 Mar 03:23 Telefona celular , Fushë Kosovë

telefon samsung galaxy young

12 EUR

10 Jan 13:58 Telefona celular , Lipjan

Shes samsung galaxy young

12 EUR Price Reduced

21 Tet 10:18 Telefona celular , Prizren

Galaxy y shitet urgjent

15 EUR

30 Korr 21:18 Telefona celular , Besianë

Shiten 2 telefona

30 EUR

19 Maj 22:32 Telefona celular , Viti

SAMSUNG S4 MINI

90 EUR

27 Pri 15:24 Telefona celular , Pejë

Shitet 20 euro

20 EUR

22 Shk 12:39 Telefona celular , Lipjan

Shes samsung galaxsy young urgjent!

17 EUR Price Reduced

14 Shk 18:31 Telefona celular , Prizren

Samsung

30 EUR

16 Jan 15:48 Telefona celular , Ferizaj

Shiten urgjent

40 EUR

11 Jan 12:25 Telefona celular , Pejë

Samsung Galaxy Young

32 EUR Price Reduced

09 Jan 00:58 Telefona celular , Prizren

shes telefonin

15 EUR

08 Jan 19:32 Telefona celular , Gjilan

Samsung galaxy young y

15 EUR

30 Dhj 16:08 Telefona celular , Prizren

SAMUNG GALAXYYOUNG 6310 N

10 Dhj 19:33 Telefona celular , Gjilan

Samsung Galaxy Y

15 EUR

29 Nën 19:59 Telefona celular , Besianë

Samsung Galaxy Young

40 EUR

03 Tet 22:14 Telefona celular , Lipjan

Samsung Galaxy Y young

20 EUR

11 Sht 12:43 Telefona celular , Prishtinë

Shes Samsung Galaxy Young

60 EUR

03 Sht 18:08 Telefona celular , Klinë

Telefon

25 EUR

07 Qer 15:51 Telefona celular , Vushtrri

Samsung

30 EUR

30 Maj 21:44 Telefona celular , Ferizaj

Samsung young mini

20 EUR

21 Pri 10:27 Telefona celular , Prizren

Shitet

20 EUR

20 Pri 19:16 Telefona celular , Prizren

Shitet-Ndrrohet

85 EUR

20 Pri 19:04 Telefona celular , Prizren

Shiten

85 EUR

14 Pri 16:24 Telefona celular , Gjakovë

samsung young

25 EUR

10 Pri 13:24 Telefona celular , Shtime

samsungg y s5360

50 EUR

26 Mar 18:36 Telefona celular , Gjakovë

Samsung Galaxy young

50 EUR

25 Mar 22:40 Telefona celular , Ferizaj

samsung young

25 EUR

25 Mar 10:32 Telefona celular , Viti

Samsung Galaxy Young

35 EUR Price Reduced

22 Mar 02:55 Telefona celular , Pejë

Samsung galaxy young gt s6310n

45 EUR

22 Mar 00:34 Telefona celular , Ferizaj

Samsung young

25 EUR

14 Mar 21:32 Telefona celular , Burim

Samsung Galaxy Young

15 EUR

29 Shk 17:47 Telefona celular , Lipjan

shes samsungin

30 EUR

14 Shk 14:43 Telefona celular , Viti

~.URGJENT SAMSUNG Galaxy Mini.~

37 EUR

13 Shk 00:59 Telefona celular , Gjilan

Samsung galaxy young gt-s5360

45 EUR

12 Shk 13:48 Telefona celular , Ferizaj

Samsung galaxy young s5360

10 EUR

09 Shk 20:01 Telefona celular , Prizren

Samsung galaxy young

45 EUR

07 Shk 10:33 Telefona celular , Gjakovë

Samsung young

35 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Samsung Galaxy Young | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione