Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Telefona celular Të gjitha në Skenderaj

Acer , 5
Alcatel , 4
Apple , 2
Amoi , 1
Asus , 6
AT&T , 1
Lenovo , 2
Samsung , 2
Dell , 1
Ericsson , 1
HTC , 10
Huawei , 36
i-mobile , 1
Lenovo , 2
LG , 7
Mobile , 2
Motorola , 4
Nokia , 26
Samsung , 302
Sony , 26
VK Mobile , 1
Vodafone , 1
ZTE , 2

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje Skenderaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Skenderaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

25 Maj 11:39 Telefona celular , Skenderaj

Shitet Nokia

12 Maj 22:32 Telefona celular , Skenderaj

Nokia 3310

150 EUR Price Reduced

10 Maj 21:09 Telefona celular , Skenderaj

Shitet iphone 7+

55 EUR

28 Pri 17:06 Telefona celular , Skenderaj

Shitet samsung galaxy A12

1 EUR

16 Mar 20:32 Telefona celular , Skenderaj

sony xperia 10

110 EUR

01 Mar 16:44 Telefona celular , Skenderaj

Samsung Galaxy A12

28 Shk 23:55 Telefona celular , Skenderaj

Shes Samsung Galaxy A8 i ri

125 EUR

25 Shk 19:08 Telefona celular , Skenderaj

Samsung galaxy note 10+

270 EUR

25 Shk 07:00 Telefona celular , Skenderaj

iphone xs max

270 EUR

24 Shk 13:37 Telefona celular , Skenderaj

iphone

01 Shk 21:27 Telefona celular , Skenderaj

Iphone 11 64gb

260 EUR

25 Jan 02:33 Telefona celular , Skenderaj

iphone 11 i ri 64Gb

315 EUR

21 Jan 01:20 Telefona celular , Skenderaj

iPhone X 256 Gb

220 EUR

11 Jan 03:58 Telefona celular , Skenderaj

Shes IPHONE 11 - 64GB SI I RI ME PAKO

350 EUR

08 Jan 16:53 Telefona celular , Skenderaj

Iphone 8

110 EUR

03 Jan 00:36 Telefona celular , Skenderaj

Shitet teli

100 EUR

03 Jan 00:27 Telefona celular , Skenderaj

Shitet Iphone X

185 EUR

30 Dhj 14:07 Telefona celular , Skenderaj

Samsung A52s 5G, 128, 8gb ram, nga Suedia

239 EUR

28 Dhj 18:46 Telefona celular , Skenderaj

170 euro

170 EUR

10 Dhj 15:24 Telefona celular , Skenderaj

Iphone 13 pro max��✅

1 EUR

17 Nën 11:42 Telefona celular , Skenderaj

Samsung S3 ne gjendje perfekte

35 EUR

15 Nën 14:44 Telefona celular , Skenderaj

Mir

500 EUR

04 Tet 07:29 Telefona celular , Skenderaj

iPhone XS

300 EUR

03 Sht 12:54 Telefona celular , Skenderaj

Xiaomi mi11 ultra 12/512

690 EUR

27 Gush 14:59 Telefona celular , Skenderaj

Iphone 13 new all��

1 EUR

25 Gush 22:16 Telefona celular , Skenderaj

Shitet

300 EUR

23 Gush 14:12 Telefona celular , Skenderaj

Shitet telefoni

300 EUR

02 Gush 14:43 Telefona celular , Skenderaj

Shitet Huawei P40 pro veq 3 muj i perdorur.

340 EUR

30 Korr 11:18 Telefona celular , Skenderaj

Shes IPHONE 11 PRO MAX 64GB Nga Zvicrra

510 EUR

09 Korr 23:44 Telefona celular , Skenderaj

Iphone 12 - 128GB

550 EUR

20 Qer 08:20 Telefona celular , Skenderaj

Apple iPhone 13 Pro Max - 128GB - Graphite

1 250 EUR

06 Qer 15:10 Telefona celular , Skenderaj

IPHONE

210 EUR

02 Qer 01:42 Telefona celular , Skenderaj

Shes iphone 12pro

650 EUR

27 Maj 16:20 Telefona celular , Skenderaj

Gjendje perfkete telefoni

99 EUR

25 Maj 21:17 Telefona celular , Skenderaj

Shes Iphone 12PRO

640 EUR

25 Maj 17:42 Telefona celular , Skenderaj

Shes Iphone 12PRO

640 EUR

09 Maj 23:58 Telefona celular , Skenderaj

Shitet iPhone 7plus

125 EUR

08 Maj 10:52 Telefona celular , Skenderaj

Shitet iPhone 7 plus

120 EUR

26 Mar 14:32 Telefona celular , Skenderaj

URGJENT iPad 6th gen 32GB

119 EUR

14 Mar 23:34 Telefona celular , Skenderaj

Iphone 8 plus

195 EUR

14 Mar 23:02 Telefona celular , Skenderaj

Telefon celular

110 EUR

02 Mar 19:25 Telefona celular , Skenderaj

Shes iPhone XS per pjes

200 EUR

28 Shk 12:56 Telefona celular , Skenderaj

Samsung galaxy

80 EUR

22 Shk 10:47 Telefona celular , Skenderaj

iphone 7 plus

180 EUR

18 Shk 20:55 Telefona celular , Skenderaj

Iphone

08 Shk 17:09 Telefona celular , Skenderaj

Shitet iphone 13 Pro Max

1 250 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Skenderaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione