Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Sony Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Telefona celular , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Sony | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 13:58 Telefona celular  ·  Sony  ·  Xperia  ·  Mitrovicë

Sony Experia

17 Korr 18:38 Shitore Telefona celular  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Sony vavio

220 EUR

Shitësit të Besuar
15 Korr 10:26 Telefona celular  ·  Sony  ·  Xperia  ·  Viti

Sony Xperia

11 EUR

06 Korr 11:31 Telefona celular  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Sony Xperia 1 VI 256GB 12GB Ram

850 EUR Price Reduced

05 Korr 12:35 Telefona celular  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Sony Xperia 1 VI 256GB 12GB Ram .

1 000 EUR

04 Korr 20:55 Telefona celular  ·  Sony  ·  Xperia  ·  Prishtinë

Sony experia

14 Maj 12:14 Telefona celular  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Malishevë

Ne shitje zmadhies i zerit

150 EUR

09 Pri 12:17 Telefona celular  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

SHITET SONY 1 III

450 EUR

01 Pri 08:51 Telefona celular  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

SHITET SONY 1 III

650 EUR

05 Mar 14:26 Telefona celular  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

SHITET SONY 1 III

550 EUR

12 Shk 18:03 Telefona celular  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

SONY 1 III

700 EUR

08 Shk 01:41 Telefona celular  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

Shitet SONY 1 III

580 EUR

05 Shk 19:53 Telefona celular  ·  Sony  ·  Xperia  ·  Prishtinë

Shes.sony tel

01 Shk 07:46 Telefona celular  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

SHITET SONY 1 III

500 EUR

27 Jan 19:56 Telefona celular  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Skenderaj

Sony Xperia PRO 5G Smartphone

732 EUR

26 Jan 09:13 Telefona celular  ·  Sony  ·  Xperia  ·  Prishtinë

SHITET SONY 1 III

700 EUR

26 Jan 07:05 Telefona celular  ·  Sony  ·  Xperia  ·  Gjakovë

SHITET SONY 1 III

700 EUR

25 Jan 01:05 Telefona celular  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Rahovec

Ps4 pro (1tb)

1 EUR

20 Jan 02:37 Telefona celular  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

SHITET SONY 1 III

550 EUR

18 Jan 19:42 Telefona celular  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

SHITET SONY 1 III

600 EUR

03 Jan 16:52 Telefona celular  ·  Sony  ·  Xperia  ·  Fushë Kosovë

sony xperia l4

100 EUR

19 Dhj 22:25 Telefona celular  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Malishevë

SHITET SONY 1 III

700 EUR

16 Dhj 01:19 Telefona celular  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

SHITET SONY 1 III

650 EUR

03 Dhj 15:18 Telefona celular  ·  Sony  ·  Xperia  ·  Vushtrri

Sony Xperia L1

30 EUR

02 Dhj 20:18 Telefona celular  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

SHITET SONY 1 III

700 EUR

31 Tet 15:44 Telefona celular  ·  Sony  ·  Xperia Z  ·  Fushë Kosovë

ALLTI

8 EUR

24 Tet 22:37 Telefona celular  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shitet Soni

149 EUR

23 Gush 02:36 Telefona celular  ·  Sony  ·  Xperia  ·  Fushë Kosovë

Sony Experia Pro 1

650 EUR

13 Gush 17:11 Telefona celular  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shitet Sony Play Station 4 Slim PS4

200 EUR

02 Gush 18:48 Telefona celular  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

Soni playstation 4

185 EUR

02 Gush 18:48 Telefona celular  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

Soni playstation 4

185 EUR

28 Korr 14:02 Telefona celular  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shitet sony play station 4 slim PS4

200 EUR

28 Korr 14:02 Telefona celular  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shitet Sony Playstation 4 slim PS4

200 EUR

20 Korr 17:54 Telefona celular  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Sony Playstation 4 slim

200 EUR

09 Korr 09:44 Telefona celular  ·  Sony  ·  Xperia  ·  Gjakovë

sony xperia xz1

50 EUR

02 Korr 01:35 Telefona celular  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

SHITET SONY 5 III

650 EUR

05 Qer 03:15 Telefona celular  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shitet sony 4

185 EUR

22 Mar 00:55 Telefona celular  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Vushtrri

Sony Xperia smart phone

15 EUR

16 Mar 20:32 Telefona celular  ·  Sony  ·  Xperia 10 Plus  ·  Skenderaj

sony xperia 10

110 EUR

13 Shk 13:35 Telefona celular  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Speaker Sony SRS-XB23

89 EUR

01 Shk 03:08 Telefona celular  ·  Sony  ·  Xperia  ·  Gjakovë

Shes telefonat

15 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Sony | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione