Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Elektronika | Telefona celular | Sony Ericsson | Model Tjeter

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Sony Ericsson Model Tjeter | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

06 Gush 15:51 Telefona celular , Prishtinë

Ps4

180 EUR

03 Korr 10:40 Telefona celular , Vushtrri

Sony erikson

44 EUR

28 Qer 17:16 Telefona celular , Malishevë

Sony xperia

40 EUR

04 Mar 22:45 Telefona celular , Drenas

Shes tabletat

05 Nën 14:13 Telefona celular , Mitrovicë

Telefon

10 EUR

28 Gush 21:48 Telefona celular , Prizren

Sony ericsson

20 EUR

23 Jan 20:24 Telefona celular , Gjakovë

Sonny ericsson +nokia

20 EUR

17 Jan 12:59 Telefona celular , Gjakovë

GoPro Hero3+ Silver

200 EUR

03 Nën 14:57 Telefona celular , Fushë Kosovë

Telefon sony ericsson

10 EUR Price Reduced

15 Tet 10:42 Telefona celular , Prishtinë

Sony xperia

40 EUR

15 Tet 10:38 Telefona celular , Prishtinë

Shitet sony ericsson xperia

40 EUR

21 Gush 01:43 Telefona celular , Skenderaj

PSY3

4 500 EUR

03 Korr 17:50 Telefona celular , Prizren

Sony Ericson

40 EUR

19 Maj 12:04 Telefona celular , Gjilan

sony ericsson

13 EUR

18 Mar 21:15 Telefona celular , Dardanë

shes sony ericsson

20 EUR

08 Mar 16:21 Telefona celular , Ferizaj

sony ericson

15 EUR

17 Shk 17:54 Telefona celular , Prizren

Sony ericsson

35 EUR

26 Jan 19:09 Telefona celular , Prishtinë

Ni nitendo

100 EUR

08 Dhj 12:30 Telefona celular , Prishtinë

Sony Xperia S LT26i

27 Nën 17:04 Telefona celular , Fushë Kosovë

Telefon sony ericsson

15 EUR

08 Nën 17:28 Telefona celular , Prishtinë

sony ericson

35 EUR

28 Tet 19:06 Telefona celular , Prishtinë

Sony ericson

25 EUR

28 Tet 19:06 Telefona celular , Gjilan

SHes sony ericson

25 EUR

28 Gush 14:05 Telefona celular , Rahovec

Sony

25 EUR

15 Korr 21:50 Telefona celular , Besianë

Shes telefonin

20 EUR Price Reduced

12 Korr 13:56 Telefona celular , Gjilan

Sony Xperia mini

30 EUR

12 Maj 21:03 Telefona celular , Ferizaj

Tel sony

28 EUR

30 Pri 19:48 Telefona celular , Vushtrri

Risi risi

10 EUR

02 Pri 15:31 Telefona celular , Pejë

Sony eriscon

40 EUR

16 Shk 22:12 Telefona celular , Ferizaj

Shitet sony

50 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Sony Ericsson Model Tjeter | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione