Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Elektronika | Telefona celular | Sony | Model Tjeter

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Sony Model Tjeter | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

26 Shk 09:00 Telefona celular , Prishtinë

Sony Experia , Samsung

13 Shk 13:35 Telefona celular , Prizren

Speaker Sony SRS-XB23

89 EUR

04 Jan 03:40 Telefona celular , Gjilan

Shes ps5

720 EUR

03 Jan 20:04 Telefona celular , Fushë Kosovë

Sony Xperia Pro 1

11 Tet 00:55 Telefona celular , Pejë

sony experia 5 III

350 EUR

14 Gush 21:57 Telefona celular , Prishtinë

PS4 kontroller

10 EUR

13 Gush 16:12 Telefona celular , Prishtinë

PS4

180 EUR

06 Qer 15:19 Telefona celular , Prishtinë

Sony original

35 EUR

07 Mar 17:42 Telefona celular , Prishtinë

Shitet

200 EUR

23 Shk 19:38 Telefona celular , Gjilan

Sony playstation 3

80 EUR

02 Jan 16:38 Telefona celular , Prishtinë

Wwe 2k16

10 EUR

11 Nën 11:45 Telefona celular , Pejë

Sony 4 me 6 cd

250 EUR

04 Tet 17:24 Telefona celular , Fushë Kosovë

Shitet

320 EUR

15 Gush 09:44 Telefona celular , Gjilan

Sony4

210 EUR

13 Korr 11:42 Telefona celular , Pejë

Sony 3sh

19 Jan 16:01 Telefona celular , Mitrovicë

kamera sony

100 EUR

09 Jan 19:57 Telefona celular , Prishtinë

Sony wh-510

35 EUR

04 Nën 16:14 Telefona celular , Prishtinë

Telefon

120 EUR

26 Korr 16:26 Telefona celular , Prishtinë

Wwe2k16

15 EUR

15 Korr 13:55 Telefona celular , Gjilan

Sony 3 500gb me 10 loja me ni gjestik.

135 EUR

15 Korr 13:26 Telefona celular , Gjilan

Shes playstation 3 me 500 gb me 11 loja.

135 EUR

19 Jan 16:24 Telefona celular , Ferizaj

PSP

35 EUR

14 Jan 19:35 Telefona celular , Ferizaj

SONY Relefon

55 EUR

31 Dhj 19:12 Telefona celular , Gjilan

shitet URGJENT

15 EUR Price Reduced

29 Dhj 15:44 Telefona celular , Mitrovicë

Sony

115 EUR

12 Dhj 16:23 Telefona celular , Prishtinë

Sony3

75 EUR

08 Tet 20:58 Telefona celular , Prishtinë

Sony xperia L1 16 gb

85 EUR

06 Tet 11:14 Telefona celular , Lipjan

Telefon

03 Tet 16:14 Telefona celular , Prishtinë

sony xperia L1

75 EUR Price Reduced

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Sony Model Tjeter | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione