Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Sony Të gjitha në Prizren

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje Prizren,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Sony | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

13 Shk 13:35 Telefona celular , Prizren

Speaker Sony SRS-XB23

89 EUR

15 Mar 20:21 Telefona celular , Prizren

Shitet sony eksperia

50 EUR

15 Mar 20:19 Telefona celular , Prizren

Shitet sony eksperya

50 EUR

14 Mar 22:28 Telefona celular , Prizren

Shitet sony eksperya

60 EUR

10 Mar 05:06 Telefona celular , Prizren

Shitet sony eksperya

60 EUR

20 Jan 23:19 Telefona celular , Prizren

Shitet

30 EUR

15 Jan 20:19 Telefona celular , Prizren

Sony3

150 EUR

09 Gush 16:00 Telefona celular , Prizren

Sony Xperia XA1 3gb ram

70 EUR

05 Gush 18:34 Telefona celular , Prizren

Shitet sony

130 EUR

04 Gush 15:48 Telefona celular , Prizren

Shes Telefon te ri Sony X Peria

40 EUR

03 Gush 14:26 Telefona celular , Prizren

Është shitur Sony xperia xz2

28 Korr 15:46 Telefona celular , Prizren

Flm merrjep u shit

70 EUR

21 Korr 22:18 Telefona celular , Prizren

Shitet Sony Xperia Xz1 64GB 4G Ram

120 EUR

18 Korr 14:00 Telefona celular , Prizren

Shitet Sony xperia xz2 64 GB

239 EUR

18 Korr 12:52 Telefona celular , Prizren

Shitet telefoni i mençur 64gb

120 EUR

18 Korr 12:40 Telefona celular , Prizren

SONY Xperia xz3 64 GB

380 EUR

30 Maj 07:26 Telefona celular , Prizren

Xperia M4

45 EUR

30 Pri 12:22 Telefona celular , Prizren

İptv 16000 kanale boterore dhe vendore

35 EUR

16 Pri 16:06 Telefona celular , Prizren

Abonim iptv mbi 7000 kanale

35 EUR

11 Pri 07:01 Telefona celular , Prizren

Sony xpera M4 60e

60 EUR

05 Shk 22:42 Telefona celular , Prizren

Degjuse - kufje

24 Jan 01:54 Telefona celular , Prizren

shes sony z1 16giga 2ram

40 EUR

17 Jan 19:16 Telefona celular , Prizren

Sony t3

70 EUR

30 Dhj 21:28 Telefona celular , Prizren

soni

60 EUR

30 Dhj 18:29 Telefona celular , Prizren

Shes playston3

60 EUR

25 Dhj 20:28 Telefona celular , Prizren

Sony Xperia z1

16 Dhj 12:49 Telefona celular , Prizren

Sony xperia tablet

140 EUR

21 Tet 07:29 Telefona celular , Prizren

shes sony xperia m5

90 EUR

12 Tet 11:14 Telefona celular , Prizren

celular

25 EUR

27 Sht 13:40 Telefona celular , Prizren

sony experia

35 EUR

08 Sht 02:03 Telefona celular , Prizren

Shes sony xperia z

120 EUR

01 Gush 15:22 Telefona celular , Prizren

Sony Xperia z5

240 EUR

19 Korr 10:59 Telefona celular , Prizren

Sony Xperia L1-Bej Ndrrim

95 EUR Price Reduced

17 Korr 15:50 Telefona celular , Prizren

shit sony urgjent

200 EUR

05 Korr 01:36 Telefona celular , Prizren

Sony Xperia Xa

110 EUR Price Reduced

03 Korr 15:01 Telefona celular , Prizren

Telefon Sony Xperia Z1

30 EUR

18 Qer 08:35 Telefona celular , Prizren

Punon shum mir

40 EUR

01 Qer 09:54 Telefona celular , Prizren

Sony xperia L1 model 2017 si i ri

135 EUR

15 Maj 12:56 Telefona celular , Prizren

Shes Sony PSP

50 EUR

04 Maj 18:55 Telefona celular , Prizren

Shitet

55 EUR

01 Maj 08:59 Telefona celular , Prizren

I ri pa perdor shitet

13 Pri 19:52 Telefona celular , Prizren

Sony Xperia z1

25 Mar 12:55 Telefona celular , Prizren

Sony z3 compact

80 EUR

25 Mar 11:32 Telefona celular , Prizren

SONY XPERIA

80 EUR

10 Mar 13:34 Telefona celular , Prizren

Sony Xperia M4 aqua

25 EUR Price Reduced

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Sony | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione