Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Elektronika | Telefona celular | Sony | Xperia

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Sony Xperia | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

26 Shk 09:00 Telefona celular , Prishtinë

Sony experia

01 Shk 03:08 Telefona celular , Gjakovë

Shes telefonat

15 EUR

30 Jan 20:10 Telefona celular , Prishtinë

Sony xperia 1

55 EUR

28 Dhj 18:35 Telefona celular , Fushë Kosovë

Sony X-peria pro 1

1 100 EUR

19 Nën 01:20 Telefona celular , Pejë

Telefon Sony Xperia 32GB

75 EUR

24 Korr 23:52 Telefona celular , Ferizaj

Sony

300 EUR

15 Korr 11:31 Telefona celular , Pejë

Shes

55 EUR

09 Korr 22:40 Telefona celular , Rahovec

Playstation 4 pro

370 EUR

05 Qer 23:00 Telefona celular , Gjakovë

Shes telefon te ri

50 EUR

15 Mar 20:21 Telefona celular , Prizren

Shitet sony eksperia

50 EUR

15 Mar 20:19 Telefona celular , Prizren

Shitet sony eksperya

50 EUR

14 Mar 22:28 Telefona celular , Prizren

Shitet sony eksperya

60 EUR

10 Mar 05:06 Telefona celular , Prizren

Shitet sony eksperya

60 EUR

07 Mar 18:14 Telefona celular , Lipjan

Sony Xperia G3412

50 EUR

06 Mar 21:30 Telefona celular , Lipjan

Sony Xperia

50 EUR

18 Jan 07:04 Telefona celular , Prishtinë

Sony Xperia

70 EUR

17 Jan 23:28 Telefona celular , Prishtinë

Shes

65 EUR

10 Nën 20:10 Telefona celular , Prishtinë

Shes Soni 4 Pro

330 EUR

13 Tet 17:43 Telefona celular , Prishtinë

Ps4

200 EUR

02 Gush 19:27 Telefona celular , Lipjan

Shitet telefoni

140 EUR Price Reduced

29 Qer 17:05 Telefona celular , Kaçanik

sony Xperia 5

390 EUR

29 Qer 14:11 Telefona celular , Kaçanik

Sony Xperia 5

390 EUR

03 Qer 14:15 Telefona celular , Kaçanik

Xperia 5 Sony

390 EUR Price Reduced

22 Maj 08:34 Telefona celular , Kaçanik

Xperia 5 Sony

440 EUR

07 Maj 13:54 Telefona celular , Kaçanik

Xperia 5 Sony

480 EUR

24 Mar 03:41 Telefona celular , Rahovec

Sony Xperia X

81 EUR Price Reduced

23 Mar 11:39 Telefona celular , Therandë

Sony Xperia

160 EUR Price Reduced

19 Shk 17:06 Telefona celular , Kaçanik

Shes ose ndrroj

800 EUR

11 Shk 20:04 Telefona celular , Kaçanik

Telefon

800 EUR

07 Shk 11:03 Telefona celular , Kaçanik

Telefon

800 EUR

20 Jan 23:19 Telefona celular , Prizren

Shitet

30 EUR

20 Jan 02:25 Telefona celular , Gjakovë

SonyXperia

70 EUR

29 Dhj 18:42 Telefona celular , Rahovec

Sony xperia X 32Gb

95 EUR

06 Dhj 16:00 Telefona celular , Skenderaj

Sony XPERIA 1 ii

450 EUR

26 Korr 13:24 Telefona celular , Prishtinë

shes sony4 pro

16 Korr 18:55 Telefona celular , Klinë

Shes telefonin Sony

40 EUR

12 Korr 14:47 Telefona celular , Rahovec

Sony

40 EUR

08 Qer 16:13 Telefona celular , Prishtinë

shitet sony 4sh

240 EUR

04 Maj 17:05 Telefona celular , Dragash

Shitet

45 EUR

15 Jan 20:19 Telefona celular , Prizren

Sony3

150 EUR

13 Jan 14:59 Telefona celular , Klinë

Sony Xperia

37 EUR

29 Dhj 16:44 Telefona celular , Gjilan

Shitet Sony Xperia

60 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Sony Xperia | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione