Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Elektronika | Telefona celular | Sony | Xperia E1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Sony Xperia E1 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

18 Gush 23:38 Telefona celular , Burim

Somy Xperia E5

90 EUR

18 Qer 08:35 Telefona celular , Prizren

Punon shum mir

40 EUR

24 Pri 15:34 Telefona celular , Fushë Kosovë

Sony hd

28 Jan 21:51 Telefona celular , Gjilan

Sony xperia e1

65 EUR

03 Nën 23:05 Telefona celular , Ferizaj

Xperia

75 EUR

30 Gush 20:11 Telefona celular , Prizren

Sony2

50 EUR

18 Korr 13:46 Telefona celular , Besianë

Sony Xperia E1

40 EUR

28 Qer 10:55 Telefona celular , Skenderaj

Urgjent Sony xperia e1

35 EUR Price Reduced

19 Maj 15:30 Telefona celular , Skenderaj

Sony xperia e1

60 EUR

16 Pri 22:36 Telefona celular , Ferizaj

Sony

30 EUR

20 Mar 16:29 Telefona celular , Ferizaj

Sony

30 EUR

03 Mar 22:18 Telefona celular , Ferizaj

Sony

50 EUR

29 Shk 20:18 Telefona celular , Gjilan

Shitet Sony Xperia

45 EUR Price Reduced

23 Jan 10:31 Telefona celular , Besianë

Sony Xperia E1

45 EUR

17 Jan 16:50 Telefona celular , Besianë

Sony Xperia e1

52 EUR

10 Dhj 22:37 Telefona celular , Ferizaj

Sony

70 EUR

08 Nën 20:30 Telefona celular , Prishtinë

Sony xperia e1

100 EUR

26 Tet 17:49 Telefona celular , Ferizaj

Sony xperia E1

55 EUR

15 Sht 19:55 Telefona celular , Prizren

SONY X-PERIA E1

90 EUR

12 Sht 22:46 Telefona celular , Ferizaj

Sony ercson

50 EUR

12 Sht 20:42 Telefona celular , Prizren

Sony D2005

40 EUR

11 Sht 09:39 Telefona celular , Prizren

Sony xperia E3

140 EUR

29 Gush 14:38 Telefona celular , Prishtinë

Sony XPeria E1

99 EUR

17 Gush 21:32 Telefona celular , Deçan

Sony Xperia E

150 EUR

17 Gush 14:30 Telefona celular , Fushë Kosovë

Sony xperia

55 EUR

09 Gush 11:11 Telefona celular , Ferizaj

Sony

80 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Sony Xperia E1 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione