Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Elektronika | Telefona celular | Sony | Xperia Z3

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Sony Xperia Z3 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

18 Tet 12:44 Telefona celular , Gjakovë

Sony xperia z3

65 EUR Price Reduced

31 Gush 10:14 Telefona celular , Vushtrri

Sony z3

75 EUR

19 Pri 21:51 Telefona celular , Drenas

Sony XPeria Z3 Compact

60 EUR

10 Pri 14:42 Telefona celular , Prishtinë

Shes sony z3 me ekran te thyer

60 EUR

30 Dhj 13:39 Telefona celular , Artanë

Sony

55 EUR

24 Nën 09:17 Telefona celular , Lipjan

Soni xpira z3

65 EUR

19 Tet 08:51 Telefona celular , Mitrovicë

Shes SONY Z3 PLUS

130 EUR Price Reduced

27 Korr 12:15 Telefona celular , Ferizaj

Sony xperia z3

120 EUR

12 Pri 20:50 Telefona celular , Malishevë

shitet sony

27 Shk 15:23 Telefona celular , Prizren

sony

50 EUR Price Reduced

21 Shk 11:29 Telefona celular , Besianë

Shes sony xperia z3

150 EUR Price Reduced

06 Jan 17:51 Telefona celular , Gjilan

Shitet

120 EUR

06 Jan 14:45 Telefona celular , Ferizaj

Sonny xperia z3

85 EUR Price Reduced

10 Dhj 22:58 Telefona celular , Ferizaj

Soni

150 EUR

27 Nën 14:43 Telefona celular , Gjilan

Sony Xperia Z3

120 EUR Price Reduced

23 Nën 00:56 Telefona celular , Gjilan

Shes xperia z3

80 EUR Price Reduced

14 Nën 10:03 Telefona celular , Pejë

Sony telefon

125 EUR

17 Sht 12:58 Telefona celular , Vushtrri

Shes telefonin soni Experian z3

130 EUR

17 Sht 01:56 Telefona celular , Gjakovë

Sony Xperia z3 premium

10 Sht 17:50 Telefona celular , Gjilan

Sony xperia z3

150 EUR

01 Gush 08:18 Telefona celular , Prishtinë

Sony Xperia Z3

80 EUR Price Reduced

27 Korr 00:16 Telefona celular , Prizren

Shes

110 EUR

07 Korr 16:33 Telefona celular , Ferizaj

Xperia Z3 urgjent

180 EUR

18 Qer 17:04 Telefona celular , Malishevë

Sony z3

150 EUR

26 Maj 15:39 Telefona celular , Malishevë

sony

80 EUR

12 Maj 18:47 Telefona celular , Gjilan

Shitet URGJENT!!!

170 EUR Price Reduced

09 Maj 15:29 Telefona celular , Mitrovicë

Xperia Z3

190 EUR

21 Pri 19:19 Telefona celular , Prizren

Shitet sony 3 ne gjendje shum te mir

120 EUR

09 Mar 14:01 Telefona celular , Malishevë

Sony Xperia z3

21 Shk 20:05 Telefona celular , Prishtinë

Sony z3 shitet ndrrohet

195 EUR

21 Shk 19:51 Telefona celular , Gjilan

Sony Xperia Z3

150 EUR

21 Shk 19:50 Telefona celular , Prishtinë

Sony Xperia Z3

150 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Sony Xperia Z3 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione