Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Elektronika | Telefona celular | Sony | Xperia Z5

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Sony Xperia Z5 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

28 Shk 13:51 Telefona celular , Gjilan

Sony Xperia Z5

100 EUR Price Reduced

20 Tet 15:11 Telefona celular , Prishtinë

SONY Z5 COMPACT

49 EUR Price Reduced

26 Qer 09:15 Telefona celular , Gjakovë

Sony xperia z5

75 EUR

02 Shk 17:00 Telefona celular , Gjilan

Shitete

120 EUR

05 Dhj 16:53 Telefona celular , Gjilan

Shes ose ndrroj

160 EUR

02 Dhj 01:15 Telefona celular , Gjilan

Shes ndrroj

200 EUR

07 Tet 15:07 Telefona celular , Vushtrri

Sony xperia z5

200 EUR

14 Sht 00:14 Telefona celular , Prishtinë

Sony

90 EUR

06 Sht 14:03 Telefona celular , Gjilan

shes sony xperia z5 i ardhur nga jasht

150 EUR

26 Gush 10:30 Telefona celular , Lipjan

Sony Z5.Premium

225 EUR Price Reduced

24 Korr 21:44 Telefona celular , Mitrovicë

Sony Z5 mini sikur I ri

120 EUR

24 Korr 21:36 Telefona celular , Prishtinë

Shitet Sony Z5 Mini shum i rujtum

135 EUR

17 Korr 15:50 Telefona celular , Prizren

shit sony urgjent

200 EUR

25 Qer 23:41 Telefona celular , Prishtinë

Sony xperia z5 32g fingerprint

70 EUR

08 Pri 16:48 Telefona celular , Prishtinë

Sony Xperia Z5 Premium

295 EUR

03 Pri 18:12 Telefona celular , Ferizaj

sony xperia z5 K4 nokia

70 EUR Price Reduced

18 Jan 11:41 Telefona celular , Ferizaj

Sony z5 compact

160 EUR

14 Dhj 10:22 Telefona celular , Prishtinë

SHES SONY XPERIA Z5 PREMIUM :

300 EUR Price Reduced

05 Dhj 20:55 Telefona celular , Prishtinë

Sony Xperia Z5

300 EUR

16 Nën 12:22 Telefona celular , Therandë

Sony xperia z5

250 EUR

03 Sht 01:30 Telefona celular , Prishtinë

Sony xperia z5

240 EUR

20 Korr 01:09 Telefona celular , Fushë Kosovë

sony xperia z5 gold

300 EUR

17 Korr 14:00 Telefona celular , Kaçanik

sony experia z5 gold

500 EUR

04 Pri 13:12 Telefona celular , Viti

Sony Xperia Z5 32GB

300 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Sony Xperia Z5 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione