Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Telefona celular Të gjitha në Viti

Acer , 1
Acer , 13
Alcatel , 7
Apple , 1
Asus , 2
AT&T , 1
Benefon , 2
BenQ , 3
Samsung , 3
Dell , 1
Ericsson , 1
HP , 1
HTC , 17
Huawei , 54
i-mate , 1
i-mobile , 2
Lenovo , 4
LG , 14
Mobile , 2
Motorola , 4
Nokia , 26
Palm , 1
Samsung , 580
Sony , 26
VK Mobile , 1
ZTE , 7

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje Viti,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Viti ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

02 Qer 21:19 Telefona celular , Viti

Shitet

30 EUR

29 Maj 20:55 Telefona celular , Viti

Iphone 7

75 EUR

26 Maj 16:59 Telefona celular , Viti

Shitet Iphone ne gjendje shum te mire

45 EUR

14 Maj 16:19 Telefona celular , Viti

Blej Huawei p30 pro per pjes

1 EUR

14 Maj 16:16 Telefona celular , Viti

Samsung zflip 3 5g

330 EUR

09 Maj 00:45 Telefona celular , Viti

Iphone 6 ne gjendje te rregullt

40 EUR

22 Pri 21:12 Telefona celular , Viti

Shitet iphone6 ✔️

45 EUR

18 Pri 08:33 Telefona celular , Viti

Iphone x 256

120 EUR

11 Pri 17:10 Telefona celular , Viti

Note 20 ultra 256Gb

290 EUR

03 Pri 15:08 Telefona celular , Viti

Android box

36 EUR

17 Mar 15:08 Telefona celular , Viti

Iphone 14 Pro 128Gb ����

1 200 EUR

06 Mar 15:44 Telefona celular , Viti

Iphon 11 pro max

300 EUR

04 Mar 22:22 Telefona celular , Viti

Samsung a11

80 EUR

03 Mar 19:03 Telefona celular , Viti

Shes iphone x

165 EUR

21 Shk 11:56 Telefona celular , Viti

Iphone 12 Pro Max

680 EUR

15 Shk 13:05 Telefona celular , Viti

Samsung galaxy S6 edge

120 EUR

07 Shk 18:06 Telefona celular , Viti

Samsung s20

270 EUR

05 Shk 20:35 Telefona celular , Viti

ipad

130 EUR

05 Shk 18:33 Telefona celular , Viti

Huawei p20 mate lite

100 EUR

31 Jan 19:49 Telefona celular , Viti

iPhone 6

50 EUR

31 Jan 15:18 Telefona celular , Viti

Shitet 7 Plus 128GB

130 EUR

27 Jan 22:33 Telefona celular , Viti

IPHON 14 Pro Max 256

130 EUR

26 Jan 18:47 Telefona celular , Viti

Iphon 7 256 Gig ce

100 EUR

25 Jan 21:11 Telefona celular , Viti

Kerkoj Samsung s10

1 EUR

24 Jan 15:24 Telefona celular , Viti

Samsung s10 ne gjendje perfekte

300 EUR

22 Jan 01:22 Telefona celular , Viti

Kerkoj Samsung s10

22 Jan 01:12 Telefona celular , Viti

Iphone 11

320 EUR Price Reduced

21 Jan 02:13 Telefona celular , Viti

Kuje

1 100 EUR

20 Jan 11:54 Telefona celular , Viti

Acer

15 EUR

19 Jan 16:14 Telefona celular , Viti

Shiten 3 iphone 6

1 EUR

08 Jan 12:01 Telefona celular , Viti

iPhone 7 32GB

55 EUR

04 Jan 14:57 Telefona celular , Viti

Iphone x

190 EUR

03 Jan 23:36 Telefona celular , Viti

Shiten telefonat me defekte

75 EUR

16 Dhj 20:38 Telefona celular , Viti

samsung s8 huawe p20

100 EUR

10 Dhj 12:49 Telefona celular , Viti

Telefon celular

110 EUR

26 Nën 06:25 Telefona celular , Viti

iphone 7

85 EUR

19 Nën 19:59 Telefona celular , Viti

samsung s8 ekranin defekt

25 EUR

19 Nën 01:21 Telefona celular , Viti

iphone 11 pro

350 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Viti juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione