Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura VK Mobile Të gjitha në Kosovë

iPhone 5s , 1
Wiko , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Telefona celular , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | VK Mobile | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

17 Shk 02:33 Telefona celular  ·  VK Mobile  ·  Model Tjeter  ·  Drenas

Vivo V23

200 EUR

05 Korr 08:15 Shitore Telefona celular  ·  VK Mobile  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

mobistel duos

35 EUR

Shitësit të Besuar
06 Korr 21:26 Telefona celular  ·  VK Mobile  ·  Model Tjeter  ·  Dardanë

wiko

35 EUR

27 Dhj 15:32 Telefona celular  ·  VK Mobile  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

U shit Flm

56 EUR Price Reduced

25 Maj 06:43 Telefona celular  ·  VK Mobile  ·  Model Tjeter  ·  Rahovec

shes Wiko view 3

80 EUR

26 Shk 23:04 Telefona celular  ·  VK Mobile  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shes telefonin 60 euro

60 EUR

13 Shk 00:07 Telefona celular  ·  VK Mobile  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Shitet iphone 6s 16gb

110 EUR

22 Jan 10:58 Telefona celular  ·  VK Mobile  ·  Model Tjeter  ·  Rahovec

250

250 EUR

07 Jan 23:53 Telefona celular  ·  VK Mobile  ·  Model Tjeter  ·  Kastriot

Viko

20 EUR

29 Sht 14:11 Telefona celular  ·  VK Mobile  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Wiko Y60

70 EUR

01 Sht 18:30 Telefona celular  ·  VK Mobile  ·  Model Tjeter  ·  Skenderaj

Samsung

28 Maj 21:15 Telefona celular  ·  VK Mobile  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Shitet teli Wiko

51 EUR Price Reduced

30 Korr 09:05 Telefona celular  ·  VK Mobile  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Samsung

39 EUR

01 Jan 14:39 Telefona celular  ·  VK Mobile  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Shes tablet Vivax 49.99€

50 EUR

01 Jan 14:27 Telefona celular  ·  VK Mobile  ·  Model Tjeter  ·  Klinë

Shes tablet Vivax 49.99€

50 EUR

06 Tet 20:55 Telefona celular  ·  VK Mobile  ·  Model Tjeter  ·  Klinë

Shes Telefonin Wiko 30€

30 EUR Price Reduced

02 Sht 21:20 Telefona celular  ·  VK Mobile  ·  Model Tjeter  ·  Drenas

Shitet Wiko sunny

35 EUR

07 Qer 21:23 Telefona celular  ·  VK Mobile  ·  Model Tjeter  ·  Klinë

Shes

80 EUR

28 Maj 16:45 Telefona celular  ·  VK Mobile  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Shitet

80 EUR

09 Nën 16:02 Telefona celular  ·  VK Mobile  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Camera vd tech

65 EUR

08 Sht 19:43 Telefona celular  ·  VK Mobile  ·  iPhone 5s  ·  Viti

iphone 5s

24 000 EUR

05 Qer 18:18 Telefona celular  ·  VK Mobile  ·  Wiko  ·  Dardanë

Wiko k-kool I ri pa asnje verejtje

90 EUR Price Reduced

17 Mar 17:09 Telefona celular  ·  VK Mobile  ·  Model Tjeter  ·  Burim

Shiten VR GLASSES

20 EUR

02 Gush 13:25 Telefona celular  ·  VK Mobile  ·  Model Tjeter  ·  Therandë

Vk Moblie

400 EUR

01 Gush 17:52 Telefona celular  ·  VK Mobile  ·  Model Tjeter  ·  Therandë

VK MOBLIE

400 EUR

21 Dhj 08:38 Telefona celular  ·  VK Mobile  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

simvally x26

170 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | VK Mobile | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione