Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Vodafone Smart 4 Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Telefona celular , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Vodafone Smart 4 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

03 Pri 13:11 Telefona celular  ·  Vodafone  ·  Smart 4  ·  Pejë

Shitet

23 Jan 12:44 Telefona celular  ·  Vodafone  ·  Smart 4  ·  Ferizaj

Smart watch

30 EUR

30 Korr 19:20 Telefona celular  ·  Vodafone  ·  Smart 4  ·  Prishtinë

Shitet IPAD air 2017

79 EUR

25 Tet 09:50 Telefona celular  ·  Vodafone  ·  Smart 4  ·  Prizren

Vodafone smart N8 i ri model 2018

120 EUR

03 Maj 21:34 Telefona celular  ·  Vodafone  ·  Smart 4  ·  Prishtinë

Vodafone 4 mini

30 EUR

03 Maj 10:51 Telefona celular  ·  Vodafone  ·  Smart 4  ·  Prishtinë

Shitet vodafone smart 4 mini

45 EUR

09 Mar 21:48 Telefona celular  ·  Vodafone  ·  Smart 4  ·  Gjakovë

Telefon

02 Shk 01:19 Telefona celular  ·  Vodafone  ·  Smart 4  ·  Dardanë

Shitet

250 EUR

13 Dhj 12:49 Telefona celular  ·  Vodafone  ·  Smart 4  ·  Prizren

iphone 5s

120 EUR

22 Nën 10:25 Telefona celular  ·  Vodafone  ·  Smart 4  ·  Prishtinë

Vodafone tab prime 6

80 EUR Price Reduced

11 Maj 21:57 Telefona celular  ·  Vodafone  ·  Smart 4  ·  Prizren

Shitet wiko lenny 2

50 EUR

10 Jan 16:37 Telefona celular  ·  Vodafone  ·  Smart 4  ·  Malishevë

Shes tefonin

1 EUR

03 Korr 11:25 Telefona celular  ·  Vodafone  ·  Smart 4  ·  Vushtrri

shitet vodefoni

15 EUR

04 Maj 02:14 Telefona celular  ·  Vodafone  ·  Smart 4  ·  Prishtinë

tablet shum i rujten

160 EUR

23 Pri 14:18 Telefona celular  ·  Vodafone  ·  Smart 4  ·  Vushtrri

Kerkoj Vodafone smart 4 mini

19 Pri 21:21 Telefona celular  ·  Vodafone  ·  Smart 4  ·  Prishtinë

Vodafone

45 EUR

13 Jan 16:38 Telefona celular  ·  Vodafone  ·  Smart 4  ·  Drenas

Vodafone

40 EUR

04 Jan 18:54 Telefona celular  ·  Vodafone  ·  Smart 4  ·  Klinë

Vodafone model: 543

35 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Vodafone Smart 4 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione