Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Telefona celular Të gjitha në Vushtrri

Acer , 8
Alcatel , 8
Apple , 3
Asus , 1
Asus , 6
Lenovo , 2
Benefon , 1
Samsung , 2
Dell , 2
Ericsson , 1
Google , 24
HP , 3
HTC , 45
Huawei , 37
i-mobile , 2
Lenovo , 9
LG , 38
Mobile , 7
Motorola , 6
Nokia , 62
O2 , 1
Palm , 1
Samsung , 922
Sony , 29
Vodafone , 2
ZTE , 6

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje Vushtrri,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Vushtrri ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 17:40 Telefona celular , Vushtrri

Shitet

145 EUR

Sot 17:40 Telefona celular , Vushtrri

Shitet

145 EUR

Sot 16:57 Telefona celular , Vushtrri

Iphone 6s i ri

35 EUR

Sot 16:57 Telefona celular , Vushtrri

iPhone 11 64 gb

270 EUR

Dje 00:45 Telefona celular , Vushtrri

iphone 13 pro max 128

350 EUR

26 Maj 00:00 Telefona celular , Vushtrri

Shitet iphone X 64gb

75 EUR

25 Maj 23:50 Telefona celular , Vushtrri

Iphone 14 Pro

1 200 EUR

25 Maj 11:56 Telefona celular , Vushtrri

Shitet Samsung S23 Ultra 512GB i zi

1 100 EUR

22 Maj 19:40 Telefona celular , Vushtrri

Shiten Komplet

300 EUR

21 Maj 13:11 Telefona celular , Vushtrri

Samsung Watch 3

85 EUR Price Reduced

21 Maj 13:10 Telefona celular , Vushtrri

Samsung Galaxy Tab S

100 EUR Price Reduced

21 Maj 13:10 Telefona celular , Vushtrri

Samsung Tab S

80 EUR Price Reduced

21 Maj 13:08 Telefona celular , Vushtrri

SAMSUNG WATCH GEAR S3 FRONTIER

100 EUR Price Reduced

18 Maj 15:03 Telefona celular , Vushtrri

Shitet Iphone 12 pro max 128 giga

570 EUR

17 Maj 00:35 Telefona celular , Vushtrri

iphoen 11 (boj edhe ndrrim )

300 EUR

16 Maj 00:17 Telefona celular , Vushtrri

iphone 11

300 EUR

15 Maj 23:51 Telefona celular , Vushtrri

Shitet Samsung Galaxy A51

110 EUR

15 Maj 23:37 Telefona celular , Vushtrri

11 ajfon

14 Maj 12:10 Telefona celular , Vushtrri

Samsung a12

90 EUR Price Reduced

11 Maj 22:58 Telefona celular , Vushtrri

Shes Samsung Galaxy S23 i ri n’paket

10 Maj 09:26 Telefona celular , Vushtrri

Iphone x 64 gb gjendje perfekte

145 EUR

09 Maj 17:36 Telefona celular , Vushtrri

Shitet IPhone 12

09 Maj 11:38 Telefona celular , Vushtrri

shitet iphone 12 pro max

485 EUR

07 Maj 02:17 Telefona celular , Vushtrri

IPHONE 12PROMAX 128GB gold si iri

550 EUR

07 Maj 02:10 Telefona celular , Vushtrri

Shitet iphone 7 plus

80 EUR

06 Maj 10:11 Telefona celular , Vushtrri

Iphone X 100%bateri 64 gb 150€

150 EUR

06 Maj 01:58 Telefona celular , Vushtrri

Iphone x 100%bateri i

160 EUR

03 Maj 13:02 Telefona celular , Vushtrri

shitet samsung z fold 3

195 EUR

30 Pri 14:44 Telefona celular , Vushtrri

iPhone 6

50 EUR

30 Pri 14:32 Telefona celular , Vushtrri

Shitet IPhone Xs I perdorum

200 EUR

23 Pri 15:46 Telefona celular , Vushtrri

Shitet One Plus 7

160 EUR

18 Pri 12:36 Telefona celular , Vushtrri

BAKLLAVË ME POROSI - 50€ / 30€

50 EUR

17 Pri 14:47 Telefona celular , Vushtrri

shes pllak per iped 12.9 inch

250 EUR

15 Pri 23:59 Telefona celular , Vushtrri

shitet iphone 12 pro max gold gjendje tmir

545 EUR

15 Pri 16:21 Telefona celular , Vushtrri

Iphone 7plus 32gb

85 EUR

14 Pri 11:06 Telefona celular , Vushtrri

Shitet samsung note 20 ultra

495 EUR

06 Pri 18:32 Telefona celular , Vushtrri

Shes Iphone 8

120 EUR

06 Pri 15:35 Telefona celular , Vushtrri

iphone 12 pro max

550 EUR

05 Pri 15:05 Telefona celular , Vushtrri

Shiten

04 Pri 22:31 Telefona celular , Vushtrri

shitet lloptopi dell latitude gjenerata e 8

1 EUR Price Reduced

03 Pri 02:54 Telefona celular , Vushtrri

Iphone 13 pro max

830 EUR

01 Pri 11:31 Telefona celular , Vushtrri

Kerkoj Me Ble NOKIA E52

31 Mar 19:29 Telefona celular , Vushtrri

NR VALA VIP 045-336-333 shitet

31 Mar 03:10 Telefona celular , Vushtrri

Numri Vala 045336333

30 Mar 17:24 Telefona celular , Vushtrri

Shiten 3 telefona n’paket dhe 3 pale airpods

29 Mar 19:47 Telefona celular , Vushtrri

Shiten 3 telefona dhe 3 pale airpods

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Vushtrri juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione