Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura ZTE Të gjitha në Kosovë

100 , 1
Archos , 1
Blade III , 18
Blade L2 , 14
iPhone 5 , 1
Kis 3 , 15

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | ZTE | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

30 Korr 00:53 Telefona celular , Ferizaj

ZTE BLADE V8

35 EUR Price Reduced

21 Shk 19:03 Telefona celular , Lipjan

Celular/ telefon

40 EUR

28 Dhj 08:29 Telefona celular , Shtime

Zte Axon 20, i ri

169 EUR

15 Dhj 21:48 Telefona celular , Besianë

Telefon i ardhur nga austria

100 EUR

02 Tet 18:18 Telefona celular , Besianë

TELEFON GSM VOICE SERVICE

4 EUR Price Reduced

31 Maj 01:26 Telefona celular , Viti

zte

110 EUR

17 Maj 13:13 Telefona celular , Gjakovë

Nr biznesi VIP

169 EUR Price Reduced

27 Pri 10:22 Telefona celular , Drenas

shes ndrroj

21 Dhj 17:45 Telefona celular , Gjilan

Shitet telefoni 30€

30 EUR

08 Gush 18:30 Telefona celular , Vushtrri

ZTE me pakete dhe komplet paisjet

120 EUR

02 Maj 11:51 Telefona celular , Drenas

shes ndrroj

01 Maj 12:52 Telefona celular , Burim

Shitet telefoni zte

30 EUR

29 Pri 23:22 Telefona celular , Drenas

She's ndrroj

10 Pri 11:36 Telefona celular , Prizren

IP camera

09 Mar 17:11 Telefona celular , Prizren

ZTE Zmax Pro Z981

70 EUR

05 Jan 13:59 Telefona celular , Prishtinë

Telivizor Daeivoox

50 EUR

29 Dhj 15:36 Telefona celular , Prishtinë

Patike orgjinal Nike Nr 42

35 EUR

19 Nën 18:34 Telefona celular , Gjakovë

ZTE android

65 EUR

19 Tet 12:36 Telefona celular , Skenderaj

Shes telefonin

18 Tet 20:29 Telefona celular , Gjakovë

Zte blade v8

109 EUR

16 Tet 17:47 Telefona celular , Prishtinë

patika NIKE

35 EUR

29 Gush 12:24 Telefona celular , Gjilan

ZTE i ri

30 EUR

18 Gush 22:00 Telefona celular , Gjakovë

Shitet me mundesi drimi

130 EUR

20 Mar 18:31 Telefona celular , Gjakovë

Mobile zte

25 EUR

28 Shk 19:32 Telefona celular , Besianë

ZTE

55 EUR Price Reduced

23 Shk 20:50 Telefona celular , Besianë

shes ndrroj ZTE

65 EUR

09 Shk 13:04 Telefona celular , Gjilan

shes MP Man

60 EUR

05 Shk 13:10 Telefona celular , Prizren

Shitet ZTE Z981

110 EUR

05 Jan 22:28 Telefona celular , Prishtinë

ZTE

75 EUR

02 Jan 20:23 Telefona celular , Prizren

ZTE BLADE

20 EUR

18 Dhj 19:51 Telefona celular , Besianë

Shes ZTE i Ri

170 EUR

02 Dhj 22:12 Telefona celular , Prishtinë

Telefon

20 EUR

02 Dhj 21:12 Telefona celular , Prishtinë

Telefon,celular

20 EUR

29 Nën 20:42 Telefona celular , Burim

zte gold

50 EUR

19 Nën 11:05 Telefona celular , Gjilan

ZTE Blade v6 shitet 70€

70 EUR Price Reduced

09 Nën 17:05 Telefona celular , Prishtinë

Telefon ZTE ( i ri )

55 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | ZTE | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione