Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Autopjesë dhe Pajisje Të gjitha në Burim

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Autopjesë dhe Pajisje,ose vendndodhje Burim,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Autopjesë dhe Pajisje | Burim ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 10:25 Goma dhe Bandazhe , Burim

SHITEN FELLNET 15

180 EUR

Dje 19:51 Goma dhe Bandazhe , Burim

Fellne 175/65/14

250 EUR

Dje 13:53 Goma dhe Bandazhe , Burim

shitet

Dje 09:20 Shitorja Pjesë rezerve , Burim

Auto Pjes Fati Kemi te Gjitha Pjest e Veturave

1 100 EUR

29 Maj 06:14 Goma dhe Bandazhe , Burim

Fellne 15 195/65/r15

300 EUR

28 Maj 18:14 GPS pajisje , Burim

Shitey

12 EUR

28 Maj 17:40 Të tjera , Burim

Auto.larje

140 EUR

28 Maj 16:47 Goma dhe Bandazhe , Burim

Zingjire per Traktor

500 EUR

27 Maj 16:23 Goma dhe Bandazhe , Burim

Te reja 1 muj tperdorme

26 Maj 18:07 Goma dhe Bandazhe , Burim

Fellne 175/65/14

250 EUR

26 Maj 08:35 Pjesë rezerve , Burim

Branik per x5 F15

150 EUR

25 Maj 09:31 Goma dhe Bandazhe , Burim

Shes fellne 15 coll

130 EUR

24 Maj 23:34 Goma dhe Bandazhe , Burim

Shes fellnet 17 per mercedes wv audi

180 EUR

23 Maj 00:27 Goma dhe Bandazhe , Burim

Fellne per bmw 17

100 EUR

22 Maj 23:49 Goma dhe Bandazhe , Burim

Shiten gomat

300 EUR

18 Maj 01:01 Të tjera , Burim

Lift

100 EUR

18 Maj 00:08 Të tjera , Burim

Mulli per bluarjen e misrit

17 Maj 08:55 Goma dhe Bandazhe , Burim

Motorra per dyer

17 Maj 00:22 Të tjera , Burim

Shes fellnet 15 me goma

200 EUR

16 Maj 13:08 Pjesë rezerve , Burim

Shes pjes per renault laguna2.2 dci

2 EUR

14 Maj 00:22 Goma dhe Bandazhe , Burim

Fellne 19 per Audi Vw golf passat mercedes

500 EUR Price Reduced

12 Maj 23:33 Të tjera , Burim

Shite mercedes per pjese

12 Maj 22:04 Pjesë rezerve , Burim

Krah per xhip Hyundai Terracan

120 EUR

10 Maj 04:45 Pjesë rezerve , Burim

Vw bora v5 2.3 benzinë

650 EUR

09 Maj 20:53 Të tjera , Burim

Shes Mallin e perzier te sapo ardhur nga Gjermanija

1 500 EUR

09 Maj 17:09 Pjesë rezerve , Burim

Ford consul shofershajme frontscheibe

29 Pri 13:10 Goma dhe Bandazhe , Burim

Fellne 18 inch

800 EUR

28 Pri 22:56 Pjesë rezerve , Burim

Kerkoj sfiren me ajer

27 Pri 10:33 Goma dhe Bandazhe , Burim

Bandash 17 me goma 265/70/17 per gjipa

350 EUR

22 Pri 21:55 Pjesë rezerve , Burim

Orë per hyundai terracan

50 EUR

22 Pri 20:59 Goma dhe Bandazhe , Burim

Shiten gomat e Golf 4

160 EUR

19 Pri 18:12 Pjesë rezerve , Burim

Bmw

1 EUR

18 Pri 21:30 Goma dhe Bandazhe , Burim

Goma vere me bandash 215/65R15

165 EUR

18 Pri 21:16 Pajisje zëri dhe video për makina , Burim

Radio navi cd aux etj

120 EUR

13 Pri 22:11 Goma dhe Bandazhe , Burim

Felge

13 Pri 09:13 Pjesë rezerve , Burim

Karrika per vw T2,T3,T4

350 EUR

08 Pri 00:36 Pajisje zëri dhe video për makina , Burim

Radjo

105 EUR

03 Pri 15:37 Goma dhe Bandazhe , Burim

Zingjire per Traktor

500 EUR

03 Pri 15:23 Goma dhe Bandazhe , Burim

Zingjire per Traktor

500 EUR

02 Pri 19:19 Goma dhe Bandazhe , Burim

Goma për gjip(xhip)

150 EUR

01 Pri 20:01 Goma dhe Bandazhe , Burim

Goma me fellne 15

400 EUR

01 Pri 19:40 Goma dhe Bandazhe , Burim

Goma 15

400 EUR

31 Mar 20:48 Goma dhe Bandazhe , Burim

Fellne

400 EUR

27 Mar 12:42 Të tjera , Burim

Shitet

25 Mar 12:22 Të tjera , Burim

Pompe GRUNDFOS

80 EUR Price Reduced

23 Mar 11:40 Pjesë rezerve , Burim

PJES PER AIRMATIK ML W166

23 Mar 02:31 Goma dhe Bandazhe , Burim

Shiten

21 Mar 22:03 Pajisje zëri dhe video për makina , Burim

RNS 315

220 EUR

21 Mar 21:21 Pjesë rezerve , Burim

Turbo per vw, audi shkoda

350 EUR Price Reduced

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Autopjesë dhe Pajisje në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Autopjesë dhe Pajisje | Burim juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione