Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Dardanë | Makina | Autopjesë dhe Pajisje

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Autopjesë dhe Pajisje,ose vendndodhje Dardanë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Autopjesë dhe Pajisje | Dardanë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 14:31 Goma dhe Bandazhe , Dardanë

Shiten disa goma

22 Mar 12:01 Goma dhe Bandazhe , Dardanë

Goma 225/50/17 Kleber

150 EUR

22 Mar 12:01 Goma dhe Bandazhe , Dardanë

Goma Vere 275 45 21 vp 2022

599 EUR

22 Mar 12:01 Goma dhe Bandazhe , Dardanë

Goma dimri Pirelli 225 45 17

125 EUR

22 Mar 12:01 Goma dhe Bandazhe , Dardanë

Fellne bmw 235/65/17

400 EUR

15 Mar 17:24 Goma dhe Bandazhe , Dardanë

Fellne 16 +gomat

250 EUR Price Reduced

15 Mar 16:17 Të tjera , Dardanë

Shiten dy kompresora te ajrit

15 Mar 16:16 Goma dhe Bandazhe , Dardanë

Fellga 15 she audi b4,80,ford

120 EUR

13 Mar 17:31 Të tjera , Dardanë

Trotinet MS Energy Neutron N3

335 EUR

11 Mar 11:12 Të tjera , Dardanë

Grill per bmw 530 2011

1 EUR

03 Mar 21:16 Të tjera , Dardanë

Golf II

02 Mar 15:14 Të tjera , Dardanë

Diska dhe Gurtne per BMW

155 EUR

28 Shk 04:49 Pjesë rezerve , Dardanë

usisna grana Gti

1 EUR

20 Shk 19:03 Të tjera , Dardanë

Braniku Bmw x3 viti 2012

600 EUR

12 Shk 10:40 Pjesë rezerve , Dardanë

Shiten dy kuka origjinal golf 2

50 EUR

11 Shk 20:23 Të tjera , Dardanë

E90 shtop

70 EUR

01 Shk 17:35 Pjesë rezerve , Dardanë

Motorr 1.9 pa turbo

300 EUR

30 Jan 10:42 Goma dhe Bandazhe , Dardanë

Shiten bamdasht

30 Jan 10:41 Pjesë rezerve , Dardanë

Spirale te ulta me firm jan bmw e60

170 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Autopjesë dhe Pajisje në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Autopjesë dhe Pajisje | Dardanë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione