Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina bujqësore dhe pyllore Të gjitha në Burim

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina bujqësore dhe pyllore,ose vendndodhje Burim,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | Burim ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 11:32 Të tjera , Burim

HONDA kose per bari

450 EUR

Dje 13:44 Të tjera , Burim

Taniraqa

29 Maj 15:30 Të tjera , Burim

Shitet mjellse per miser

300 EUR

29 Maj 10:21 Të tjera , Burim

MIKSER SEKO 7 TON

2 700 EUR

29 Maj 07:24 Të tjera , Burim

Shitet rami per traktor.

330 EUR

29 Maj 06:12 Të tjera , Burim

Shes balla san

2 EUR

28 Maj 23:18 Të tjera , Burim

Frez Rau 2.50m

28 Maj 22:46 Traktorë , Burim

Traktor

4 400 EUR Price Reduced

28 Maj 21:10 Të tjera , Burim

Shes Lugen per MASSEY

123 EUR

28 Maj 17:40 Traktorë , Burim

Massey ferguson 168

28 Maj 16:01 Pjesët rezerve , Burim

shiten pjes per frejza

28 Maj 15:32 Makina lidhëse , Burim

Press John Deere 342

28 Maj 15:31 Të tjera , Burim

Shes Kosen

28 Maj 15:31 Makina lidhëse , Burim

Shes Kosen e dubraves

28 Maj 15:19 Makina korrëse , Burim

SIP Makin Silazhes

1 EUR

28 Maj 13:44 Të tjera , Burim

Shitet grabuja per pjes

28 Maj 13:44 Të tjera , Burim

Shitet mushaqica

28 Maj 13:42 Të tjera , Burim

Shitet

28 Maj 13:41 Të tjera , Burim

Shiten vllaqat 4krah

28 Maj 11:50 Makina lidhëse , Burim

MBJELLSE GRURI AEBI

2 100 EUR

28 Maj 11:26 Makina lidhëse , Burim

FAHR

2 650 EUR

28 Maj 09:56 Makina lidhëse , Burim

STERPIKSE HOLDER 660L

1 600 EUR

28 Maj 09:46 Makina lidhëse , Burim

SHITEN GOMAT

550 EUR

28 Maj 09:46 Makina lidhëse , Burim

FREZA LELY 2.5 M

1 600 EUR

28 Maj 09:30 Makina lidhëse , Burim

PRESA JOHN DEERE 359

28 Maj 09:19 Makina lidhëse , Burim

PRESA JOHN DEERE 336 A

28 Maj 09:08 Të tjera , Burim

Mjete te ndyshem : kosa ,mbjellse,pllug

28 Maj 09:02 Makina lidhëse , Burim

Krone 8-16. E shitur

28 Maj 09:02 Makina lidhëse , Burim

Pshtjellse knverland e ardhur nga ch

28 Maj 09:01 Makina korrëse , Burim

New Holland 1900

28 Maj 09:00 Makina korrëse , Burim

Johen Deere 965 H

28 Maj 08:54 Të tjera , Burim

Shitet rimorkio-prokolica

2 EUR

27 Maj 10:33 Të tjera , Burim

Pllugj ne shitje

350 EUR

27 Maj 00:29 Traktorë , Burim

TRAKTOR SAME MINITAURO (CH)

26 Maj 21:03 Traktorë , Burim

Shitet prikolica

350 EUR

26 Maj 00:49 Të tjera , Burim

Shitet grabuja KUHN

26 Maj 00:45 Traktorë , Burim

Shitet gruri

26 Maj 00:22 Makina korrëse , Burim

Shitet ose ndrrohet komplet ose per pjes

2 300 EUR

26 Maj 00:18 Makina lidhëse , Burim

Pres

25 Maj 23:30 Të tjera , Burim

Shitet grabuja potinger

23 Maj 23:35 Makina korrëse , Burim

��NEW HOLLAND (1530)��

23 Maj 00:01 Të tjera , Burim

MJELLSE GRURIT ME PLEHIT e re pa perdor

2 800 EUR

22 Maj 23:56 Makina korrëse , Burim

Kosë prodhim i dubraves

22 Maj 23:49 Makina korrëse , Burim

Kosë prodhim dubrave

400 EUR

21 Maj 00:43 Të tjera , Burim

Sajll 14she 35metra

20 Maj 13:46 Të tjera , Burim

Kos e traktorit IMT

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina bujqësore dhe pyllore në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | Burim juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione