Klinë | Makina | Makina bujqësore dhe pyllore

Dje 23:56 ,

John Deere 3130LS

6 000 EUR

Dje 10:12 ,

Pllugjt

1 EUR Price Reduced

Dje 10:00 ,

Traktor IMT 533

1 500 EUR

30 Tet 20:59 ,

Traktor

30 Tet 07:52 ,

Rimorkio

350 EUR

29 Tet 20:18 ,

Pllugj

1 000 EUR

29 Tet 20:17 ,

Gom

29 Tet 20:17 ,

Traktor

29 Tet 18:56 ,

Landini

1 EUR

29 Tet 18:55 ,

Same 880

29 Tet 18:54 ,

OM 513

3 300 EUR

29 Tet 18:53 ,

Lug per same

1 800 EUR

29 Tet 18:53 ,

Same 60

28 Tet 18:06 ,

Mbjellse gruni

1 700 EUR Price Reduced

27 Tet 21:52 ,

Shes ose ndrroj Pllugjt

850 EUR

24 Tet 00:11 ,

Shitet

23 Tet 20:18 ,

Mbjellse. E grurit

500 EUR

21 Tet 23:26 ,

Maqin sillazhi

850 EUR Price ReducedNë fillim