Malishevë | Makina | Makina bujqësore dhe pyllore

Dje 00:04 ,

Shitet Rimorkio

1 200 EUR

26 Tet 20:07 ,

Shesum traktor ursuz

1 700 EUR

26 Tet 18:24 ,

Pirun me rrym

120 EUR

26 Tet 17:44 ,

Shitet traktori

2 800 EUR

26 Tet 15:24 ,

Shesum traktor ursuz

1 700 EUR

20 Tet 12:35 ,

Kultivatori

1 600 EUR Price Reduced

17 Tet 19:48 ,

Shiten bandashat

100 EUR

16 Tet 12:21 ,

Maki mjellse per grun

1 350 EUR

15 Tet 22:03 ,

SanNë fillim