Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Motoçikleta Moped në shitje në qytetin e Prishtinës

Aprillia , 94
Baotian , 23
Honda , 53
Peugeot , 94
Ducati , 6
Yamaha , 135
Gilera , 27
Hamachi , 27
TREK , 1
Piaggio , 93
Triumph , 1
Honda , 1
Yamaha , 1
Moped nën 50cc të disponueshëm për shitje në qytetin e Prishtinës vetëm MerrJep.com - Ne kemi gamën më të mirë të biçikletave moped për shitje në gjithë Kosovën.

Kërko shpallje për moped dhe biçikleta të reja dhe të përdorura në Prishtinë dhe gjeni rezultate të kërkimit që përkojnë me kërkesat tuaja për moped në shitje të brendeve Aprilia, Peugeot, Piaggio, Honda etj.
Sot 20:39 Moped (nën 50cc) , Prishtinë

Trotinet elektrik 25km/h , qon deri 35km , si i ri

255 EUR

Sot 09:21 Moped (nën 50cc) , Prishtinë

Skuter elektrik

470 EUR

Dje 21:25 Moped (nën 50cc) , Prishtinë

shitet skuteri 150€

150 EUR

Dje 20:51 Moped (nën 50cc) , Prishtinë

Xiaomi Pro 2

350 EUR

Dje 13:28 Moped (nën 50cc) , Prishtinë

Trotinet elektrik

230 EUR

Dje 12:09 Moped (nën 50cc) , Prishtinë

Trotinet elktrik

230 EUR

Dje 11:31 Moped (nën 50cc) , Prishtinë

peugote

700 EUR

Dje 10:41 Moped (nën 50cc) , Prishtinë

SKUTER HONDA SZX50S

650 EUR

28 Maj 20:31 Moped (nën 50cc) , Prishtinë

Motoqiklet (Peugeot Ludix) 50cc

1 000 EUR

28 Maj 16:47 Moped (nën 50cc) , Prishtinë

Scooter ne gjendje te shkelqyer

350 EUR

28 Maj 16:28 Moped (nën 50cc) , Prishtinë

skuter 50 kubik

900 EUR

28 Maj 16:11 Moped (nën 50cc) , Prishtinë

Skuter Elektrik

230 EUR

27 Maj 16:42 Moped (nën 50cc) , Prishtinë

Shitet skuter honda

600 EUR

27 Maj 11:52 Moped (nën 50cc) , Prishtinë

Trotinet Ninebot i pa perdorur me garancion

780 EUR

27 Maj 01:58 Moped (nën 50cc) , Prishtinë

Trotinet elektrik

230 EUR

25 Maj 17:22 Moped (nën 50cc) , Prishtinë

Trotinet elektrik 20 ero

20 EUR

25 Maj 00:22 Moped (nën 50cc) , Prishtinë

Shitet bicikleta - frenat me vaj

310 EUR

24 Maj 23:52 Moped (nën 50cc) , Prishtinë

Shitet trotineti elektrik Falcon German

200 EUR

23 Maj 23:53 Moped (nën 50cc) , Prishtinë

Shes ndrroj bicikleten Hill1100

22 Maj 23:51 Moped (nën 50cc) , Prishtinë

Shitet trotineti elektrik

22 Maj 17:15 Moped (nën 50cc) , Prishtinë

Karroce elektrike

22 Maj 15:08 Moped (nën 50cc) , Prishtinë

Trotinet

21 Maj 17:39 Moped (nën 50cc) , Prishtinë

Biciklet Apache polar 26'

120 EUR

21 Maj 03:16 Moped (nën 50cc) , Prishtinë

Shitet Biciklla

150 EUR

19 Maj 15:46 Moped (nën 50cc) , Prishtinë

Motor elktrik

570 EUR

19 Maj 12:22 Moped (nën 50cc) , Prishtinë

shitet

250 EUR

18 Maj 17:32 Moped (nën 50cc) , Prishtinë

Bmx extra

249 EUR

18 Maj 15:47 Moped (nën 50cc) , Prishtinë

Shitet

850 EUR

18 Maj 10:59 Shitorja Moped (nën 50cc) , Prishtinë

10K TIKTOK FOLLOWERS 50€

50 EUR

18 Maj 00:52 Shitorja Moped (nën 50cc) , Prishtinë

10K FOLLOWERS 30€

30 EUR

17 Maj 00:41 Moped (nën 50cc) , Prishtinë

Shes DY TROTINETA ELEKTRIK MS ENERGY

14 Maj 07:31 Moped (nën 50cc) , Prishtinë

Trotinet elktrik

100 EUR

13 Maj 15:41 Moped (nën 50cc) , Prishtinë

Trotinet elktrik

110 EUR

12 Maj 16:56 Moped (nën 50cc) , Prishtinë

Skuter elektrik. Me batery

570 EUR

11 Maj 22:49 Moped (nën 50cc) , Prishtinë

Biciklet 26 inch

50 EUR

10 Maj 10:04 Moped (nën 50cc) , Prishtinë

Skuter elektrik

570 EUR

08 Maj 16:21 Moped (nën 50cc) , Prishtinë

Trotineta me defekt

90 EUR

08 Maj 01:53 Moped (nën 50cc) , Prishtinë

Malaguti 49 ccm³

08 Maj 01:51 Moped (nën 50cc) , Prishtinë

shitet skuteri Piaggio Zip 49ccm³

07 Maj 16:44 Moped (nën 50cc) , Prishtinë

Trotinet elektrik

120 EUR

06 Maj 11:52 Moped (nën 50cc) , Prishtinë

Skuter elektrik

1 100 EUR

05 Maj 06:37 Moped (nën 50cc) , Prishtinë

Shesë Skuter- Elektrikë

600 EUR

02 Maj 22:32 Moped (nën 50cc) , Prishtinë

Shes Bicikleten

30 Pri 22:37 Moped (nën 50cc) , Prishtinë

shitet bicikleta 70€

70 EUR

Motorrat Moped mund t'i gjeni lehtësisht në treg, por nëse doni të merrni moped me përformancat më të mira, duhet të kërkoni një platformë të mirë dhe ajo platformë është MerrJep.com.


Në platformën tonë mund të gjeni mbi 1000 shpallje për moped të ri dhe të përdorur në shitje. Shpalljet ofrojnë lloje të ndryshme të motorrave moped duke përfshirë motorra moped nga marka të ndryshme prodhimi, bicikleta dhe të tjera.


Mos hezitoni! Shfletoni faqen tonë dhe gjeni motorra moped nga brendet më të njohura të automotivës.

Moped nga brendet më të njohura në shitje

Jeni duke kërkuar motorra moped apo biçikleta në shitje në qytetin e Prishtinës? Mos kërkoni më tepër. Tek ne mund t'i gjeni të gjitha duke filluar nga motorra moped dhe biçikleta të reja dhe të përdorura për ju.


Platforma e MerrJep.com iu ofron mundësinë të gjeni motorra moped brenda qytetit të Prishtinës. Shfletoni faqen tonë dhe gjeni motorra moped nga brendet më të njohura si Aprilia, Piaggio, Vespa, Honda etj.


Gjeni lehtësisht moped Sprint Viarelli, Vespa 2010, Gilera Runner 50cc, Yamaha Maxster, motorra elekterik, bicikleta elektrike të importuara nga Gjermania dhe Zvicrra dhe shumë motorra mope në MerrJep.com.

Bëni para nga shitja e motorrave moped


Përveç që mund të gjeni shpallje për vetura, telefona, teknikë të bardhë dhe shumëçka tjetër, MerrJep ju ofron mundësinë që edhe ju të futeni në platformën tonë si shitës.


Nëse keni motorra moped për t'i ofruar për shitje, ne ju rekomandojmë të regjistroni shpallje falas dhe ta vendosni shpalljen tuaj në mesin e mijëra blerësve potencial që kërkojnë shpallje për motorra moped në shitje në MerrJep.com.


E gjitha çfarë duhet të bëni për të qenë pjesë e platformës më të madhe për tregti në Kosovë është të regjistroni shpallje falas dhe të plotësoni me informacionet e nevojshme formularin për regjistrim.


Për shitje më të shpejtë të produkteve tuaja, ne ju rekomandojmë të përdorni opsionet shtesë për shpalljet tuaja.

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione