skuter | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Moped (nën 50cc)

12 Gush 15:33 ,

Skuter me batery

480 EUR

10 Gush 14:09 ,

Skuter

810 EUR Price Reduced

27 Korr 23:14 ,

Shitet

1 EUR

22 Korr 12:39 ,

Skuter 49cc

270 EUR

21 Korr 14:18 ,

Skuter

250 EUR

20 Korr 10:58 ,

Skuter 50 cc

250 EUR

19 Korr 18:46 ,

Skuter

250 EUR

17 Korr 10:19 ,

Skuter

340 EUR

13 Korr 19:27 ,

Skuter

500 EURNë fillim