Prishtinë | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Adly

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Adly | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

30 Pri 09:49 ,

Shitet Bicikla e re

140 EUR

Viti: 2020
22 Pri 14:16 Shitorja ,

Pjese

Viti: 2017
15 Pri 13:20 ,

Shitet Bicikla e re

Viti: 2020
02 Dhj 19:32 ,

Mondial

350 EUR

Viti: 2005
08 Tet 18:58 ,

Motor me rrym

1 200 EUR

Viti: 2010
15 Sht 16:30 ,

Skuter 150cc

240 EUR

Viti: 2008
15 Sht 13:55 ,

Skuter 150cc medukumenta

260 EUR

Viti: 2008
14 Sht 14:38 ,

Skuter 150cc me dukumenta ndrrim

260 EUR

Viti: 2008
14 Sht 14:38 ,

Skuter 150cc medukumenta

260 EUR

Viti: 2008
06 Sht 13:40 ,

Skuter 150cc medukumenta

320 EUR

Viti: 2008
06 Sht 10:38 ,

Skuter 150cc

350 EUR

Viti: 2008
04 Sht 18:26 ,

Pjes te ndryshme

1 EUR

Viti: 2020
31 Korr 16:54 ,

Shes bicikleten

165 EUR Price Reduced

Viti: 2018
29 Korr 21:24 ,

Gum per skuter

15 EUR

Viti: 2018
28 Qer 23:16 ,

Jsdjshbs

100 000 000 000 EUR

Viti: 2019
18 Qer 20:58 ,

Mobilyty scoter

400 EUR

Viti: 2015
16 Qer 17:35 ,

Shes skuterin 50cc

Viti: 2010
08 Qer 17:31 ,

Skuter

Viti: 2002
07 Qer 13:54 ,

ndrroj iphone 6s+ me ndonje skuter

150 EUR

Viti: 2010
01 Mar 20:36 ,

Helmeta te rej

Viti: 2020
02 Shk 23:07 ,

Mbroites shpine

70 EUR

Viti: 2020
12 Nën 16:37 ,

Adly

3 700 EUR

Viti: 2017
13 Sht 12:25 ,

Adly

4 000 EUR

Viti: 2017
02 Sht 22:18 ,

Mondial

200 EUR

Viti: 2001
30 Gush 10:36 ,

Adly

4 500 EUR

Viti: 2017
23 Gush 09:53 ,

Adly

Viti: 2017
09 Gush 10:56 ,

Adly

Viti: 2017
28 Korr 22:06 ,

shum i mir xbox 360

100 EUR

Viti: 2015
20 Korr 08:42 ,

shitet ndrrohet

200 EUR

Viti: 2019
12 Pri 14:54 ,

kross

750 EUR

Viti: 2001
04 Pri 23:00 ,

Matorr

Viti: 2004
17 Gush 00:26 ,

bicikleta

150 EUR

Viti: 2017

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Adly | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione