Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Motoçikleta (mbi 50cc) Të gjitha në Artanë

Adly , 4
Aeon , 5
Aixam , 1
Aprilia , 2
BMW , 1
Can Am , 1
Ducati , 2
Gilera , 3
Honda , 7
Hyosung , 1
Kawasaki , 8
KTM , 2
Kymco , 3
Laverda , 1
Peugeot , 2
Piaggio , 1
Suzuki , 3
Vespa , 1
Yamaha , 6

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje Artanë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Artanë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

16 Tet 15:11 Me katër rrota/ATV , Artanë

Kawasaki KFX

3 000 EUR

Viti: 2021
04 Tet 04:55 Me katër rrota/ATV , Artanë

Polaris Slingshot SL 3 Wheel

7 000 EUR

Viti: 2021
27 Qer 16:30 Sportiv , Artanë

Shitet matorri sportak

850 EUR

Viti: 2015
14 Mar 23:22 Skuter , Artanë

shes skuterin 50cc

150 EUR

Viti: 1998
27 Dhj 08:35 Kros/Enduro , Artanë

SCOTT SPARK

1 400 EUR

Viti: 2018
02 Dhj 13:09 Skuter , Artanë

Chhccbb

Viti: 2021
25 Nën 11:39 Skuter , Artanë

Tmax “black edition”

9 600 EUR

Viti: 2018
09 Tet 13:18 Sportiv , Artanë

Bot_bto

Viti: 2017
25 Sht 17:23 Sportiv , Artanë

New Kawasaki Ninja H2

1 000 EUR

Viti: 2021
25 Sht 17:23 Sportiv , Artanë

New Ducati Panigale V4 Oriignal

900 EUR

Viti: 2021
13 Sht 09:22 Chopper/Coustom , Artanë

Kawasaki El 250 perfecte

1 600 EUR

Viti: 1994
28 Gush 07:59 Sportiv , Artanë

2021 Suzuki GSX S750Z

Viti: 2021
14 Gush 19:24 Skuter , Artanë

Shitet Gilera DNA

1 150 EUR

Viti: 2003
19 Korr 15:35 Motoçikleta (mbi 50cc) , Artanë

Atv

Viti: 2021
17 Korr 14:55 Kros/Enduro , Artanë

Kros

350 EUR

Viti: 2002
15 Korr 11:10 Kros/Enduro , Artanë

Kros edhe per asfallt

350 EUR

Viti: 2000
03 Korr 19:02 Të tjera , Artanë

Shitet Motorri

Viti: 2011
03 Qer 14:23 Motoçikleta (mbi 50cc) , Artanë

Dardi mister Perfekt

20 EUR

Viti: 2020
18 Pri 22:46 Skuter , Artanë

Skuter Kymco

290 EUR

Viti: 2001
06 Pri 23:38 Skuter , Artanë

Skuter Kymco

350 EUR

Viti: 2002
24 Mar 23:04 Të tjera , Artanë

kymco

250 EUR

Viti: 2010
20 Mar 19:24 Kros/Enduro , Artanë

Suzuki 4t 250cc

750 EUR

Viti: 1987
15 Shk 01:04 Sportiv , Artanë

Kawasaki kazer

400 EUR

Viti: 2010
22 Tet 20:31 Skuter , Artanë

shitet

800 EUR

Viti: 2010
23 Gush 13:29 Skuter , Artanë

Skuter

400 EUR

Viti: 2005
15 Gush 01:03 Të tjera , Artanë

Harley-Davidson Fat Boy

2 500 EUR

Viti: 2013
08 Gush 23:37 Sportiv , Artanë

Kawasaki

Viti: 1990
09 Korr 15:01 Skuter , Artanë

Motorr

190 EUR

Viti: 2000
09 Maj 23:21 Sportiv , Artanë

Patika

1 EUR

Viti: 2020
21 Mar 14:46 Skuter , Artanë

shesi

Viti: 2020
14 Shk 22:05 Motoçikleta (mbi 50cc) , Artanë

kawasaki

1 000 EUR

Viti: 1997
15 Dhj 00:23 Kros/Enduro , Artanë

Whatsapp: +33756818853

24 566 EUR

Viti: 2019
08 Tet 22:18 Skuter , Artanë

Skuter

100 EUR

Viti: 2020
02 Tet 16:59 Kros/Enduro , Artanë

shesh

450 EUR

Viti: 2010
29 Sht 14:16 Terren/Offroad , Artanë

CAN-AM Maverick 1000 XDS (ATV / Quad)

20 000 EUR

Viti: 2018
29 Gush 18:32 Sportiv , Artanë

Honda

6 EUR

Viti: 2018
30 Korr 21:33 Kros/Enduro , Artanë

Shitet KTM 125cc

1 500 EUR

Viti: 2002
24 Korr 22:49 Skuter , Artanë

burgman 400

400 EUR

Viti: 2003
13 Qer 02:23 Skuter , Artanë

Skuter Gilera 500cc

2 600 EUR

Viti: 2005
11 Qer 06:04 Skuter , Artanë

gilera nexus 125

2 700 EUR

Viti: 2008
09 Maj 20:47 Sportiv , Artanë

Shitet

Viti: 1998
28 Pri 21:45 Sportiv , Artanë

Shitet

900 EUR

Viti: 2005

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Artanë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione