Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Motoçikleta (mbi 50cc) Të gjitha në Ferizaj

Adly , 88
Aeon , 28
Aixam , 18
BMX , 1
Aprilia , 210
Peugeot , 1
Arctic Cat , 17
Baotian , 18
Barossa , 12
Bashan , 5
Beeline , 7
Benelli , 2
Beta , 8
Scott , 1
Bimota , 9
BMW , 40
BRP , 1
Buell , 1
Cagiva , 17
Can Am , 6
CFMOTO , 9
CPI , 19
Daelim , 9
Derbi , 11
DKW , 2
Ducati , 9
E-Ton , 2
Explorer , 3
Gasgas , 4
Generic , 3
Gilera , 32
GOES , 2
Gorilla , 1
Honda , 380
Husaberg , 9
Husqvarna , 30
Hyosung , 14
Indian , 4
Italjet , 6
Jawa , 3
Jinling , 15
Kawasaki , 185
Keeway , 9
Kimi , 2
Kingway , 2
Knievel , 1
KTM , 234
Kymco , 86
Laverda , 7
Lifan , 7
Linhai , 3
Luxxon , 1
Maico , 2
Malaguti , 38
MBK , 12
Megelli , 2
Motobi , 6
Motowell , 13
MV Agusta , 1
Mz , 4
NSU , 1
Online , 9
Pegasus , 5
Peugeot , 147
PGO , 4
Piaggio , 108
Polaris , 9
Puch , 13
Quadro , 4
Rivero , 4
Sherco , 1
Shineray , 21
Simson , 1
Skyteam , 7
SMC , 2
Suzuki , 263
SYM , 90
TGB , 14
TM , 7
Triumph , 4
Vespa , 27
Yamaha , 599
Zero , 2
Zhongyu , 2

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 19:41 Skuter , Ferizaj

Shitet Yamaha X-MAX 300cc

5 590 EUR

Sot 19:02 Skuter , Ferizaj

Yamaha x_max

1 700 EUR

Sot 18:11 Skuter , Ferizaj

Skuter hinda 50c me dogan

Sot 17:40 Sportiv , Ferizaj

Yamaha r1 2005 1000cc

4 500 EUR

Sot 13:56 Motoçikleta (mbi 50cc) , Ferizaj

Motorr Polaris Scrambler S 1000cc 2021 RKS 1 Vit

14 999 EUR

Sot 10:37 Skuter , Ferizaj

Piaggio Vespa 125cc ����

Sot 10:28 Skuter , Ferizaj

Kymco Super8 125cc ����

Dje 19:29 Skuter , Ferizaj

Shes skuterin 250 cc kymco grand dink

Dje 10:43 Skuter , Ferizaj

Shitet Yamaha Xmax 300

5 590 EUR

28 Maj 16:57 Kros/Enduro , Ferizaj

Kross

1 300 EUR

28 Maj 16:21 Kros/Enduro , Ferizaj

Ktm 300 sixdays 2017

28 Maj 16:11 Të tjera , Ferizaj

Bicikel

160 EUR

28 Maj 16:11 Sportiv , Ferizaj

Kawasaki 1100cc

2 800 EUR

28 Maj 14:49 Skuter , Ferizaj

Shes skuterin 250 cc me dogan

28 Maj 14:43 Motoçikleta (mbi 50cc) , Ferizaj

Bicikleta

28 Maj 14:34 Motoçikleta (mbi 50cc) , Ferizaj

Shitet BMW GS 650cc, 2004

3 500 EUR

Viti: 2004
28 Maj 12:58 Skuter , Ferizaj

Skuter Peugeot 125cc ��

2 EUR

28 Maj 12:13 Kros/Enduro , Ferizaj

yamaha dt 125

850 EUR

28 Maj 07:55 Motoçikleta (mbi 50cc) , Ferizaj

Aprila Habana 125cc

28 Maj 07:55 Skuter , Ferizaj

Peugeot Satelis 250cc

26 Maj 17:21 Chopper/Coustom , Ferizaj

Yamaha DragStar 650cc��������

26 Maj 17:13 Chopper/Coustom , Ferizaj

Honda VF 750cc Magna Chooper

26 Maj 17:05 Chopper/Coustom , Ferizaj

Kawasaki Vulckan 1500cc

26 Maj 17:02 Chopper/Coustom , Ferizaj

Kawasaki Vulkan 1500cc

26 Maj 16:56 Chopper/Coustom , Ferizaj

Honda Shadow 600cc ��������

26 Maj 13:27 Skuter , Ferizaj

Vespa ET4 125cc

1 100 EUR

26 Maj 08:19 Skuter , Ferizaj

Skuter sym viti 2018 125 kubik ftofje me uje ABS nga zvicrra

2 500 EUR

26 Maj 00:45 Të tjera , Ferizaj

Motorr i bores brp Ski doo 2006

4 499 EUR

25 Maj 00:28 Motoçikleta (mbi 50cc) , Ferizaj

Shitet: BMW GS, 650cc, 2004

3 500 EUR

25 Maj 00:27 Skuter , Ferizaj

Shitet

3 300 EUR

24 Maj 17:11 Sportiv , Ferizaj

Kawasaki zx6r ninja

5 900 EUR

24 Maj 14:12 Skuter , Ferizaj

Bicikleta

110 EUR

24 Maj 13:07 Skuter , Ferizaj

u shit motorri, flm MerrJep

24 Maj 12:52 Sportiv , Ferizaj

Kawasaki zx6r. Ninja

5 900 EUR

24 Maj 01:11 Skuter , Ferizaj

Shitet Suzuki Burgman 125cc

700 EUR

23 Maj 17:49 Kros/Enduro , Ferizaj

Honda dominator 650cc

1 600 EUR Price Reduced

23 Maj 12:57 Me katër rrota/ATV , Ferizaj

Motorr/ATV me 4 Rrota per femije 2023

23 Maj 10:24 Chopper/Coustom , Ferizaj

Shitet motorri

2 000 EUR

23 Maj 10:01 Me katër rrota/ATV , Ferizaj

Atv motorr

45 EUR

22 Maj 23:47 Sportiv , Ferizaj

shitet motorri ne gjendje shum te mir

2 EUR

22 Maj 17:08 Kros/Enduro , Ferizaj

KTM

3 250 EUR Price Reduced

22 Maj 00:10 Skuter , Ferizaj

Honda dylan 125cc skuter

950 EUR

21 Maj 23:51 Skuter , Ferizaj

Honda Dylan 125cc - skuter

970 EUR

19 Maj 23:48 Kros/Enduro , Ferizaj

SHITET, GS 1200, 2018

19 Maj 23:36 Skuter , Ferizaj

Motor elektrik city coco

1 200 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione