Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Motoçikleta (mbi 50cc) Të gjitha në Gjakovë

Adly , 40
Aeon , 14
Aixam , 7
Aprilia , 110
Baotian , 14
Universal , 1
Barossa , 3
Bashan , 3
Benelli , 1
Beta , 1
Bimota , 5
BMW , 13
Cagiva , 21
Can Am , 1
CFMOTO , 2
CPI , 4
Daelim , 7
Derbi , 6
Dinli , 1
Ducati , 6
Explorer , 2
Gasgas , 5
Generic , 1
Gilera , 22
Honda , 192
Husaberg , 4
Husqvarna , 5
Hyosung , 5
Italjet , 3
Jawa , 2
Jinling , 1
Kawasaki , 83
Keeway , 10
Kimi , 1
Kingway , 3
KTM , 32
Kymco , 16
Lifan , 7
Linhai , 1
Malaguti , 22
MBK , 1
Motobi , 1
Motowell , 6
Mz , 5
NSU , 1
Online , 7
Pegasus , 4
Peugeot , 51
PGO , 2
Piaggio , 82
Polaris , 3
Puch , 7
Quadro , 3
Rivero , 4
Shineray , 14
SMC , 4
Suzuki , 119
SYM , 33
TGB , 5
TM , 1
Triton , 2
Triumph , 3
Vespa , 16
Yamaha , 313
Zero , 2

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje Gjakovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Gjakovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 18:40 Me katër rrota/ATV , Gjakovë

Shitet Urgjent

250 EUR

Dje 17:15 Skuter , Gjakovë

Motorr per femije

1 EUR

Dje 11:33 Skuter , Gjakovë

Yamaha Majesti

750 EUR

Dje 09:22 Skuter , Gjakovë

HONDA YAMAHA KYMCO

1 100 EUR

Viti: 2007
Dje 09:21 Skuter , Gjakovë

HONDA YAMAHA KYMCO

2 900 EUR Price Reduced

Dje 09:11 Skuter , Gjakovë

TELL HONDA YAMAHA

1 900 EUR Price Reduced

06 Qer 19:11 Skuter , Gjakovë

TELL HONDA YAMAHA

1 250 EUR

06 Qer 09:17 Skuter , Gjakovë

Piaggio Beverly 125 cc

05 Qer 19:48 Skuter , Gjakovë

Aprilia Atlantic

1 500 EUR

05 Qer 18:53 Touring , Gjakovë

yamaha xwz12

05 Qer 17:23 Sportiv , Gjakovë

sym wolf 250 i

2 500 EUR Price Reduced

05 Qer 06:54 Kros/Enduro , Gjakovë

Shitet KTM SX-F 350 2012

3 900 EUR

04 Qer 12:22 Touring , Gjakovë

Motor Yamaha

4 500 EUR Price Reduced

Viti: 2010
04 Qer 09:19 Skuter , Gjakovë

Yamaha majesty

1 150 EUR

03 Qer 09:24 Skuter , Gjakovë

YAMAHA HONDA SYM KYMCO GENERIC

1 150 EUR

03 Qer 09:21 Skuter , Gjakovë

U SHIT! E GEZOFT PRONARI IRI.

1 100 EUR

01 Qer 19:13 Chopper/Coustom , Gjakovë

Shitet yamaha dragstar 1100

5 600 EUR

01 Qer 11:37 Skuter , Gjakovë

U SHIT! E GEZOFT PRONARI IRI.

700 EUR

01 Qer 08:37 Chopper/Coustom , Gjakovë

Suzuki

2 500 EUR

28 Maj 18:41 Motoçikleta (mbi 50cc) , Gjakovë

ATV 125cc

850 EUR

28 Maj 17:23 Të tjera , Gjakovë

Keeway superlight

2 500 EUR

28 Maj 16:47 Skuter , Gjakovë

Honda Pantheon

1 100 EUR

28 Maj 13:19 Sportiv , Gjakovë

Biciklete capriolo

200 EUR

28 Maj 06:20 Sportiv , Gjakovë

Bicikleta 2

150 EUR Price Reduced

Viti: 2020
28 Maj 06:20 Sportiv , Gjakovë

Dy bicikleta

160 EUR Price Reduced

27 Maj 00:38 Skuter , Gjakovë

Vespa 125cc

980 EUR

26 Maj 16:58 Chopper/Coustom , Gjakovë

Yamaha XJE 750

1 900 EUR

26 Maj 10:12 Skuter , Gjakovë

Shitet Aprilla leonardo

1 000 EUR

24 Maj 12:52 Skuter , Gjakovë

U SHIT! E GEZOFT PRONARI IRI.

1 250 EUR

23 Maj 12:56 Skuter , Gjakovë

YAMAHA HONDA SYM KYMCO GENERIC

1 700 EUR

22 Maj 23:45 Skuter , Gjakovë

Skuter Malaguti

600 EUR

22 Maj 17:03 Kros/Enduro , Gjakovë

Shitet Yamaha YZ 450F

1 900 EUR Price Reduced

22 Maj 00:17 Sportiv , Gjakovë

Yamaha

1 EUR

21 Maj 17:12 Skuter , Gjakovë

Skutet Honda

550 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Gjakovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione