Kastriot | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc)

Adly , 11
Aeon , 1
Aprilia , 18
Baotian , 2
Barossa , 1
BMW , 2
Cagiva , 1
Daelim , 1
Honda , 10
Husaberg , 1
Jinling , 1
Kawasaki , 4
KTM , 2
Kymco , 4
Laverda , 1
Lifan , 1
Malaguti , 1
MBK , 3
Peugeot , 10
Piaggio , 2
Polaris , 1
Simson , 1
Skyteam , 2
Suzuki , 1
Yamaha , 19
Zero , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje Kastriot,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Kastriot ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

11 Maj 11:08 ,

Skuteri

Viti: 1993
11 Maj 05:20 ,

motorr 50 kobik

130 EUR

Viti: 2007
05 Maj 21:32 ,

Tablet samsung

70 EUR Price Reduced

Viti: 2020
03 Maj 12:49 ,

Shitet Honda 250cc

770 EUR

Viti: 2000
25 Pri 18:58 ,

Shitet bicikleta

45 EUR

Viti: 2000
08 Pri 13:18 ,

shitet YAMAHA 125cc

330 EUR

Viti: 2004
04 Pri 17:07 ,

Malaguti skuter

900 EUR

Viti: 2004
03 Pri 14:54 ,

750€

750 EUR

Viti: 2001
31 Mar 18:05 ,

shitet

320 EUR

Viti: 2005
30 Mar 17:04 ,

Shitet

330 EUR

Viti: 2000
16 Mar 08:48 ,

Privat

250 EUR

Viti: 1993
16 Shk 22:41 ,

Skuter

250 EUR

Viti: 2008
16 Shk 04:33 ,

200€

200 EUR

Viti: 1993
15 Shk 08:44 ,

Shitet Choperi 125

450 EUR

Viti: 2015
13 Dhj 10:12 ,

Shitet motori

1 300 EUR

Viti: 2014
08 Nën 21:53 ,

Biciketa

370 EUR

Viti: 2006
06 Nën 17:42 ,

Honda

250 EUR

Viti: 2000
02 Nën 11:15 ,

Peugeot

420 EUR Price Reduced

Viti: 1995
09 Sht 12:51 ,

Peda

Viti: 2020
07 Sht 23:10 ,

Helmeta SUOMY

50 EUR

Viti: 2018
16 Korr 00:50 ,

Honda xlr600r

350 EUR

Viti: 1997
28 Qer 17:17 ,

Skuter mondial

600 EUR

Viti: 2013
12 Qer 15:56 ,

Bicikel

95 EUR

Viti: 2010
01 Qer 01:55 ,

Shitet YAMAHA XJ600 , 550€

550 EUR

Viti: 1992
25 Maj 10:06 ,

Shitet skuteri

Viti: 1995
03 Maj 18:50 ,

atv

1 500 EUR

Viti: 2013
20 Shk 11:03 ,

SHITET URGJENT

1 900 EUR

Viti: 2004
19 Sht 22:31 ,

shesh

500 EUR

Viti: 2018

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Kastriot juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione