Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Lipjan | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc)

Adly , 25
Aprillia , 1
Aeon , 7
Aixam , 5
Aprilia , 35
Baotian , 3
Barossa , 2
Bashan , 2
Benelli , 2
Beta , 3
Bimota , 2
BMW , 13
Cagiva , 2
CFMOTO , 2
CPI , 3
Daelim , 11
Derbi , 1
Dinli , 1
Ducati , 4
emco , 1
Explorer , 1
Gasgas , 5
Generic , 4
Gilera , 10
Gorilla , 2
Honda , 78
Husqvarna , 1
Hyosung , 5
Italjet , 4
Jawa , 3
Jinling , 1
Kawasaki , 52
Keeway , 1
Kimi , 1
Kingway , 1
Knievel , 1
KTM , 15
Kymco , 6
Laverda , 1
Lifan , 3
Linhai , 4
Maico , 1
Malaguti , 2
MBK , 1
Megelli , 1
Motowell , 3
Mz , 1
NSU , 1
Online , 1
Pegasus , 2
Peugeot , 45
PGO , 2
Piaggio , 32
Polaris , 1
Puch , 3
Quadro , 1
Rivero , 1
Sachs , 1
Shineray , 17
Simson , 1
Skyteam , 2
SMC , 2
Suzuki , 81
SYM , 8
TGB , 1
TM , 2
Triumph , 3
Vespa , 6
Yamaha , 126

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje Lipjan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Lipjan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 21:26 ,

ATV

950 EUR

Viti: 2005
Dje 13:14 ,

Atv 2022 125cc

1 EUR

Viti: 2021
29 Qer 11:57 ,

Shite

2 300 EUR

Viti: 2010
28 Qer 08:49 ,

Honda

Viti: 2010
25 Qer 23:06 ,

Daleim-Honda

Viti: 2008
24 Qer 13:39 ,

skuter

280 EUR

Viti: 2009
22 Qer 22:46 ,

Suzuki

1 200 EUR

Viti: 2011
21 Qer 21:20 ,

Shitet motorri thuajse i ri

1 400 EUR

Viti: 2020
21 Qer 18:12 ,

Shitet motorri i ri

1 400 EUR

Viti: 2020
20 Qer 20:24 ,

Skuter

300 EUR

Viti: 2009
20 Qer 20:15 ,

Motorr

300 EUR

Viti: 2009
20 Qer 08:21 ,

Peugeot

450 EUR

Viti: 2005
19 Qer 14:32 ,

shitet yamaha 750cc gjendje te rregullt

600 EUR

Viti: 1986
19 Qer 08:03 ,

Motor i vjeter

250 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
17 Qer 19:35 ,

Shitet motorri thuajse i ri

1 450 EUR

Viti: 2020
15 Qer 17:31 ,

E-Way

230 EUR

Viti: 2021
14 Qer 13:36 ,

Shitet motorri

1 500 EUR

Viti: 2020
13 Qer 19:04 ,

Shitet motorri thuajse i ri

1 550 EUR

Viti: 2020
12 Qer 22:03 ,

Kawasaki er6n 650cc

5 200 EUR

Viti: 2013
12 Qer 20:28 ,

Shitet

1 450 EUR

Viti: 2020
10 Qer 22:54 ,

YAMAHA

700 EUR

Viti: 2021
10 Qer 20:41 ,

Honda MBX

630 EUR

Viti: 1990
07 Qer 15:10 ,

YAMAHA BELUGA 125cc

370 EUR

Viti: 1996
05 Qer 20:32 ,

Honda 600cc

1 500 EUR

Viti: 1996
30 Maj 16:56 ,

ATV 125cc

500 EUR

Viti: 2020
26 Maj 23:53 ,

shitet Atv

Viti: 2019
26 Maj 14:41 ,

Daelim

1 050 EUR

Viti: 2008
24 Maj 23:11 ,

Shitet ATV 250cc

Viti: 2020
16 Maj 22:27 ,

Mondial 150cc

800 EUR

Viti: 2008
13 Maj 18:17 ,

Mondial hsi 150

650 EUR

Viti: 2008
13 Maj 17:05 ,

Skuter

150 EUR

Viti: 2008
11 Maj 18:23 ,

Skuter

300 EUR

Viti: 2001
11 Maj 18:23 ,

Skuter

300 EUR

Viti: 2000
11 Maj 08:14 ,

Daelim

1 000 EUR

Viti: 2008
10 Maj 19:30 ,

trotinet me rrym

220 EUR Price Reduced

Viti: 2021
10 Maj 16:45 ,

Honda 125cc

700 EUR

Viti: 1991
10 Maj 16:45 ,

Honda 125cc

680 EUR

Viti: 1991

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Lipjan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione