Mitrovicë | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Markë tjetër

250 cc , 1
Adly , 8
Aerox , 7
ATV , 17
BA MOTO , 10
BMC , 3
Daelim , 2
Model Tjeter , 262
Mondial , 119
Rodeo , 6
Spyder , 1
Velocette , 1
Yamaha , 4

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje Mitrovicë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Markë tjetër | Mitrovicë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

16 Maj 13:31 ,

Yamaha T400

2 400 EUR

Viti: 2007
16 Maj 01:09 ,

Mondial hsi 150 cc

370 EUR

Viti: 2008
13 Maj 12:14 ,

Biciklet

70 EUR

Viti: 2020
08 Maj 15:47 ,

Shitet motorri yamaha

700 EUR

Viti: 2000
08 Maj 02:01 ,

Bicikleta

70 EUR

Viti: 2004
27 Pri 03:38 ,

Bicikull

150 EUR

Viti: 2012
16 Pri 01:26 ,

Aerox ekstra

700 EUR

Viti: 2008
14 Pri 00:55 ,

* MBROJTËSE PER GJUJ *

13 EUR

Viti: 2018
11 Pri 02:07 ,

bamoto

430 EUR

Viti: 2000
09 Pri 22:09 ,

Shitet biqikleta

250 EUR

Viti: 2012
28 Mar 07:21 ,

shiten pjest

Viti: 2000
16 Mar 18:42 ,

shes skuter

1 EUR

Viti: 2012
28 Shk 20:30 ,

Shitet Bicikleta

150 EUR

Viti: 2020
09 Shk 21:51 ,

Shitet rodeo 125cc

100 EUR

Viti: 2008
09 Shk 14:43 ,

Motorr

250 EUR

Viti: 2020
02 Shk 23:39 ,

Shitet

2 000 EUR

Viti: 2020
19 Jan 11:16 ,

Moto Cros 125 cc

600 EUR

Viti: 2020
18 Dhj 09:14 ,

Pjes per motorra

Viti: 2002
09 Dhj 12:02 ,

motor 50cc

120 EUR

Viti: 2000
24 Nën 12:49 ,

50cc

120 EUR Price Reduced

Viti: 2010
18 Nën 18:07 ,

shitet mondial rf me dokumenta

250 EUR

Viti: 2007
01 Nën 22:11 ,

shitet pezho 125 cc

150 EUR

Viti: 1983
30 Tet 18:22 ,

Viarello 250cc GRANDSCOOTER

1 EUR

Viti: 2013
28 Tet 23:07 ,

Atv 125cc

650 EUR

Viti: 2019
27 Tet 15:13 ,

SHITET RF

260 EUR

Viti: 2008
19 Tet 22:10 ,

Shes motorrin 50cc

120 EUR

Viti: 2010
16 Tet 21:10 ,

Mondial 150cc

300 EUR

Viti: 2008
14 Tet 18:54 ,

Matorri ne shitje

280 EUR

Viti: 2008
10 Tet 11:53 ,

Shitet

900 EUR

Viti: 2008
07 Tet 14:41 ,

SHITET URGJENT!!!

110 EUR

Viti: 2007
03 Tet 20:55 ,

Mondial 150cc

300 EUR

Viti: 2008
30 Sht 22:39 ,

mondial rf 150cc

320 EUR

Viti: 2007
29 Sht 21:17 ,

shitet mondial rf boj ndrrim me atv

400 EUR

Viti: 2008
26 Sht 10:29 ,

Atv 125cc

1 EUR

Viti: 2019

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Markë tjetër | Mitrovicë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione