Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Motoçikleta mbi 50cc në shitje - Gjeni brendet më të njohura të motoçikletave mbi 50cc

Adly , 109
Aeon , 67
Aixam , 21
BMX , 1
Aprilia , 272
Arctic Cat , 10
Baotian , 22
Barossa , 11
Bashan , 6
Beeline , 6
TREK , 1
Benelli , 14
Beta , 15
Scott , 1
Bimota , 12
Blata , 2
BMW , 98
Boom , 3
BRP , 6
Buell , 1
Cagiva , 9
Can Am , 11
Cectek , 6
CFMOTO , 21
CPI , 11
Daelim , 12
Derbi , 10
DKW , 1
Ducati , 35
e-max , 2
emco , 1
E-Ton , 1
Explorer , 9
Gasgas , 5
Generic , 1
Gilera , 78
GOES , 1
Gorilla , 2
Honda , 1
Honda , 548
Husaberg , 2
Husqvarna , 12
Hyosung , 18
Italjet , 6
Jawa , 5
Jinling , 11
Kawasaki , 213
Keeway , 26
Kimi , 4
Kingway , 3
KTM , 166
Kymco , 92
Laverda , 11
Lifan , 27
Linhai , 13
Luxxon , 3
Maico , 2
Malaguti , 35
MBK , 15
Megelli , 1
Motobi , 10
Motowell , 14
MV Agusta , 7
Mz , 16
Norton , 1
NSU , 3
Online , 9
Pegasus , 4
Peugeot , 181
PGO , 8
Piaggio , 505
Polaris , 22
Puch , 7
Quadro , 7
Nissan , 1
Rivero , 5
Sachs , 1
Shineray , 29
Simson , 1
Skyteam , 2
SMC , 6
Suzuki , 329
SYM , 57
TGB , 19
TM , 7
Triton , 4
Triumph , 8
Vespa , 121
Yamaha , 1078
Zero , 3
Zhongyu , 9
Motoçikleta mbi 50cc në shitje në qytetin e Prishtinës - Merrni ofertat më të mira për motoçikleta mbi 50cc kur kërkoni mes më shumë se 5.000 shpalljeve në MerrJep.com.


Vetëm një kërkim ju ndan nga shpalljet për motoçikleta mbi 50 cc në shitje. Shfletoni faqen tonë dhe gjeni motoçikleta mbi 50cc duke përfshirë motorët ATV nga brendet më të njohura botërore si: Aprilia, Kawasaki, Suzuki, Honda, Yamaha etj.
Sot 14:37
Linku:
Kros/Enduro , Prishtinë

Cros KTM

23 Maj 13:53
Linku:
Skuter , Prishtinë

Yamaha TMAX 560

11 500 EUR

Sot 17:02
Linku:
Chopper/Coustom , Prishtinë

Yamaha Midnight Star XV1600

6 950 EUR Price Reduced

23 Maj 13:53
Linku:
Skuter , Prishtinë

Yamaha TMAX 560

11 500 EUR

Dje 14:16
Linku:
Shitorja Motoçikleta (mbi 50cc) , Prishtinë

yamaha yzf r6 roosi

5 000 EUR


Sot 22:09 Touring , Prishtinë

Shes Suzuki Vstrom 1000 dl

8 500 EUR

Sot 21:02 Sportiv , Prishtinë

Zontes 350R i ri 2022

Sot 20:29 Skuter , Prishtinë

Sym Fiddle ll 125cc Viti 2010 Me Dogan Perfekte

1 150 EUR

Sot 20:29 Skuter , Prishtinë

Sym Fiddle ll 125cc Viti 2010 Me Dogan Perfekte

1 150 EUR

Sot 19:18 Skuter , Prishtinë

Skuter Wuango 125cc Me Dogan Tpagume

850 EUR

Sot 18:42 Sportiv , Prishtinë

Suzuki GSX-S 1000F 2019

Sot 17:20 Chopper/Coustom , Prishtinë

shitet yamaha 950 2009

7 800 EUR

Sot 17:02
Linku:
Chopper/Coustom , Prishtinë

Yamaha Midnight Star XV1600

6 950 EUR Price Reduced

Sot 15:29 Kros/Enduro , Prishtinë

Yamaha fz6 n

4 200 EUR

Sot 14:45 Të tjera , Prishtinë

Kerkoj Honda ccm Customer 1991

Sot 14:37
Linku:
Kros/Enduro , Prishtinë

Cros KTM

Sot 11:21 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prishtinë

2003 HD V Rod ,Super i mire

9 500 EUR

Sot 10:37 Skuter , Prishtinë

SKUTER ELEKTRIK

380 EUR

Sot 10:33 Skuter , Prishtinë

Shitet Vespa PX 125 CC

2 200 EUR

Dje 22:52 Skuter , Prishtinë

Helmet Vepsa Xmax piaggio

65 EUR Price Reduced

Dje 19:11 Me katër rrota/ATV , Prishtinë

Atv CF Moto 850 4X4 Special Edition

7 250 EUR

Dje 16:52 Skuter , Prishtinë

Shitet buggy 150cc

Dje 15:56 Skuter , Prishtinë

liberty 125

700 EUR

Dje 14:16 Shitorja Motoçikleta (mbi 50cc) , Prishtinë

yamaha yzf r6 roosi

5 000 EUR

Dje 14:04 Skuter , Prishtinë

Yamha Majesty

Dje 14:03 Skuter , Prishtinë

Yamha Majesty

970 EUR

Dje 14:02 Skuter , Prishtinë

Yamha Majesty

999 EUR

Dje 09:53 Chopper/Coustom , Prishtinë

Hand made

24 000 EUR

28 Maj 23:01 Skuter , Prishtinë

Vespa GTS 300ie 2015

3 999 EUR

28 Maj 20:52 Touring , Prishtinë

Ducati scrambler Icon Dark 900

11 950 EUR

28 Maj 19:49 Chopper/Coustom , Prishtinë

shitet motori Yamaha 950 c 2009

8 500 EUR

28 Maj 19:18 Skuter , Prishtinë

Piaggio Beverly

2 700 EUR

28 Maj 17:53 Skuter , Prishtinë

Yamaha majesty 125CC

800 EUR

28 Maj 17:50 Sportiv , Prishtinë

SHITET YAMAHA R1 2007 ME DOGANE

3 800 EUR

28 Maj 17:46 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prishtinë

Tomos-Yamaha

28 Maj 17:31 Skuter , Prishtinë

045378291

28 Maj 17:30 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prishtinë

shes

340 EUR

28 Maj 17:23 Skuter , Prishtinë

Piaggio MP3

2 500 EUR

28 Maj 17:23 Skuter , Prishtinë

shes kufer per skuter

5 EUR

28 Maj 16:53 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prishtinë

HONDA CB 500 me dogan te paguar

1 800 EUR

28 Maj 16:43 Skuter , Prishtinë

Radilic 50 cc

50 EUR Price Reduced

Viti: 2000
28 Maj 16:41 Skuter , Prishtinë

Shitet

2 800 EUR

28 Maj 16:21 Sportiv , Prishtinë

Shitet biqikleta prishtinë 60e

60 EUR

28 Maj 16:11 Skuter , Prishtinë

aprillen leonardo 125 cc

400 EUR

28 Maj 16:10 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prishtinë

Shes bicikleten

100 EUR

28 Maj 16:00 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prishtinë

Aprilla 125cc me dogan t pagume defekt

600 EUR

28 Maj 16:00 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prishtinë

Aprilla 125cc me dogan t pagume defekt

600 EUR

28 Maj 15:45 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prishtinë

Trotinet elektrik

70 EUR

28 Maj 15:19 Sportiv , Prishtinë

Kawasaki Ninja ZXR-636

6 800 EUR

28 Maj 15:09 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prishtinë

Wuyang

750 EUR

5000 shpallje për motoçikleta mbi 50cc të kërkueshme në çast. Blini nga përzgjedhja jonë e madhe e motoçikletave bazuar në markën, çmimin, përshkrimin dhe vendndodhjen.


Kërkoni motoçikleta mbi 50cc dhe blini motoçikleta te reja apo të përdorura në qytetin e Prishtinës. Ne kemi klasifikuar një përzgjedhje të madhe të motoçikletave mbi 50cc nga të gjitha markat e famshme si Kawasaki, Suzuki, Yamaha, Honda dhe të tjera. Tek ne mund të gjeni dhe blini motoçikleta me duke filluar nga çmimet më të ulëta

Të gjitha llojet e motoçikletave mbi 50 cc në një vend


Jeni në kërkim të shpalljeve për motoçikleta 50cc në shitje në qytetin e Prishtinës? Ne kemi pikërisht atë që ju nevojitet – motoçikleta 50cc me çmime dhe oferta të shkëlqyeshme!

Nëse jeni duke kërkuar për motoçikleta 50cc duke përfshirë skuter, motoçikleta sportive, kros/enduro, ATV, off road, chopper, touring dhe lloje të tjera të motoçikletave mbi 50cc, ne kemi atë që ju nevojitet.


Shfletoni faqen tonë dhe gjeni motoçikleta mbi 50cc në shitje direkt nga pronarët apo bizneset në qytetin e Prishtinës.

Si të merrni motoçikleta mbi 50 cc në gjendje të mirë edhe pse të përdorura?


Sapo keni filluar kërkimin tuaj për një motoçikletë mbi 50cc të re dhe po filloni të kuptoni se nuk keni fonde të mjaftueshme për të blerë një krejt të re nga një shitës.

Surprizë! Jo të gjithë kanë para për të shpenzuar për diçka të tillë. Për fat të mirë, ka shumë mënyra për të gjetur biçikleta të shkëlqyera me çmime të përballueshme. Një nga më të mirat është përmes MerrJep.com.

Në këtë rast ne ju rekomandojmë të përdorni filtrin "çmimet më të ulëta", ose të caktoni një çmim nga 1000 deri 2000 euro dhe të shikoni shpallje për motoçikleta mbi 50cc që përshtaten me buxhetin tuaj financiar.Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione