125cc | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc)

Yamaha , 673
Honda , 462
Piaggio , 333
Aprilia , 245
Suzuki , 201
Peugeot , 168
Kymco , 82
Vespa , 78
Gilera , 71
SYM , 65
Kawasaki , 64
KTM , 62
Daelim , 43
Adly , 34
Cagiva , 22
Lifan , 21
Hyosung , 16
Keeway , 16
Laverda , 14
Malaguti , 14
BMW , 13
Baotian , 12
CPI , 11
Husqvarna , 11
MBK , 10
Barossa , 9
Aeon , 8
PGO , 8
Beta , 7
Generic , 7
Online , 7
Benelli , 6
Explorer , 6
Italjet , 6
Mz , 6
Derbi , 5
Ducati , 5
Sachs , 5
Shineray , 5
Aixam , 4
Bimota , 4
CFMOTO , 4
Jinling , 4
Rivero , 4
TGB , 3
Gasgas , 2
Indian , 2
Kingway , 2
Motobi , 2
Quadro , 2
Skyteam , 2
SMC , 2
Triumph , 2
BRP , 1
Gorilla , 1
Husaberg , 1
Jawa , 1
Knievel , 1
Linhai , 1
Megelli , 1
Pegasus , 1
Polaris , 1
Puch , 1
TM , 1
Triton , 1
Zhongyu , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 125cc,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj 125cc Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.


Sot 13:31 ,

Piaggio X9 125cc

740 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Sot 12:47 ,

Yamaha 125cc

350 EUR Price Reduced

Viti: 1981
Sot 12:06 ,

Piaggio x9 125cc

750 EUR

Viti: 2003
Sot 10:39 ,

Shitet krosi

Viti: 1989
Sot 10:15 ,

Piaggio 125cc

550 EUR

Viti: 2004
Sot 07:42 ,

piaggio hexagon 125cc

300 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Dje 22:11 ,

Skuter Wuyang 2020

1 150 EUR

Viti: 2020
Dje 21:30 ,

Mini kros 125cc

300 EUR

Viti: 2010
Dje 20:01 ,

Kross 125cc

530 EUR

Viti: 2020
Dje 15:32 ,

aprilia

Viti: 2004
Dje 12:45 ,

Gilera runner 125

1 600 EUR

Viti: 2013
Dje 10:34 ,

Vespa 125 cc

1 750 EUR

Viti: 2003
Dje 10:13 ,

Liberty 125cc me 10 muj RKS

900 EUR

Viti: 2006
Dje 02:29 ,

Yamaha 125 cc

300 EUR

Viti: 1999
Dje 02:29 ,

Yamaha 125cc

300 EUR

Viti: 1998
Dje 02:28 ,

Shitet x max 125cc

2 600 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Dje 02:28 ,

Skuterat prej ch-s

650 EUR

Viti: 2008

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 125cc | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione