Atv | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc)

Yamaha , 56
Shineray , 39
Honda , 35
Suzuki , 25
Kawasaki , 23
Barossa , 22
Adly , 21
Quadro , 19
Kymco , 18
Aprilia , 14
Bashan , 13
Aeon , 11
Polaris , 11
Jinling , 10
Lifan , 10
Vespa , 10
KTM , 9
SMC , 7
Can Am , 6
Piaggio , 6
Peugeot , 5
Aixam , 4
CFMOTO , 4
Kingway , 4
Linhai , 4
BMW , 3
Cectek , 3
CPI , 3
Gilera , 3
Bimota , 2
Derbi , 2
Hyosung , 2
Italjet , 2
SYM , 2
TGB , 2
Explorer , 1
Generic , 1
Indian , 1
Online , 1
PGO , 1
TM , 1
VICTORY , 1
Zhongyu , 1
Peugeot , 1
Sot 21:17 ,

shess gilera 50cc

550 EUR

Viti: 2008
Sot 20:06 ,

atv 125cc

450 EUR

Viti: 2017
Sot 13:43 ,

Yamaha yzf 750r

2 200 EUR

Viti: 2002
10 Gush 15:49 ,

ATV

1 500 EUR Price Reduced

Viti: 2019
10 Gush 13:07 ,

Skuter

1 EUR Price Reduced

Viti: 2008
10 Gush 12:49 ,

Shitet atv 200cc

600 EUR

Viti: 2007
10 Gush 06:31 ,

Shitet ATV

555 555 EUR

Viti: 2013
09 Gush 12:06 ,

Gilera Nexus 250 cc

2 400 EUR

Viti: 2008
08 Gush 23:37 ,

Kawasaki

Viti: 1990
08 Gush 20:23 ,

SMC 320cc

3 700 EUR

Viti: 2013
08 Gush 13:53 ,

Arctic Cat

3 500 EUR

Viti: 2011
07 Gush 18:17 ,

Motor katerr rrotesh ATV 200 cc

1 780 EUR

Viti: 2020
07 Gush 18:16 ,

Motor 4 Rrotesh ATV 250cc

2 250 EUR

Viti: 2020
06 Gush 16:06 ,

atv kavasaki

5 800 EUR

Viti: 2016
04 Gush 21:02 ,

atv bashan

1 600 EUR

Viti: 2009
03 Gush 16:52 ,

Blej matorr atv

Viti: 2015
02 Gush 21:40 ,

Motorr ATV

2 800 EUR

Viti: 2015
29 Korr 10:36 ,

ATV Motorr 250cc

1 500 EUR

Viti: 2015
28 Korr 18:55 ,

ATV ARCTIC CAT 950 cc 4X4

7 200 EUR

Viti: 2010
25 Korr 17:16 ,

Shes atv 700cc

3 000 EUR

Viti: 2015
25 Korr 01:22 ,

ATV Kawasaki Brute Force 750

7 500 EUR

Viti: 2015
23 Korr 21:35 ,

Atv 200cc Automatik

1 550 EUR

Viti: 2020
22 Korr 16:14 ,

Atv

700 EUR

Viti: 2011
16 Korr 16:17 ,

ATV

320 EUR

Viti: 2002
16 Korr 00:38 Shitorja ,

Shes ATV 250cc

2 100 EUR

Viti: 2020
15 Korr 16:37 ,

Honda CBR 1000cc

1 200 EUR

Viti: 1991

Në fillim