Kros | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc)

Yamaha , 272
Honda , 199
Suzuki , 136
KTM , 90
Kawasaki , 81
Aprilia , 49
Gilera , 20
Adly , 19
Cagiva , 17
Aeon , 13
Husqvarna , 12
Kymco , 12
Baotian , 11
Lifan , 11
Online , 10
Peugeot , 10
Vespa , 10
Aixam , 9
BMW , 9
Keeway , 9
Piaggio , 9
Beta , 8
Bimota , 7
Explorer , 7
Derbi , 6
Hyosung , 6
Malaguti , 6
Shineray , 6
CPI , 5
Italjet , 5
Ducati , 4
Triumph , 4
Barossa , 3
Daelim , 3
Gasgas , 3
Generic , 3
Linhai , 3
Motobi , 3
Motowell , 3
Skyteam , 3
SYM , 3
Connect , 3
Beeline , 2
Laverda , 2
MBK , 2
Rivero , 2
Gorilla , 1
Husaberg , 1
Jawa , 1
Jinling , 1
Knievel , 1
PGO , 1
Puch , 1
Quadro , 1
Sachs , 1
SMC , 1
Triton , 1
Zhongyu , 1
Sot 07:51 ,

Kros Honda 125cc

1 200 EUR

Viti: 2000
Dje 22:34 ,

Honda CBR 600cc f4i RKS

Viti: 2020
08 Gush 23:37 ,

Kawasaki

Viti: 1990
07 Gush 22:04 ,

Kros 750c

800 EUR

Viti: 1993
07 Gush 19:50 ,

Kros 125

430 EUR

Viti: 2008
07 Gush 13:05 ,

MotoKross

800 EUR

Viti: 2000
07 Gush 01:59 ,

Kros 125 cc

280 EUR

Viti: 2013
06 Gush 13:52 ,

Kros

Viti: 2010
06 Gush 11:02 ,

Honda CBR 600cc f4i RKS

Viti: 2020
05 Gush 19:44 ,

Motorr kros 125cc

300 EUR

Viti: 2004
05 Gush 19:44 ,

Motorr Kros 125CC

300 EUR

Viti: 2004
05 Gush 13:37 ,

Full kros Yamaha 450

4 300 EUR

Viti: 2005
04 Gush 19:51 ,

Mondial

1 EUR

Viti: 2009
02 Gush 18:22 ,

Motor

1 700 EUR

Viti: 1992
02 Gush 13:35 ,

Honda 750cc

950 EUR

Viti: 1987
01 Gush 11:21 ,

Gom per cros

Viti: 2020
01 Gush 10:40 ,

yamaha dt 125

750 EUR

Viti: 2002
31 Korr 21:59 ,

Yamaha Kros 125 cc

900 EUR

Viti: 1998
27 Korr 12:16 ,

Kros 50cc

300 EUR

Viti: 2009
26 Korr 21:20 ,

kros

Viti: 2000
26 Korr 15:37 ,

KROS YAMAHA XT600

Viti: 1991
25 Korr 21:33 ,

Kros honda

740 EUR

Viti: 2020
23 Korr 19:47 ,

Shitet kros 125cc

430 EUR

Viti: 2018
23 Korr 16:39 ,

Shitet Kros kawasaki 125cc

1 900 EUR

Viti: 1999
23 Korr 15:47 ,

Kros Honda

800 EUR

Viti: 1998
22 Korr 23:13 ,

Full kros 140cc

Viti: 2010
22 Korr 21:51 ,

Kros suzuki dr 350cc

800 EUR

Viti: 1994

Në fillim