Kros | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc)

Yamaha , 293
Honda , 205
Suzuki , 146
KTM , 95
Kawasaki , 83
Aprilia , 50
Adly , 21
Gilera , 21
Cagiva , 17
Aeon , 14
Husqvarna , 12
Kymco , 12
Lifan , 12
Aixam , 11
Baotian , 11
Online , 11
Peugeot , 11
Vespa , 11
Derbi , 10
Piaggio , 10
Beta , 9
BMW , 9
Keeway , 9
Malaguti , 8
Bimota , 7
Explorer , 7
Shineray , 7
Ducati , 6
Hyosung , 6
CPI , 5
Italjet , 5
Daelim , 4
Motowell , 4
Skyteam , 4
Triumph , 4
Barossa , 3
Gasgas , 3
Generic , 3
Motobi , 3
SYM , 3
Connect , 3
Beeline , 2
Laverda , 2
Linhai , 2
MBK , 2
Rivero , 2
Gorilla , 1
Husaberg , 1
Indian , 1
Jawa , 1
Jinling , 1
Knievel , 1
MV Agusta , 1
PGO , 1
Puch , 1
Quadro , 1
Sachs , 1
SMC , 1
Triton , 1
Zhongyu , 1
Sot 21:22 ,

Honda

1 800 EUR

Viti: 2015
Sot 20:10 ,

Kros

1 200 EUR

Viti: 2000
Sot 17:36 ,

Kros 650 cc

111 EUR

Viti: 1997
Sot 12:30 ,

SHITET GILERA RUNNER 200CC

1 100 EUR

Viti: 2006
Sot 07:52 ,

Kros 150cc

650 EUR

Viti: 2001
Sot 00:30 ,

motorr kros

320 EUR

Viti: 2010
Dje 22:22 ,

shitet ose ndrrohet

600 EUR

Viti: 2000
Dje 14:09 ,

Kros 250cc

500 EUR

Viti: 2007
Dje 13:05 ,

MotoKross

800 EUR

Viti: 2000
Dje 09:18 ,

YAMAHA X-city 2009

1 890 EUR

Viti: 2009
20 Tet 11:07 ,

yamaha

650 EUR

Viti: 2015
19 Tet 18:53 ,

Shitet skuteri 200€

200 EUR

Viti: 2020
18 Tet 15:14 ,

Kros dt 125 cc ypvs

550 EUR

Viti: 1996
17 Tet 21:44 ,

Motorr kros

1 350 EUR

Viti: 2020
14 Tet 14:26 ,

Yamaha 600 cc

111 111 EUR

Viti: 1998
13 Tet 10:45 ,

Yamaha yzf750

2 200 EUR

Viti: 2000
12 Tet 13:58 ,

Filter Vaji K&N 141

15 EUR Price Reduced

Viti: 2020
07 Tet 19:58 ,

Kros

2 200 EUR

Viti: 2008
06 Tet 17:47 ,

Kros Yamaha 125 cc

550 EUR

Viti: 1996
05 Tet 08:42 ,

Suzuki 1100cc

480 EUR

Viti: 1999
05 Tet 08:42 ,

Suzuki 1100cc

1 400 EUR

Viti: 1999
05 Tet 08:14 ,

shes-ndrroj

Viti: 2010
04 Tet 21:31 ,

Motorr

111 222 EUR

Viti: 2017
03 Tet 23:10 ,

Yamaha Dt 125 kros

440 EUR

Viti: 1997
02 Tet 14:59 ,

Motorr per kros

120 EUR

Viti: 2010
01 Tet 19:43 ,

Shitet ndrrohet skuteri 50 cc

150 EUR

Viti: 2001
01 Tet 16:39 ,

Yamaha DT 125

360 EUR

Viti: 1995
29 Sht 11:48 ,

Mini kros

200 EUR

Viti: 2014

Kërkime të ngjashme

Kros Kros kros kros Kross Kross Kros Kros kros Kros

Në fillim