Yamaha | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc)

Yamaha , 2880
Honda , 29
Suzuki , 21
MBK , 14
Kawasaki , 13
Piaggio , 13
Aprilia , 12
KTM , 10
Vespa , 10
Adly , 7
Gilera , 7
Laverda , 7
BMW , 6
Kymco , 4
Online , 4
Peugeot , 4
Puch , 4
SYM , 4
Aeon , 3
Cagiva , 3
CPI , 3
Jinling , 3
Yamaha , 3
Baotian , 2
Gasgas , 2
Generic , 2
Italjet , 2
SMC , 2
Aixam , 1
Barossa , 1
Bashan , 1
Benelli , 1
Bimota , 1
Can Am , 1
Cectek , 1
Derbi , 1
Ducati , 1
Linhai , 1
Malaguti , 1
Mz , 1
Pegasus , 1
Rivero , 1
Triumph , 1
Sot 12:56 ,

Yamaha 250 cc

800 EUR

Viti: 2005
Sot 12:49 ,

Yamaha xmax 250ie

1 800 EUR

Viti: 2008
Dje 21:14 ,

YAMAHA X-city 2009

1 890 EUR

Viti: 2009
Dje 19:11 ,

yamaha r1

7 800 EUR

Viti: 2012
Dje 18:21 ,

yz250 2t

2 000 EUR

Viti: 2004
Dje 13:21 ,

yamaha 50cc 2t

550 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Dje 11:49 ,

yama 600

1 899 EUR

Viti: 2020
Dje 11:39 ,

yamaha 600

1 899 EUR

Viti: 2020
Dje 10:12 ,

skuter

380 EUR

Viti: 1991
Dje 09:14 ,

Yamaha xt 600

Viti: 1997
Dje 08:42 ,

PIAGGIO BEVERLY 125 KUBIK RKS 2003

1 050 EUR Price Reduced

Viti: 2003
22 Nën 20:46 ,

Yamaha xt 600

13 EUR

Viti: 1997
22 Nën 14:43 ,

Shitet yamaha mt-09

1 EUR

Viti: 2016
22 Nën 11:46 ,

Skuter yamahax max 125 cc abs

2 500 EUR

Viti: 2011
22 Nën 11:46 ,

skuter yamaha t max 500 cc

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 2001
20 Nën 09:07 ,

Yamaha X-CITY

1 850 EUR

Viti: 2008
19 Nën 21:06 ,

Yamaha grizzly 700

1 EUR

Viti: 2009
19 Nën 08:48 ,

Shitet krosi

800 EUR

Viti: 2020
18 Nën 22:43 ,

Yamaha Yzf R6

Viti: 2002
18 Nën 17:47 ,

Areox Yamaha

300 EUR

Viti: 2005
18 Nën 16:39 ,

Yamaha Yzf 750 R

Viti: 1997
18 Nën 12:07 ,

MT-07 2016

3 300 EUR

Viti: 2016
17 Nën 15:18 ,

Shitet Yamaha Areox

600 EUR

Viti: 2002
15 Nën 20:46 ,

shitet krossi yamaha dt

Viti: 1987
14 Nën 23:17 ,

yamaha

650 EUR

Viti: 2015
14 Nën 15:23 ,

Yamaha fz6 2010 600cc rks

4 400 EUR

Viti: 2011
13 Nën 22:20 ,

Yamaha x max mbulesë këmbësh

69 EUR

Viti: 2015
13 Nën 13:17 ,

Yamaha Maxter 125cc

Viti: 2003
13 Nën 00:12 ,

Yamaha Aerox stage 6 70cc

1 800 EUR

Viti: 2007

  • Yamaha në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • Yamaha në kategorinë All Category
  • Yamaha në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • Yamaha në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • Yamaha në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • Yamaha x max në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • Yamaha R6 në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • Yamaha r1 në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • Yamaha në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • Yamaha aerox në kategorinë All Category

Në fillim