Yamaha | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc)

Yamaha , 2673
Honda , 28
Suzuki , 20
MBK , 15
Kawasaki , 12
Aprilia , 11
KTM , 9
Piaggio , 9
Vespa , 9
Gilera , 7
BMW , 6
Laverda , 6
SYM , 5
Adly , 4
Online , 4
Peugeot , 4
Aeon , 3
CPI , 3
Jinling , 3
Kymco , 3
Puch , 3
Yamaha , 3
Baotian , 2
Cagiva , 2
Gasgas , 2
Generic , 2
Italjet , 2
SMC , 2
Aixam , 1
Barossa , 1
Bashan , 1
Benelli , 1
Bimota , 1
Can Am , 1
Cectek , 1
Ducati , 1
Linhai , 1
Malaguti , 1
Mz , 1
Pegasus , 1
Rivero , 1
Triumph , 1
13 Gush 22:02
Linku:
,

YAMAHA 250 CC

2 950 EUR

Viti: 2012

Sot 00:43 ,

Shitet Maxsteri

1 EUR

Viti: 2004
Dje 23:14 ,

Yamaha T Max 500

2 650 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Dje 20:42 ,

YAMAHA AEROX

700 EUR

Viti: 2013
Dje 20:41 ,

yamaha mbk

300 EUR

Viti: 2001
Dje 14:05 ,

Yamaha

600 EUR

Viti: 2004
Dje 13:56 ,

YAMAHA Cygnus 125cc me dogan nga ZH

560 EUR

Viti: 2001
Dje 13:15 ,

Yamaha X Max

2 100 EUR

Viti: 2009
Dje 10:41 ,

YAMAHA AEROX 100CC 2003

750 EUR

Viti: 2003
Dje 10:12 ,

yamaha Xmax 250 cc

2 200 EUR

Viti: 2008
13 Gush 22:54 ,

Yamaha

520 EUR

Viti: 1995
13 Gush 22:02
Linku:
,

YAMAHA 250 CC

2 950 EUR

Viti: 2012
13 Gush 18:15 ,

Yamaha R6 250 cc bejm ndrrime me Skuter

1 500 EUR

Viti: 2012
13 Gush 17:12 ,

Yamaha X Max 125cc

Viti: 2009
13 Gush 16:53 ,

Shitet Yamaha Dt me dokumenta

650 EUR

Viti: 1998
13 Gush 15:14 ,

Yamaha Aerox 50 cc 2011

630 EUR Price Reduced

Viti: 2011
13 Gush 14:33 ,

Yamaha Vistar 1300cc

8 500 EUR

Viti: 2009
13 Gush 14:09 ,

Yamaha xmax

2 500 EUR

Viti: 2010
13 Gush 14:03 ,

Atv Yamaha

2 300 EUR

Viti: 2010
13 Gush 13:09 ,

shitet Yamaha Road Star

7 EUR

Viti: 2004
13 Gush 10:46 ,

Shitet Yamaha Xt

1 900 EUR

Viti: 1995
13 Gush 09:27 ,

Yamaha fz6

Viti: 2007
13 Gush 08:12 ,

Yamaha X max 125cc

1 600 EUR

Viti: 2007
13 Gush 08:08 ,

yamaha ku 125 me dugan

500 EUR Price Reduced

Viti: 1996
12 Gush 23:46 ,

yamaha tri-z125

800 EUR

Viti: 1988
12 Gush 16:51 ,

Yamaha 600cc

1 500 EUR

Viti: 2002
12 Gush 13:43 ,

Yamaha yzf 750r

2 200 EUR

Viti: 2002
12 Gush 13:03 ,

Shitet skuteri 50cc ne gjendje tregull

230 EUR

Viti: 2013


Në fillim