Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

bicikleta | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc)

Adly , 83
Aeon , 50
BMW , 33
Aprilia , 26
Aixam , 24
KTM , 17
Yamaha , 15
Baotian , 11
Online , 10
Ducati , 8
Beta , 7
Suzuki , 6
Kawasaki , 5
Bashan , 5
MBK , 5
Cagiva , 5
BMX , 4
PGO , 4
Pegasus , 4
Zero , 4
TGB , 3
Peugeot , 3
Explorer , 3
Barossa , 3
Piaggio , 3
Vespa , 3
Honda , 3
Derbi , 3
e-max , 2
Jawa , 2
Boom , 2
TM , 2
Husaberg , 2
BRP , 2
Bimota , 2
Motowell , 2
Shineray , 2
Luxxon , 2
Polaris , 1
Beeline , 1
NSU , 1
Megelli , 1
Universal , 1
CPI , 1
Buell , 1
Maico , 1
Keeway , 1
SYM , 1
Mz , 1
Laverda , 1
Puch , 1
Gorilla , 1
SMC , 1
BSA , 1
Gilera , 1
Benelli , 1
Kimi , 1
Motobi , 1
Simson , 1
CFMOTO , 1
Scott , 1
Rivero , 1
Italjet , 1
MV Agusta , 1
Zhongyu , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe bicikleta,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj bicikleta Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

01 Korr 14:02 ,

Shes bicikleten fabrikisht me motorr 40cc

180 EUR

Viti: 2007
01 Korr 00:10 ,

bicikleta

450 EUR

Viti: 2012
27 Qer 03:20 ,

Dy bicikleta

160 EUR Price Reduced

Viti: 2020
27 Qer 03:18 ,

Bicikleta 2

150 EUR Price Reduced

Viti: 2020
26 Qer 12:43 ,

Biciklet

30 EUR

Viti: 2010
25 Qer 18:08 ,

Bicikleta 28”

Viti: 2021
15 Qer 11:02 ,

Bicikleta

50 EUR Price Reduced

Viti: 2010
14 Qer 16:50 ,

Shitet biçikleta

280 EUR

Viti: 2015
10 Qer 21:32 ,

Bicikel

60 EUR

Viti: 2013
05 Qer 23:35 ,

Biciklet

80 EUR

Viti: 2018
02 Qer 14:01 ,

Bicikleta ne shitje

1 EUR

Viti: 2017
22 Maj 23:25 ,

Biciklet

1 EUR

Viti: 2013
10 Maj 22:27 ,

Bicikleta ne shitje

Viti: 2012
06 Maj 22:59 ,

biciklet me rrym

Viti: 2020
06 Maj 15:29 ,

Shitet Bicikla e re

135 EUR

Viti: 2021
04 Maj 23:22 ,

Bickileta

1 EUR

Viti: 2019
25 Pri 13:16 ,

Bicilketa

1 EUR

Viti: 2020
21 Pri 16:20 ,

Bicikleta California

930 EUR

Viti: 2021
18 Pri 22:18 ,

BICIKLETA......SHIMANO-ALUMIN..100 €

100 EUR

Viti: 2018
18 Pri 14:05 ,

BICIKLETA......ALUMIN..100 €

100 EUR

Viti: 2018
17 Pri 16:25 ,

shitet Bicikleta me dicka para mrapa

120 EUR

Viti: 2019
16 Pri 09:18 ,

Biciklet

270 EUR

Viti: 2018
10 Pri 10:14 ,

Shes bicikleta

1 EUR

Viti: 2000
09 Pri 22:13 ,

Shittet bicikleta 28

120 EUR Price Reduced

Viti: 2013
09 Pri 22:13 ,

Shitet bicikleta

50 EUR Price Reduced

Viti: 2018
09 Pri 10:15 ,

Shitet Bicikleta

60 EUR

Viti: 2015

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj bicikleta | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • bicikleta në kategorinë Sport dhe rekreacion
  • Bicikleta në kategorinë Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë
  • Bicikleta në kategorinë Moped (nën 50cc) | Markë tjetër
  • bicikleta në kategorinë Të tjera
  • bicikleta në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • Bicikleta në kategorinë Antikë dhe Art
  • bicikleta në kategorinë Servis për celularë
  • bicikleta në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Online
  • bicikleta në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Pegasus
  • Bicikleta në kategorinë Shtëpi dhe familje

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione