mondial | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc)

Adly , 73
Aprilia , 48
Motowell , 45
Yamaha , 27
Malaguti , 23
Aeon , 18
Motobi , 18
Baotian , 17
Linhai , 17
Online , 17
Honda , 15
BMW , 12
Suzuki , 10
Bimota , 9
Keeway , 9
Mz , 9
Peugeot , 9
Piaggio , 9
Kawasaki , 8
Jinling , 6
MBK , 6
Gilera , 5
Italjet , 4
Aixam , 3
Bashan , 3
CPI , 3
Daelim , 3
Ducati , 3
Gorilla , 3
Kymco , 3
Vespa , 3
Barossa , 2
Benelli , 2
Hyosung , 2
KTM , 2
Maico , 2
Rivero , 2
SYM , 2
TGB , 2
TM , 2
Beeline , 1
Can Am , 1
CFMOTO , 1
Explorer , 1
Husqvarna , 1
Laverda , 1
LML , 1
Norton , 1
NSU , 1
Quadro , 1
Shineray , 1
Sot 16:06 ,

MONDIAL 150HS

210 EUR

Viti: 2008
Sot 11:47 ,

mondial 150cc

380 EUR

Viti: 2008
Dje 20:42 ,

ushit

470 EUR

Viti: 2007
Dje 10:40 ,

Mondial 150 zc

670 EUR

Viti: 2008
Dje 08:26 ,

Mondial

300 EUR

Viti: 2008
13 Gush 19:27 ,

Mondial 150cc

180 EUR

Viti: 2009
13 Gush 17:12 ,

Motor Honda

240 EUR

Viti: 2007
13 Gush 16:43 ,

shitet skuteri

600 EUR

Viti: 2008
13 Gush 11:41 ,

Shitet skuteri Rf.Mondial

470 EUR

Viti: 2007
13 Gush 01:09 ,

Mondial hsi 150 cc

370 EUR

Viti: 2008
12 Gush 18:26 ,

mondial 150 cc me dokumeta

150 EUR

Viti: 2008
12 Gush 16:31 ,

Mondial HS150 CC

380 EUR

Viti: 2008
11 Gush 23:41 ,

Mondial 150cc

Viti: 2017
09 Gush 10:35 ,

Mondial 150 cc hs

390 EUR

Viti: 2008
08 Gush 23:45 ,

Shitet Mondiali 150cc

330 EUR

Viti: 2008
08 Gush 15:25 ,

Mondial 150cc

300 EUR

Viti: 2008
06 Gush 15:16 ,

Mondial R

1 EUR

Viti: 2008
06 Gush 10:54 ,

Shitet mondial 150cc ne gjendje tregull

380 EUR

Viti: 2008
06 Gush 10:46 ,

Shitet skuter mondial Hs 150cc

380 EUR

Viti: 2008
04 Gush 19:51 ,

Mondial

1 EUR

Viti: 2009
04 Gush 13:12 ,

Mondial 150cc

300 EUR

Viti: 2009
03 Gush 20:23 ,

mondial

280 EUR

Viti: 2007
03 Gush 13:35 ,

Mondial rf

450 EUR

Viti: 2006
03 Gush 13:35 ,

Mondial

320 EUR

Viti: 2006
31 Korr 15:53 ,

Shitet Skuteri

400 EUR

Viti: 2008
29 Korr 21:52 ,

MONDIAL 150CC

280 EUR

Viti: 2008
26 Korr 14:47 ,

Mondial HS 150cc

450 EUR

Viti: 2008
26 Korr 06:34 ,

Shes Mondial Hs 150c

260 EUR

Viti: 2008
25 Korr 10:36 ,

Shitet

1 EUR

Viti: 2009
23 Korr 02:29 ,

Mondial R

500 EUR

Viti: 2008
22 Korr 21:09 ,

Mondial 150cc Ngjendje te rregullt

350 EUR

Viti: 2016
21 Korr 22:30 ,

Mondial Rf 150cc

500 EUR

Viti: 2020
21 Korr 16:27 ,

mondial rodeo

350 EUR

Viti: 2008
20 Korr 21:30 ,

Mondial 150 cc hsi me dokumenta

300 EUR

Viti: 2008
20 Korr 19:21 ,

u shit flm

500 EUR

Viti: 2008
20 Korr 16:21 ,

Skuter mondial

Viti: 2008
20 Korr 15:46 ,

skuter mondial 150cc 2007

330 EUR

Viti: 2007


Në fillim