motorr | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc)

Yamaha , 274
Honda , 240
Suzuki , 133
Kawasaki , 114
Aprilia , 90
Adly , 56
KTM , 45
Piaggio , 41
BMW , 33
Peugeot , 33
Aeon , 26
Kymco , 25
Vespa , 25
Gilera , 23
Shineray , 20
Motowell , 14
Aixam , 13
Daelim , 13
Lifan , 13
Online , 11
Ducati , 10
Husqvarna , 10
Malaguti , 10
MBK , 10
Jawa , 9
Mz , 9
Bimota , 8
Cagiva , 8
Jinling , 8
Baotian , 7
Barossa , 7
SMC , 7
Hyosung , 6
Indian , 6
Linhai , 6
Polaris , 6
Bashan , 5
CPI , 5
Explorer , 5
Italjet , 5
Keeway , 5
Rivero , 5
Skyteam , 5
SYM , 5
Motobi , 4
Beeline , 3
CFMOTO , 3
Gasgas , 3
Husaberg , 3
PGO , 3
Quadro , 3
Triton , 3
Triumph , 3
Beta , 2
Can Am , 2
Derbi , 2
Generic , 2
Kingway , 2
Pegasus , 2
Sachs , 2
TGB , 2
Connect , 2
Fiat , 1
Benelli , 1
Gorilla , 1
Knievel , 1
Laverda , 1
Luxxon , 1
Megelli , 1
Puch , 1
Rewaco , 1
TM , 1
Zhongyu , 1
Peugeot , 1
Yamaha , 1
Piaggio , 1

Dje 21:14 ,

YAMAHA X-city 2009

1 890 EUR

Viti: 2009
Dje 14:28 ,

suzuki rm125 2t

1 600 EUR

Dje 09:59 ,

Motorr

Viti: 2010
Dje 09:17 ,

Harley Davidson 2011

8 500 EUR Price Reduced

Viti: 2011
26 Sht 20:26 ,

rodeo 49cc

330 EUR Price Reduced

Viti: 2008
26 Sht 20:01 ,

shitet suzuki magic street

350 EUR Price Reduced

Viti: 2004
26 Sht 19:31 ,

Motorr

Viti: 2010
26 Sht 11:51 ,

Motorr ATV

1 EUR Price Reduced

Viti: 2015
26 Sht 10:29 ,

Atv 125cc

1 EUR

Viti: 2019
26 Sht 09:22 ,

Gilera Nexus 250 cc

2 500 EUR

Viti: 2008
26 Sht 00:44 ,

motorr

300 EUR

Viti: 1999
25 Sht 21:09 ,

Motorr Honda 500cc

1 300 EUR Price Reduced

Viti: 2000
25 Sht 15:38 ,

Shitet Kawasaki motorri

3 800 EUR

Viti: 2009
24 Sht 21:57 ,

motorr me 3 rrot

350 EUR

Viti: 2020
23 Sht 19:13 ,

Motorr me rrym

700 EUR

Viti: 2020
23 Sht 12:36 ,

Suzuki Rm 125cc

1 900 EUR

Viti: 2007
22 Sht 19:23 ,

Motorr ATV me 4 rrota

940 EUR

Viti: 2020
21 Sht 22:18 ,

Motorr

350 EUR

Viti: 2015
21 Sht 20:00 ,

Motorr Kymco 50 Kubik

450 EUR

Viti: 2007
21 Sht 15:29 ,

Motorr

370 EUR

Viti: 2008
20 Sht 23:39 ,

Motorr

Viti: 2002
20 Sht 20:46 ,

Motorr 125 cc

800 EUR Price Reduced

Viti: 2020
20 Sht 18:28 ,

Shitet Suzuki

800 EUR

Viti: 1996
20 Sht 09:46 ,

Motorr 150cc palma

Viti: 2009
16 Sht 13:39 ,

motorr Kros Honda

550 EUR

Viti: 2000


Në fillim