motorr | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc)

Yamaha , 285
Honda , 244
Suzuki , 138
Kawasaki , 119
Aprilia , 93
Adly , 60
KTM , 47
Piaggio , 42
Peugeot , 36
BMW , 35
Aeon , 28
Kymco , 27
Vespa , 27
Gilera , 23
Shineray , 20
Motowell , 16
Aixam , 15
Lifan , 15
Daelim , 13
Ducati , 12
Malaguti , 11
MBK , 11
Online , 11
Husqvarna , 10
Jinling , 10
Jawa , 9
Mz , 9
Baotian , 8
Bimota , 8
Cagiva , 8
Barossa , 7
SMC , 7
Hyosung , 6
Indian , 6
Polaris , 6
Rivero , 6
Bashan , 5
CPI , 5
Explorer , 5
Italjet , 5
Keeway , 5
Linhai , 5
Skyteam , 5
SYM , 5
CFMOTO , 4
Derbi , 4
Motobi , 4
Beeline , 3
Gasgas , 3
Husaberg , 3
Laverda , 3
PGO , 3
Quadro , 3
Triton , 3
Triumph , 3
Beta , 2
Can Am , 2
Generic , 2
Gorilla , 2
Kingway , 2
Megelli , 2
Pegasus , 2
Sachs , 2
Connect , 2
Fiat , 1
Benelli , 1
Knievel , 1
Puch , 1
Rewaco , 1
TGB , 1
TM , 1
Zhongyu , 1
Peugeot , 1
Yamaha , 1
Dje 23:21 ,

Yamaha T max 500cc

2 750 EUR

Viti: 2004
Dje 21:39 ,

Ktm

6 600 EUR

Viti: 2019
Dje 21:31 ,

Skuter pezho

460 EUR

Viti: 2005
Dje 20:22 ,

suzuki rm125 2t

1 600 EUR

23 Jan 23:45 ,

motorr

300 EUR

Viti: 1999
23 Jan 04:20 ,

motorr 50 kobik

130 EUR

Viti: 2007
22 Jan 18:30 ,

Motorr

1 400 EUR

Viti: 2020
22 Jan 09:22 ,

motorr Yamaha

750 EUR

Viti: 2007
21 Jan 20:43 ,

Honda 125cc

300 EUR

Viti: 2005
21 Jan 09:06 ,

Urgjent shitet piaggio

Viti: 2020
20 Jan 16:22 ,

Urgjent Piaggio Liberty 125cc

580 EUR Price Reduced

Viti: 2006
20 Jan 15:36 ,

Motorr 4rrotsh

2 000 EUR

Viti: 2010
18 Jan 20:05 ,

Motorr

5 500 EUR

Viti: 2014
18 Jan 15:41 ,

DUCATI MONSTER 900 SIE

2 500 EUR

Viti: 2000
18 Jan 04:42 ,

Biçikletë elektrike

2 200 EUR

Viti: 2020
16 Jan 23:20 ,

MOTORR BMW

2 000 EUR

Viti: 1989
16 Jan 09:56 ,

shitet motorr ski

4 000 EUR

Viti: 2010
11 Jan 20:30 ,

Crf 250

5 200 EUR

Viti: 2018
10 Jan 20:09 ,

motorr 150cc

Viti: 2016
10 Jan 15:28 ,

Motorr kross

Viti: 2020
06 Jan 17:34 ,

YAMAHA X-city 2009

1 890 EUR

Viti: 2009
03 Jan 22:50 ,

Tesha per motorr

Viti: 2010
03 Jan 02:32 ,

Motorr

Viti: 2009
27 Dhj 13:31 ,

Aprilia Leonardo 125cc

600 EUR

Viti: 1998
26 Dhj 19:43 ,

Motorr

Viti: 2020
26 Dhj 15:12 ,

shes

1 900 EUR

Viti: 2006
24 Dhj 08:18 ,

Gilera Nexus 250 cc

2 500 EUR

Viti: 2008
19 Dhj 19:39 ,

Motorr skuter Ymaha

230 EUR

Viti: 1995


Në fillim