skuter | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc)

Yamaha , 342
Aprilia , 214
Honda , 208
Piaggio , 208
Peugeot , 200
Kymco , 96
Suzuki , 94
Adly , 67
SYM , 65
Gilera , 48
Aeon , 33
Malaguti , 33
Baotian , 32
Bimota , 28
Keeway , 25
BMW , 23
Motowell , 22
Kawasaki , 19
Italjet , 18
CPI , 16
Online , 15
Vespa , 15
MBK , 13
Daelim , 12
PGO , 12
Benelli , 11
KTM , 11
Derbi , 10
Explorer , 9
Mz , 9
Beta , 8
Jawa , 8
Laverda , 8
Lifan , 8
Skyteam , 8
Aixam , 7
Linhai , 7
CFMOTO , 6
Ducati , 6
Rivero , 6
TGB , 6
Barossa , 5
Generic , 5
Hyosung , 5
Motobi , 5
Pegasus , 5
Puch , 5
SMC , 5
Bashan , 4
Jinling , 4
TM , 4
Kingway , 3
Shineray , 3
Zhongyu , 3
Husaberg , 2
Indian , 2
Kimi , 2
Quadro , 2
Triumph , 2
Piaggio , 2
Connect , 2
Beeline , 1
Cagiva , 1
Can Am , 1
Gasgas , 1
Gorilla , 1
Maico , 1
Megelli , 1
Norton , 1
NSU , 1
Rewaco , 1
Sherco , 1
Simson , 1
Triton , 1
Aprillia , 1
Honda , 1
Dje 22:02 ,

Skuter

330 EUR

Viti: 2020
Dje 21:11 ,

Skuter rrufe

420 EUR

Viti: 2007
Dje 18:12 ,

skuter vespa 300 cc

2 500 EUR

Viti: 2008
Dje 15:37 ,

Gillera 125cc

550 EUR

Viti: 2000
Dje 14:13 ,

Skuter 125

1 500 EUR

Viti: 2009
Dje 12:41 ,

Shes krosin

299 EUR

Viti: 2002
Dje 10:04 ,

Skuter

200 EUR

Viti: 2009
Dje 08:31 ,

Shitet Gypeku

50 EUR

Viti: 2008
Dje 08:10 ,

Skuter 150 c

390 EUR

Viti: 2008
13 Gush 23:58 ,

skuter me rrym

Viti: 2012
13 Gush 23:54 ,

atv 125cc

450 EUR

Viti: 2017
13 Gush 23:54 ,

mondial 150cc

380 EUR

Viti: 2008
13 Gush 21:56 ,

shitet skuter urgjent

280 EUR

Viti: 2008
13 Gush 21:30 ,

Kymco agility 125 2009

1 350 EUR Price Reduced

Viti: 2009
13 Gush 18:45 ,

Skuter honda 125cc

1 000 EUR

Viti: 2003
13 Gush 18:15 ,

Yamaha R6 250 cc bejm ndrrime me Skuter

1 500 EUR

Viti: 2012
13 Gush 12:18 ,

Shitet skuter 50cc aprilia

350 EUR

Viti: 2001
13 Gush 11:40 ,

Shes Gypekun

65 EUR

Viti: 2009
13 Gush 11:37 ,

Shes skuter Beluga125

340 EUR

Viti: 1999
13 Gush 08:32 ,

Skuter

1 550 EUR

Viti: 2007
12 Gush 23:46 ,

yamaha tri-z125

800 EUR

Viti: 1988
12 Gush 23:18 ,

Skuter 125cc

650 EUR

Viti: 2018
12 Gush 22:25 ,

Tomos 50cc bej edhe ndrrim

190 EUR

Viti: 2000
12 Gush 22:25 ,

Tomos 5shpejtsi

190 EUR

Viti: 2000
12 Gush 18:26 ,

mondial 150 cc me dokumeta

150 EUR

Viti: 2008
12 Gush 16:43 ,

shitet ndrohet

900 EUR

Viti: 1991
12 Gush 13:43 ,

Yamaha yzf 750r

2 200 EUR

Viti: 2002


Në fillim