vespa | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc)

Vespa , 133
Piaggio , 54
Yamaha , 6
Aprilia , 4
Honda , 2
Jawa , 2
Adly , 1
BMW , 1
Daelim , 1
Ducati , 1
Generic , 1
Gilera , 1
Kawasaki , 1
KTM , 1
Kymco , 1
Peugeot , 1
Suzuki , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe vespa,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj vespa Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 14:01 ,

Shes Vespa Primavera

2 600 EUR

Viti: 2016
Sot 12:26 ,

Shes Vespen e RE

2 850 EUR

Viti: 2020
Sot 01:27 ,

Vespa 200GT me dogan te paguar

2 100 EUR

Viti: 2005
Sot 00:47 ,

Vespa 2t 200cc

1 100 EUR

Viti: 1992
Sot 00:39 ,

Vespa 2t 200cc

1 100 EUR

Viti: 1992
Dje 19:34 ,

Vespa et4 125

650 EUR

Viti: 1998
Dje 16:20 ,

Shes piaggio vespa gt 200cc

2 400 EUR

Viti: 2006
Dje 15:10 ,

Shes Vespa

2 600 EUR

Viti: 2017
Dje 12:20 ,

Radilic 50 cc

50 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Dje 12:04 ,

Vespa GTS 250cc

2 450 EUR

Viti: 2007
11 Maj 21:26 ,

SHITET PIAGGIO 500cc RKS

2 699 EUR

Viti: 2006
09 Maj 13:21 ,

Vespa 200cc u shit

1 800 EUR

Viti: 2004
09 Maj 11:01 ,

PIAGGIO VESPA GTS 250 I DOGANUAR

2 400 EUR

Viti: 2009
07 Maj 16:00 ,

Vespa GTS 300i

1 EUR

Viti: 2009
07 Maj 15:50 ,

Vespa et2 50cc 049 666 035

999 EUR

Viti: 2002
05 Maj 13:48 ,

Vespa

1 EUR

Viti: 2017
05 Maj 02:57 ,

Vespa 125gts

3 300 EUR

Viti: 2015
03 Maj 22:12 ,

Jakne per motor

150 EUR

Viti: 2018
02 Maj 00:28 ,

Vespa PK50

550 EUR

Viti: 1990
01 Maj 12:50 ,

xhami per vespa

150 EUR

Viti: 2017
27 Pri 14:07 ,

Vespa S 125kubik

2 200 EUR

Viti: 2012
23 Pri 09:17 ,

YAMAHA X-city 2009

1 890 EUR

Viti: 2009
20 Pri 13:17 ,

Piaggio Vespa Cosa

2 500 EUR

Viti: 1992
20 Pri 08:55 ,

Skurer Tell silver blade

1 690 EUR

Viti: 2016
15 Pri 15:19 ,

Skuter Vespa 125cc

1 800 EUR

Viti: 2007
11 Pri 02:05 ,

Vespaa

750 EUR

02 Pri 04:21 ,

Piaggio vespa 125cc

1 300 EUR Price Reduced

Viti: 2000
22 Mar 14:52 ,

Motorr Vespa

1 600 EUR

Viti: 2012
17 Mar 15:58 ,

Vespa Px 150

Viti: 2011
07 Mar 16:32 ,

Honda Shadow 1100cc

5 000 EUR

Viti: 2000
05 Mar 14:18 ,

Vespa primavera 2019

1 EUR

Viti: 2019
24 Shk 20:13 ,

Shitet vespa 125 cc

830 EUR

Viti: 2002
20 Shk 20:24 ,

Shitet urgjent

2 700 EUR

Viti: 2009

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj vespa | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione