vespa | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc)

Vespa , 120
Piaggio , 51
Yamaha , 7
Aprilia , 4
Jawa , 2
Adly , 1
BMW , 1
Daelim , 1
Generic , 1
Gilera , 1
Kawasaki , 1
Kymco , 1
Peugeot , 1
Suzuki , 1

Sot 14:35 ,

Shitet Piaggio Liberty 125cc

1 100 EUR

Viti: 2006
Sot 10:51 ,

Yamaha T Max 500cc

2 650 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Sot 09:47 ,

T MAX 500cc

2 650 EUR

Viti: 2004
Sot 08:30 ,

YAMAHA X-city 2009

1 890 EUR

Viti: 2009
22 Sht 20:54 ,

Vespa Gt 200L

2 100 EUR

Viti: 2003
22 Sht 17:21 ,

shitet piaggio X9 500cc RKS

2 799 EUR

Viti: 2006
21 Sht 19:56 ,

Shitet vespa 125cc

1 550 EUR

Viti: 2004
19 Sht 19:03 ,

Aksesore per Vespa

Viti: 2017
19 Sht 09:31 ,

Vespa Sprint Notte 125

Viti: 2019
15 Sht 00:34 ,

Shitet Piaggio X9 500 ccRKS

2 799 EUR

Viti: 2006
10 Sht 19:57 ,

Shitet vespa 125cc

850 EUR

Viti: 2002
10 Sht 16:07 ,

Motorr Vespa

1 600 EUR

Viti: 2004
09 Sht 14:53 ,

vespa

1 200 EUR

Viti: 1997
06 Sht 18:30 ,

Vespa Primavera 50cc

2 400 EUR

Viti: 2017
02 Sht 14:45 ,

Piaggio Vespa Granturismo 125cc

1 410 EUR

Viti: 2003
01 Sht 16:57 ,

Radilic 50 cc

50 EUR Price Reduced

Viti: 2000
31 Gush 13:27 ,

vespa

900 EUR

Viti: 2000
28 Gush 14:22 ,

Vespa old timer

655 EUR Price Reduced

Viti: 1992
25 Gush 14:58 ,

Shes zingjirin per motora

100 EUR

Viti: 2014
16 Gush 16:14 ,

Shitet ndrrohet

999 EUR

Viti: 2013
12 Gush 21:34 ,

Shitet Piaggio Vespa 125CC 4T Me Dogan

900 EUR

Viti: 1997
08 Gush 17:26 ,

Shitet vespa 125 cc

880 EUR

Viti: 2002
07 Gush 13:53 ,

Vespa Dekor

Viti: 2009
05 Gush 23:13 ,

vespa 125cc 2010

1 200 EUR

Viti: 2010
05 Gush 22:56 ,

Vespa 250cc

2 500 EUR

Viti: 2006
03 Gush 13:06 ,

Piaggio Vespa 125CC

950 EUR

Viti: 1997
03 Gush 10:01 ,

Vespa

3 200 EUR

Viti: 2008
29 Korr 10:47 ,

Shitet vespa 250cc

3 000 EUR

Viti: 2008

  • vespa në kategorinë All Category
  • vespa në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • Vespa në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • Vespa në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • Vespa në kategorinë Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake
  • Vespa në kategorinë Moped (nën 50cc)
  • Vespa në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • Vespa në kategorinë Kafshë shtëpiake
  • vespa në kategorinë Vetura
  • Vespa në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)

Në fillim