Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vushtrri | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc)

Adly , 53
Aeon , 29
Aixam , 12
Aprilia , 54
Baotian , 8
Barossa , 4
Beeline , 2
Beta , 1
Bimota , 6
BMW , 14
Cagiva , 3
Can Am , 1
Cectek , 1
CFMOTO , 2
CPI , 2
Daelim , 4
Dinli , 1
Ducati , 5
Explorer , 2
Gasgas , 1
Gilera , 24
GOES , 1
Gorilla , 2
Honda , 50
Husqvarna , 1
Hyosung , 2
Italjet , 2
Jawa , 1
Jinling , 1
Kawasaki , 26
Keeway , 5
KTM , 9
Kymco , 8
Laverda , 3
Lifan , 2
Linhai , 3
Luxxon , 1
Malaguti , 16
MBK , 4
Motobi , 3
Motowell , 11
Mz , 2
Online , 11
Peugeot , 24
PGO , 1
Piaggio , 52
Polaris , 4
Puch , 1
Rewaco , 1
Rieju , 1
Rivero , 2
Sachs , 1
Shineray , 1
Suzuki , 33
SYM , 3
TGB , 2
TM , 1
Triton , 2
Vespa , 8
Yamaha , 68
Zero , 1
Zhongyu , 2

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje Vushtrri,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Vushtrri ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 16:04 ,

Shitet yamaha

380 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Dje 14:55 ,

Piagjio x8

650 EUR

Viti: 2008
Dje 10:58 ,

Motorri në shitje

800 EUR

Viti: 2010
Dje 10:14 ,

Cros 125 kubik

1 000 EUR

Viti: 2018
28 Qer 16:42 ,

Vespa 125cc

1 450 EUR

Viti: 2005
28 Qer 16:42 ,

Vespa lx 125cc ��������

1 550 EUR

Viti: 2009
27 Qer 16:08 ,

Samued Husky

1 EUR

Viti: 2018
27 Qer 14:24 ,

Yamaha 50cc me dogan

380 EUR

Viti: 2021
26 Qer 22:32 ,

Biciklet

250 EUR

Viti: 2021
26 Qer 13:50 ,

Ne gjendje perfekte

1 EUR

Viti: 2014
26 Qer 04:10 ,

Piagjio x8

650 EUR

Viti: 2008
25 Qer 22:32 ,

Piaggio x8

650 EUR

Viti: 2008
23 Qer 16:16 ,

Shitet yamha

430 EUR

Viti: 2021
22 Qer 15:27 ,

Yahama Fzr

850 EUR

Viti: 1995
17 Qer 08:19 ,

Shitet 50cc

170 EUR

Viti: 2011
16 Qer 21:54 ,

Keeway

1 200 EUR

Viti: 2013
13 Qer 20:20 ,

Shitet skuter 80cc

1 EUR

Viti: 2011
11 Qer 11:13 ,

Zahara 125cc

950 EUR

Viti: 2016
09 Qer 20:15 ,

Shitet skuteri mondial 50cc

190 EUR

Viti: 2006
07 Qer 20:11 ,

Tell zahara 125 ��������

1 150 EUR

Viti: 2015
06 Qer 02:21 ,

Shitet

1 EUR

Viti: 2013
06 Qer 02:16 ,

Shitet 80cc suzuki me dokumenta

1 EUR

Viti: 2001
06 Qer 02:12 ,

SHITET 50CC ORGINAL

1 EUR

Viti: 2000
05 Qer 20:21 ,

Piaggio fly 125 ��������

850 EUR

Viti: 2005
02 Qer 14:01 ,

Bicikleta ne shitje

1 EUR

Viti: 2017
01 Qer 02:01 ,

Shitet helmeta e re thuja

1 EUR

Viti: 2017
01 Qer 00:01 ,

Shitet skuter 150cc me dokumenta

1 EUR

Viti: 2004
31 Maj 11:20 ,

Shitet keeway zahara

1 EUR

Viti: 2016
31 Maj 07:51 ,

Mondial 150cc

340 EUR Price Reduced

Viti: 2008
30 Maj 23:28 ,

Skuter peugeot

850 EUR

Viti: 2006
27 Maj 04:30 ,

skuter

550 EUR

Viti: 2003
27 Maj 04:30 ,

skuter

550 EUR

Viti: 2003
26 Maj 22:16 ,

Skuter peugeot

850 EUR

Viti: 2006
25 Maj 17:38 ,

Mondial 150cc

4 EUR

Viti: 2008
24 Maj 22:22 ,

Bagazh

25 EUR

Viti: 2003
23 Maj 15:57 ,

Piaggio sfera 125cc

Viti: 2000
22 Maj 01:27 ,

Skuer peugeot

850 EUR

Viti: 2006
20 Maj 14:21 ,

Matorr

300 EUR

Viti: 2020
17 Maj 23:22 ,

shitet ose ndrrohet

Viti: 2008

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Vushtrri juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione