Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

MerrJep vetura në shitje - Shpallje për vetura në shitje në Kosovë

Acura , 2356
Aixam , 579
Alfa Romeo , 2602
Alpina , 520
Ford , 1
Artega , 245
Asia Motors , 147
Aston Martin , 106
Audi , 33379
BAIC , 35
Bentley , 104
BMW , 24931
HTC , 1
Brilliance , 41
Bugatti , 96
Buick , 45
Cadillac , 157
Chevrolet , 1040
Chrysler , 865
Citroën , 9603
Corvette , 40
Dacia , 362
Daewoo , 433
Daihatsu , 209
DeTomaso , 11
Dodge , 255
Ferrari , 97
Fiat , 12781
Ford , 13798
GMC , 130
Great Wall , 36
Grecav , 29
Honda , 664
Hummer , 55
Hyundai , 2176
Infiniti , 51
Isuzu , 194
Jaguar , 441
Jeep , 1533
Kia , 1535
Koenigsegg , 15
KTM , 36
Lada , 287
Lancia , 414
Land Rover , 2089
Landwind , 5
Lexus , 48
Lifan , 1
Ligier , 11
Lincoln , 73
Lotus , 16
Maserati , 48
Maybach , 13
Mazda , 1450
Mercedes-Benz , 51252
MG , 116
MINI , 916
Mitsubishi , 1935
Morgan , 14
Nissan , 3228
NSU , 19
Oldsmobile , 16
Opel , 48898
Peugeot , 15172
Piaggio , 61
Plymouth , 14
Pontiac , 43
Porsche , 393
Proton , 31
Renault , 17463
Rover , 645
Saab , 239
Seat , 4334
Škoda , 3597
Smart , 1185
Spyker , 6
Ssangyong , 226
Subaru , 119
Suzuki , 1108
Talbot , 12
Tata , 96
Tesla , 29
Toyota , 1929
Trabant , 12
Triumph , 7
TVR , 82
UAZ , 32
VW Volkswagen , 151131
Volvo , 1778
Wartburg , 45
Wiesmann , 51
Yugo , 238
Zastava , 287
Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të veturave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë model veturash si Mercedes C220, Audi A4, Audi A6 apo Audi A3.
29 Nën 04:46
Linku:
Vetura , Pejë

VW Crafter 2.5 TDI Blue Automat

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:10
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dardania +38345880888 Mercedes E 300

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online
Sot 13:44
Linku:
Vetura , Drenas

Shitet audi q5 3.0.2016 e doganuar rks e servisuar

1 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 04:00
Linku:
Vetura , Klinë

Shitet Mazda 6 , 2.0 viti 2009 rks ne gjendje perfekte

9 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:09
Linku:
Shitorja Vetura , Ferizaj

Range Rover Evoque 2.0 TD4 Dynamic

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
I zënë Shitësit të Besuar

Sot 17:42 Vetura , Prishtinë

shitet Mercedes E clase 320

Viti: 2001
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Sot 17:42 Shitorja Vetura , Gjakovë

SKODA OCTAVIA 2.0TDI STYLE - i sapo Doganuar ����

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 17:42 Vetura , Dardanë

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 17:41 Vetura , Prizren

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:41 Vetura , Klinë

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:41 Vetura , Fushë Kosovë

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI AUTOMATIK RKS 2015

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:41 Vetura , Prishtinë

I SHITUR!

13 900 EUR

Sot 17:41 Shitorja Vetura , Gjakovë

VW PASSAT B8 2.0TDI BMT

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 17:41 Vetura , Klinë

Blej vetura qe i keni per ti shitur rks pa dogan 049424346

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 17:40 Shitorja Vetura , Gjakovë

SKODA OCTAVIA 1.6TDI DSG - i sapo Doganuar ����

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 17:40 Vetura , Kaçanik

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:40 Vetura , Vushtrri

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

80 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:40 Shitorja Vetura , Gjakovë

VW GOLF VII 1.4TSI DSG HLBMT - i sapo Doganuar ����

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 17:40 Vetura , Prishtinë

SAAB DIZELL RKS 6 MUJ REGJISTRIM 1 PRONAR I DOGANUAR

2 800 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:40 Vetura , Prishtinë

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:40 Vetura , Kastriot

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:40 Vetura , Viti

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

80 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 17:40 Vetura , Vushtrri

Blej vetura qe i keni per ti shitur rks pa dogan 049424346

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 17:40 Vetura , Prishtinë

Bmw X6 M50d 2013 M-Performance i doganuar Face/Lift

21 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:40 Vetura , Gjilan

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

10 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:40 Vetura , Therandë

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7��

80 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:40 Vetura , Prishtinë

AUDI A6 3.0 BI-TDI 3X S-LINE 326 PS QUATRO E DOGANUAR RKS

26 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:39 Vetura , Mitrovicë

Audi A3, 2.0 S tronic I sapo ardhur nga Anglia

6 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:39 Vetura , Prishtinë

AUTO-PJES”LENTI “ BEJM SHITJEN E GJITHA PJESVE ��BMW��AUDI��

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 17:39 Vetura , Prizren

��BLEJM VETURA ��TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

80 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 17:39 Vetura , Prishtinë

opel

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:39 Shitorja Vetura , Gjakovë

VW PASSAT B8 1.6TDI DSG - i sapo Doganuar ����

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 17:39 Vetura , Pejë

AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK 2019 MATRIX

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 17:39 Vetura , Ferizaj

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:39 Vetura , Shtime

��BLEJM VETURA TE GJITHA ��LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

80 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 17:39 Vetura , Mitrovicë

Shlep Auto Bartje Valoni ne Mitrovicë

20 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 17:39 Vetura , Prishtinë

SAAB 2.2 DIZELL RKS 6 MUJ REGJISTRIM 1 PRONAR I DOGANUAR

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:39 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TYER KOSOVEN 24/7

4 950 EUR Price Reduced

Sot 17:39 Vetura , Gjakovë

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:39 Vetura , Shtërpcë

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

80 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:39 Vetura , Prishtinë

Blej vetura rks edhe pa dogan 049424346

1 000 EUR

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 17:39 Vetura , Skenderaj

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 17:38 Shitorja Vetura , Gjakovë

VW GOLF VII 2.0TDI CLBMT - I sapo Doganuar ����

1 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 17:38 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 27/7

9 950 EUR Price Reduced

Sot 17:38 Vetura , Mitrovicë

Volvo v40 Cross Country 1.6 disel 84 KW-114 PS

10 650 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:38 Vetura , Prishtinë

VW PASAT CC 2.0 TDI V.P 2014 DSG

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:38 Vetura , Fushë Kosovë

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:38 Shitorja Vetura , Prishtinë

Blejm Vetura Rks Defk Aksident Pa Dogan Viti 2000-2016

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:38 Vetura , Fushë Kosovë

Blej vetura qe i keni per ti shitur rks pa dogan 049424346

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 17:38 Shitorja Vetura , Prizren

Blejm Vetura Rks Aksidentuar Defekt Pa Dogan Etj

2 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:38 Vetura , Rahovec

AUTO -TREGU ��BLEJM TE GJITHA KERRET NE KS OSE PA DOGAN��

Viti: 2008
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 17:38 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/4

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:38 Vetura , Lipjan

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 17:38 Vetura , Drenas

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:38 Vetura , Mitrovicë

BMW 116d i sapo ardhur nga Anglia

6 650 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Zbuloni ofertat më të mira për vetura në shitje Kosovë


Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

Nëse jeni në kërkim të një veture në Ferizaj, Prishtinë, Gjilan, apo Prizren, mos kërkoni më larg! Përdorni “merrjep vetura Ferizaj”, “merrjep vetura Prishtine”, “merrjep vetura Gjilan”, “merrjep vetura Prizren”,”merrjep vetura Peje” si fjalë kyçe për të shqyrtuar opsionet për vetura në shitje Prizren dhe në këto zona të veçanta.

Merrjep është destinacioni juaj përfundimtar për gjetjen e automjeteve të shkëlqyera në këto qytete. Pavarësisht nëse jeni blerës i parë, po përmirësoni mjetin tuaj aktual, ose thjesht po shfletoni mundësitë, ne kemi kujdesur për ju.

Gjej veturaneshitje me çmime konkuruese


Në MerrJep, ju keni mundësinë për të gjetur vetura në shitje me çmime konkuruese që përshtaten buxhetin tuaj. Nëse jeni në kërkim për të blerë vetura të lira në shitje apo vetura të përdorura Përdorni këto fjalë kyçe: “vetura ne shitje 1000 euro”, “vetura ne shitje 2000 euro” apo specifika të tjera sipas kërkesave tuaja.

Përveç që mund të gjeni vetura të lira në shitje, ju gjithashtu mund të gjeni edhe kompani apo auto sallone që ofrojnë vetura me këste në shpalljet e tyre për shes blej vetura.

Mjafton të shfletoni faqen merrjep.com vetura për të parë shpallje për vetura në shitje automatik Kosove, vetura manual, me dogane apo pa dogane me çmime shumë të volitshme në tregun e veturave në Kosovë dhe jashtë vendit.

Shisni veturën tuaj shpejtë me MerrJep


Në një treg ku kërkimet "merrjep kosova vetura", “ merr e jep vetura” dhe "merrjep vetura kosove" janë kërkime të zakonshme, rrisni shanset e një shitjeje të shpejtë duke paraqitur veturën tuaj në mënyrën më të mirë.

Kapni foto të bukura, krijoni një përshkrim tërheqës duke përdorur fjalë kyçe si “vetura në shitje urgjent”, "gjirafa vetura" për të rritur dukshmërinë, caktoni një çmim konkurrues dhe jini të përgjigjshëm ndaj pyetjeve të blerësve potencialë.

Merrjep.com vetura është rruga juaj më e shpejtë për t’ju lidhur me blerës të interesuar të veturave në Kosovë. Mos humbni rastin për të kaluar me shpejtë në rrugën e shitjes së makinës suaj - regjistroni shpallje sot në Merrjep.com!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione