Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 2083
Aixam , 529
Alfa Romeo , 2408
Alpina , 467
Artega , 221
Asia Motors , 128
Audi , 28830
BAIC , 30
Bentley , 94
BMW , 21345
HTC , 1
Brilliance , 40
Bugatti , 84
Buick , 42
Cadillac , 123
Chevrolet , 884
Chrysler , 752
Citroën , 8334
Corvette , 35
Dacia , 321
Daewoo , 418
Daihatsu , 182
DeTomaso , 7
Dodge , 228
Ferrari , 94
Fiat , 11604
Ford , 12189
GMC , 120
Great Wall , 35
Grecav , 28
Honda , 607
Hummer , 53
Hyundai , 1953
Infiniti , 38
Isuzu , 178
Jaguar , 364
Jeep , 1340
Kia , 1395
Koenigsegg , 16
KTM , 35
Lada , 263
Lancia , 382
Land Rover , 1811
Landwind , 4
Lexus , 42
Lifan , 1
Ligier , 9
Lincoln , 62
Lotus , 14
Maserati , 36
Maybach , 11
Mazda , 1320
Mercedes-Benz , 45635
MG , 110
MINI , 771
Mitsubishi , 1720
Morgan , 12
Nissan , 2848
NSU , 15
Oldsmobile , 15
Opel , 42355
Peugeot , 13214
Piaggio , 54
Plymouth , 13
Pontiac , 39
Porsche , 315
Proton , 27
Renault , 15687
Rover , 602
Saab , 217
Seat , 3794
Škoda , 2721
Smart , 1108
Spyker , 6
Ssangyong , 207
Subaru , 105
Suzuki , 985
Talbot , 9
Tata , 84
Tesla , 12
Toyota , 1687
Trabant , 8
Triumph , 6
TVR , 76
UAZ , 25
VW Volkswagen , 133788
Volvo , 1485
Wartburg , 44
Wiesmann , 50
Yugo , 230
Zastava , 269

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

02 Korr 22:04
Linku:
,

Mercedes Benz Sprinter 316CDI Viti 2010

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Qer 00:22
Linku:
,

WV CADI SDI 2.0

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 06:06 ,

BLEJM VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 06:06 ,

AUTO---24 (BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

Viti: 2020
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 06:06 ,

AUTO---24 (BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 06:06 ,

AUTO---24 (BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

88 888 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 06:06 ,

AUTO---24 (BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 06:06 ,

AUTO---24 (BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 06:06 ,

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7��

Viti: 2007
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 06:06 ,

��BLEJM VETURA ��TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2008
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 06:06 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 06:06 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE NE TER KOSOVEN

3 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 06:06 ,

��BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET�� NE KREJT KOSOVEN

2 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 06:06 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

2 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 06:06 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

Viti: 2014
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 06:06 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

2 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 06:06 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

Viti: 2010
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 06:06 ,

BLEJM KREJT LLOJET E VETURAVE TER KOSOVEN

9 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:06 ,

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

10 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 06:06 ,

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

10 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 06:06 ,

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

10 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 06:06 ,

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

10 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 06:06 ,

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2012
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 06:06 ,

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 06:06 ,

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

10 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 06:06 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

Viti: 2012
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 06:06 ,

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

10 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:06 ,

��BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET�� NE KREJT KOSOVEN

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 06:06 Shitorja ,

Blejm Vetura Gjith Regjionin e kosoves 24/7 Online

18 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 06:06 Shitorja ,

AUTO ZONA BLEJM VETURA TË GJITHA MODELET

1 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 06:06 Shitorja ,

AUTO ZONA BLEJM VETURA TË GJITHA MODELET

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 06:06 Shitorja ,

AUTO ZONA BLEJM VETURA TË GJITHA MODELET

3 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 06:06 Shitorja ,

AUTO ZONA BLEJM VETURA TË GJITHA MODELET

8 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 06:06 Shitorja ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW nga viti 2005-2020

30 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 06:06 Shitorja ,

Blejm Gjitha modelet e BMW nga viti 2005- 2021��

30 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 06:06 Shitorja ,

Blejm AUDI BMW MERCEDES OPEL WV. Online 24/7 ��

3 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 06:06 Shitorja ,

AUTO ZONA BLEJM VETURA TË GJITHA MODELET

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 06:06 Shitorja ,

AUTO ZONA BLEJM VETURA TË GJITHA MODELET

Viti: 2014
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 06:06 Shitorja ,

Blejm Vetura Gjith KOSOVEN 24/7 Online

15 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 06:06 Shitorja ,

Blejm Vetura AUDI BMW MERCEDES OPEL 24/7 Online✅

8 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 06:06 Shitorja ,

Blejm Vetura AUDI BMW MERCEDES WV OPEL ����

3 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 06:06 Shitorja ,

AUTO ZONA BLEJM VETURA TË GJITHA MODELET

1 400 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 06:06 Shitorja ,

AUTO ZONA BLEJM VETURA TË GJITHA MODELET

4 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 06:06 Shitorja ,

AUTO ZONA BLEJM VETURA TË GJITHA MODELET

5 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 06:06 Shitorja ,

Blejm Vetura Gjith AUDI-BMW-WV. 24/7 Online

18 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 06:06 Shitorja ,

AUTO ZONA BLEJM VETURA TË GJITHA MODELET

9 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 35 000 - 39 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione