Mitrovicë | Makina | Vetura | Aixam

City , 14
Crossline , 26
Roadline , 8
Scouty R , 3

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Mitrovicë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Aixam | Mitrovicë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

04 Pri 18:49 ,

Shiten

2 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Jan 15:48 ,

Shitet j1 shum gjendje mir baterin e re e ka veq30euro

30 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Jan 23:49 ,

Blej vetura qe i keni per ti shitur rks pa dogan 049424346

5 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Dhj 23:46 ,

shiten samsung neo duos shum lir

35 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Tet 00:01 ,

shiten

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Gush 15:16 ,

Blej komba dhe pikapa per pjes

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
22 Korr 14:17 ,

Iveco

2 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Korr 17:48 ,

Formatizim kompjuterave

10 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Maj 15:17 ,

Shes

2 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Pri 11:59 ,

Shes

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Shk 07:27 ,

Skani 2010 viti

18 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Dhj 21:43 ,

Termo

80 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Nën 21:19 ,

Shitet bicikleta

250 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Nën 21:19 ,

Shitet bicikleta

300 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Nën 21:11 ,

Shitet bicikleta

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Nën 21:03 ,

Shitet bicikleta

200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Nën 21:03 ,

Shitet bicikleta

200 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Nën 21:03 ,

Shitet bicikleta

130 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Nën 21:03 ,

Shitet bicikleta

130 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Nën 20:51 ,

Shitet bicikleta

150 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Nën 20:51 ,

Shitet bicikleta

160 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Nën 20:51 ,

Shitet bicikleta

160 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Nën 20:43 ,

Shitet bicikleta

150 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Nën 20:43 ,

Shotet bicikleta me rrym

200 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Nën 20:43 ,

Shitet bicikleta

150 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Nën 20:43 ,

Shitet bicikleta

200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Nën 20:30 ,

Shitet bicikleta ����

150 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Nën 20:30 ,

Shitet bicikleta

200 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Nën 20:30 ,

Shitet bicikleta

170 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Nën 19:21 ,

Shitet bicikleta��

170 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Nën 19:09 ,

Shitet bicikleta����

180 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Nën 21:26 ,

Shitet shfajci Co2 edhe me elektrod

370 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Tet 10:08 ,

Shitet hillti Dewalt urgjent

170 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Gush 23:32 ,

shes 3kastofona,bandash nr14 ,shes nderpres drita

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Shk 10:41 ,

Fellne

250 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Jan 11:48 ,

biciklet-60euro

60 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Jan 10:20 ,

Elektroinstalues Aldioni

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Dhj 22:03 ,

BMW 530 Dizel

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Sht 18:03 ,

dyer per oborr ne llagera

170 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Qer 08:41 ,

Golf 7

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Maj 09:17 ,

Rotfajler

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Maj 15:33 ,

hulaqa

100 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Mar 18:06 ,

hulaja shitet 90euro

90 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Shk 14:33 ,

biciklet

120 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Dhj 21:57 ,

Shes dvd per kerr

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Sht 16:10 ,

Kaftorr

180 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Korr 14:05 ,

Agregat

350 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Qer 16:28 ,

Citroen c4

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Maj 22:26 ,

Cutter

500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
04 Pri 11:47 ,

kryt e motorrit 1.9 td viti 95

60 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Aixam | Mitrovicë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione