Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Alfa Romeo Të gjitha në Drenas

4C , 3
8C , 1
Alfa 145 , 7
Alfa 146 , 3
Alfa 147 , 46
Alfa 149 , 1
Alfa 155 , 1
Alfa 156 , 27
Alfa 159 , 2
Alfa 166 , 2
Alfetta , 1
Brera , 1
GTV , 1
Junior , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Drenas,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Alfa Romeo | Drenas ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

18 Sht 01:46 Vetura , Drenas

Shitet ose ndrrohet

1 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Korr 11:17 Vetura , Drenas

Shitet alforome 1.9 dizel

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Qer 05:35 Vetura , Drenas

Shes/Ndrroj Alfa Romeo 147

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 12:22 Vetura , Drenas

Urgent shes frigo montus edhe normal

135 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Maj 15:52 Vetura , Drenas

Shes alfa romeo 156

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
26 Maj 00:33 Vetura , Drenas

Shiten per pjes alfa

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Pri 14:05 Vetura , Drenas

shes alfa romeo 156

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
29 Tet 00:56 Vetura , Drenas

Shitet

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Tet 20:31 Vetura , Drenas

Shitet

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Tet 18:44 Vetura , Drenas

Alforomeo

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
13 Sht 20:16 Vetura , Drenas

guma me komplet me fellne

Viti: 2020
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Gush 12:06 Vetura , Drenas

Alfa romeo

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Korr 10:43 Vetura , Drenas

shes golf 2

420 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
20 Korr 00:22 Vetura , Drenas

Zabel dru bungu

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Maj 12:00 Vetura , Drenas

shes golf 3

850 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
18 Pri 11:29 Vetura , Drenas

Shitet rimorko per traktor

1 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
13 Pri 08:48 Vetura , Drenas

Alfarome 1.6 benzin me Klim

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Mar 09:41 Vetura , Drenas

Skuter

210 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Shk 20:34 Vetura , Drenas

Alfa Romeo 147

600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Shk 11:03 Vetura , Drenas

SHES ALFA ROMEO …

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Nën 11:43 Vetura , Drenas

Shitet

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Nën 11:43 Vetura , Drenas

Shitet Alfa romeo

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Nën 10:09 Vetura , Drenas

Shitet Alfa Romeo

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Gush 13:01 Vetura , Drenas

Shes ose ndrroi Alfa Rome 1.9 JTD 16V Dizel shum e mir

18 EUR

17 Nën 21:53 Vetura , Drenas

Alfo romeo

Viti: 2004
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
10 Nën 21:38 Vetura , Drenas

Alfo romeo

Viti: 2004
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
28 Sht 19:25 Vetura , Drenas

ALFAROME shes ndrroj

1 700 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Sht 20:35 Vetura , Drenas

shes ndrroj

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Korr 11:16 Vetura , Drenas

Rimorkio prokolic

120 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
14 Pri 11:19 Vetura , Drenas

Motorr sharr

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Shk 20:32 Vetura , Drenas

AlfaRome

11 111 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Shk 22:42 Vetura , Drenas

Shea alfarome benzin.plin 1.8 rks baj ndrrim

1 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Nën 18:20 Vetura , Drenas

Alfa Rome 156 gaz/benzine viti 2000

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Nën 23:48 Vetura , Drenas

Alfa Romeo 147 1.9 jtd Pjes qfar ju duhet

900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Tet 22:18 Vetura , Drenas

shes ndrojj alfarome

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Tet 15:35 Vetura , Drenas

shes ndrroj alfarome

2 150 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Tet 18:30 Vetura , Drenas

shes ndrojj alfarome

2 150 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Tet 20:28 Vetura , Drenas

shes ndrroj alfarome

2 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Sht 19:37 Vetura , Drenas

shes ndrroj alafarome

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Sht 00:10 Vetura , Drenas

Shitet Alfarome

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Sht 16:39 Vetura , Drenas

Shitet

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Sht 09:51 Vetura , Drenas

SHES NDRROJ ALFAROME

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Gush 10:20 Vetura , Drenas

alfarome

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Gush 20:33 Vetura , Drenas

alfarome

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Maj 20:44 Vetura , Drenas

alfarome

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Maj 16:03 Vetura , Drenas

alfarome

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Maj 20:10 Vetura , Drenas

alfaromeo

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Maj 11:50 Vetura , Drenas

alfaromeo

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Pri 15:18 Vetura , Drenas

Lift ndertimi 35 metra ndrrim me vetur

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Mar 17:38 Vetura , Drenas

Alfa Romeo 1.9 diesel

4 000 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Alfa Romeo | Drenas juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione