Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetura Të gjitha në Artanë

Acura , 80
Aixam , 12
Alfa Romeo , 24
Alpina , 4
Artega , 4
Audi , 86
BMW , 57
Bugatti , 2
Cadillac , 1
Chevrolet , 1
Chrysler , 4
Citroën , 10
Daewoo , 1
Daihatsu , 3
Dodge , 1
Ferrari , 1
Fiat , 25
Ford , 41
Hyundai , 6
Isuzu , 1
Jaguar , 3
Jeep , 3
Kia , 5
Lada , 1
Lancia , 4
Lexus , 4
Maserati , 1
Mazda , 2
MG , 1
MINI , 3
Nissan , 8
Opel , 56
Peugeot , 17
Porsche , 3
Renault , 18
Rover , 1
Saab , 1
Seat , 6
Škoda , 2
Smart , 11
Ssangyong , 1
Suzuki , 7
Tata , 1
Toyota , 18
Triumph , 1
TVR , 1
UAZ , 1
Volvo , 5
Wartburg , 1
Wiesmann , 1
Zastava , 2

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Artanë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Artanë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 13:26 Vetura , Artanë

Shitet makine opel corsa -Tirane!

1 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 13:05 Shitorja Vetura , Artanë

AUTO ZONA BLEJM VETURA TË GJITHA MODELET

2 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
05 Qer 13:23 Vetura , Artanë

Shitet Mazda

10 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Qer 16:19 Vetura , Artanë

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET RKS PA DOGAN DEFEKT PA DEFEK

Viti: 2014
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
01 Qer 16:15 Vetura , Artanë

BLEJ TE GJITHA LLOJET E VETURAVE QE SJU DUHEN NE TER KOSOVEN

15 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Qer 14:37 Vetura , Artanë

bmw

Viti: 2023
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 16:58 Vetura , Artanë

Toko Jual Viagra USA 100mg Asli Di Denpasar 081229400522

900 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Maj 16:47 Vetura , Artanë

Raw material

300 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Maj 16:47 Vetura , Artanë

Raw material

300 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Maj 16:47 Vetura , Artanë

Raw material

300 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Maj 16:47 Vetura , Artanë

Raw material

300 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Maj 16:46 Vetura , Artanë

VW fox

1 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Maj 16:01 Vetura , Artanë

Vetura ne shitje

1 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
28 Maj 15:09 Vetura , Artanë

Buy mounjaro North Carolina USA//WhatsApp: +12393875744//

490 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Maj 12:26 Vetura , Artanë

Puntor

100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Maj 04:09 Vetura , Artanë

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

Viti: 2012
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
21 Maj 12:16 Vetura , Artanë

SHITET AUDI A4 FULL S LINE❗️

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 04:01 Vetura , Artanë

+6282322223014 Apotik Obat cytotec misoprostol 2023 Surabaya

600 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Maj 11:51 Vetura , Artanë

Okazionnn ������������Smart fortwo

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Maj 01:31 Vetura , Artanë

SHARRI...(BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)

8 888 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Maj 21:52 Vetura , Artanë

BLEJM VETURA PA DOGAN DEFEKT VW BMW AUDI MERCEDES OPEL

87 699 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Maj 14:18 Vetura , Artanë

Golf 5 1.6 Fsi

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Maj 22:01 Vetura , Artanë

Shitet E-300 Hybrid Diesel.

10 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Maj 20:57 Vetura , Artanë

W203 Berat Albania

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Pri 15:07 Vetura , Artanë

Audi A4

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Pri 21:47 Vetura , Artanë

Shitet peugeot 1.9 naft

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Pri 18:28 Vetura , Artanë

Shitet defender 17 mij euro

17 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Pri 14:30 Vetura , Artanë

Toyota Yaris

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Pri 00:22 Vetura , Artanë

Shitet

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Pri 15:50 Vetura , Artanë

Volkswagen Passat SE 8300€

8 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 15:18 Vetura , Artanë

Mercedes Benz

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 18:16 Vetura , Artanë

Caddy 4500€

4 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Mar 21:35 Vetura , Artanë

Golf 7

12 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Mar 08:55 Vetura , Artanë

Golf 7

12 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
25 Mar 22:19 Shitorja Vetura , Artanë

SHITET MERSEDESI E 320 CDI EVO AVAGARD

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Mar 11:56 Vetura , Artanë

WhatsApp +971505827967 Buy Weed, Cocaine in dubai, qatar,

1 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Mar 11:03 Vetura , Artanë

e class

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Mar 08:34 Vetura , Artanë

BMW Seria5 3.0Naft 2007 Tirane

5 350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 12:15 Vetura , Artanë

Shitet audi a6 tdi 3.0 Quattro ne gjendje perfekte

66 656 555 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Jan 13:29 Vetura , Artanë

Okazion****

4 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Jan 03:58 Vetura , Artanë

Mercedes Benz A 180 Automatik

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Jan 03:57 Vetura , Artanë

Qeni klosh

09 Jan 23:45 Vetura , Artanë

Shitet A clas viti 2001 benzin gaz kamjo automat

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Jan 11:49 Vetura , Artanë

Lexus RX 350

1 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
24 Dhj 15:42 Vetura , Artanë

Shitet range rover sport

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Dhj 22:16 Vetura , Artanë

Shitet e clas

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Dhj 16:10 Vetura , Artanë

Komod

50 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Dhj 15:29 Vetura , Artanë

Acura create processing

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Dhj 15:01 Vetura , Artanë

CreateProcessing

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Dhj 15:24 Vetura , Artanë

Private acc

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Artanë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione