Burim | Makina | Vetura | Audi

RS-modele , 1
S-modele , 1
100 , 9
200 , 3
80 , 93
90 , 7
A1 , 4
A2 , 1
A3 , 24
A4 , 95
A5 , 5
A6 , 75
A7 , 5
A8 , 9
Coupé , 1
Q5 , 1
Q7 , 1
R8 , 2

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Burim,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Audi | Burim ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 16:07 ,

BLEJM VETURA GJITH KOSOVEN DEFEK PA DOGAN

7 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 10:39 ,

Blej Vetura Pa Dogan Defekt AKsident Rks Qe nuk i Perdorni

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 02:16 ,

Audi

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Maj 23:05 ,

Shitet biciklla Specialized M rrotat 26

350 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Maj 18:04 ,

Audi a6 2.5

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
02 Maj 17:59 ,

BLEJM TE GJITHA VALUTAT (USDT,BITCOIN,ETHER)

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Maj 20:25 ,

Audi a6 2.5 2003 Automatik

3 950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Pri 21:09 ,

Audi 80 turbo dizel 1.6

1 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Pri 18:35 Shitorja ,

Auto Prishtina Blejm Vetura ��049 351 525

Viti: 2019
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
24 Pri 18:19 ,

audi 80

1 100 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Pri 19:13 ,

Audi A6

6 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Pri 19:08 ,

audi r8

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Pri 20:09 ,

Shitet gjipi

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Pri 08:57 ,

audi a6 c4 rks 5 muaj dizel ndrrim me kombi

2 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Mar 21:32 ,

U shit flm

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 22:50 ,

Audi A3

4 550 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Mar 21:31 ,

Aufi a6

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Mar 15:32 ,

Shes audi a6 facelift model

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Mar 21:53 ,

Audi A4 2.0TDI

8 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 18:53 ,

Audi A4 S-line

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Mar 20:43 ,

Audi A3

4 550 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Mar 19:32 ,

AUDI A7

33 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Mar 15:37 ,

Dru

26 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
27 Shk 19:03 ,

Audi A8 4.2 benzin por pjes

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Shk 09:26 ,

Vetur

450 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Shk 19:13 ,

Audi A6

6 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Shk 17:18 ,

kerkoj motorr audi 2.6

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Shk 22:39 ,

Audi 100 C4

1 700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Shk 01:05 ,

Shitet vetura

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 22:20 ,

Shes a6 dizel automatik

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Shk 14:03 ,

Audi a4 2xsline

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Shk 18:14 ,

Audi A3

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Shk 16:06 ,

Audi a 6

3 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Shk 10:11 ,

Dru

28 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Shk 10:25 ,

Audi 1.6

700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Jan 15:39 ,

Audi

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Jan 14:36 ,

Audi 80

1 100 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Jan 14:46 ,

Audi

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Dhj 04:36 ,

Shes a6

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Dhj 20:20 ,

Shes a6 2.5

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Dhj 20:52 ,

Fellne

280 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Dhj 20:38 ,

Shitet Audi A4 2.5

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Dhj 18:08 ,

Audi

450 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Dhj 17:05 ,

Audi a5

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Nën 16:02 ,

Shitet nderrohet

2 700 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Nën 21:36 ,

Dru vetur dru

30 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
07 Nën 18:48 ,

hekra te brendshem per rallye golf 2

99 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
07 Nën 16:53 ,

Audi a1 1.6 TDI

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Tet 18:06 ,

Rimorkio per vetur

220 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Tet 20:07 ,

Shitet AUDI A3 2010 S-Tronic

9 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Audi | Burim juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione